Mám milenca

1safirka1
3. jan 2014

ahojte baby mam 26r. a priatela s ktorým mam jedno dieta ma rok a pol. nelubim ho už, citim sa zanedbana, nikam nechodime, nevenuje sa mi nerozpravame sa a ked nahodim temu tak vždy ma odbije, nemyslim že ma milenku, ale je zavisli na stavkovanie stale stavkuje nedava mi peniaze, nasla som si milenca s ktorým travim ked sa da svoj cas, je ženaty ale,je mi s nim dobre chcela by som od priatela odist ale kvoli malemu to nedokažem prosim piste len s podobnym problemom ine nazory ma nezaujimaju .dakujem

ushuaia
5. jan 2014

@renka40 ani si neviem predstavit zazit nieco take...bolo to obycajne hovado, si naozaj silna zena, a najhorsie je ako pises zena ked lubi naleti, lahko sa oklame lebo zije iba pre muza a deti...a preto sa mi natiska znovu opakovat NEODSUDZUJ a NEPOSUDZUJ, ked nepoznas zivot a trapenie inych...

ushuaia
5. jan 2014

@1safirka1 ja ta sudit ani kritizovat nebudem, niesom zastancom nevery..., ale kazda jadna z nas a hlavne tu pritomnych diskutujucich by sa mala najprv pozriet na svoj zivot a seba samu...a ako vravela RENKA 40 mozno by sme sa cudovali s akymi zenami so svatoziarou na hlave co maju ukazkove - a vyskatulkovane manzelstva ci rodinne zivoty, co naozaj skryvaju pod tou maskou...najjednoduchsie je vykrikovat a urazat..., zivot sa niekedy s nami kruto zahra ,hladame pomoc , ked je clovek zranitelny , robi najviac chyb...,snaz sa to poriesit cim skor...

dorotka265
5. jan 2014

Nechapem, co je teda problem... Preco od neho teda neodides? Ved ti bude lepsie, ci ako? Pises, ze ti nedava peniaze...tak ked od neho odides, tak este aj usetris...a to uz sa predsa oplati... Celkom som nepochopila, aku vahu ma info, ze mas zenateho milenca 😀 Ked sa so zenacom (tymto alebo ktorymkolvek inym) budes chciet stretavat aj potom, nikto ti v tom nezabrani...Ale naco si verejne hladit ego tym, ze priatel ta zanedbava, tak ty to riesis milencom... :facepalm

rolandik
5. jan 2014

@1safirka1 si ešte mladá. Ani s dieťaťom nie si na trhu ešte out. Rodičia, známi aj tu mamičky odporúčajú stať sa manželkou a matkou tj. držať hubu a krok. Ale ja ti to neodporúčam. Ty najlepšie vieš, čo je pre teba dobré. Máš len jeden život, tak ho nepretrp. Dieťa máš už dosť veľké, tak si skús nájsť nejakú brigádu, pošli chlapa, ktorého nechceš preč a skús sa postaviť na vlastné nohy. Mám kamošku, ktorá to urobila s troma deťmi. Podarilo sa jej to. Tvoj milenec ti otvoril dvierka do iného sveta, v ktorom si zrazu bezstarostná. Milenec je nálepka na tvoj problém s otcom tvojho dieťaťa. Tvoje dieťa otca nestratí, keď sa ty s ním rozídeš. Naviac čo je pre dieťa lepšie, keď vyrastá v pokojnej domácnosti, alebo v napätí nie to ešte ak sa rodičia hádajú.

dejnas
5. jan 2014

@rolandik a kto jej tu poradil "držať hubu a krok"?
neviem, či som prehliadla, no väčšina príspevkov bola o tom, že má partnera opustiť.... nevšimla som si žiaden prípevok, v ktorom je odporučené sklopiť uši a ostať s otcom dieťaťa za kýchkoľvek okolností 😕

peter299
22. feb 2016
123mamca
22. feb 2016

@1safirka1 drzim ti palce. Takeho neslaneho priatela by nechcela ziadna. Radšej buď sama a stretavaj sa s milencom, keď je aj ženatý "rob tak aby tebe bolo dobré.ak sa nezaujima o teba je to debil.si krásna a mladá, čo sa budeš nooo😀

mackamizjedlaskrecka
22. feb 2016

Ty kokoos Vies co ostan S muzom maj aj milenca dobre si zasuloz raz za tyzden .ked ta necha tak si najdi noveho ineho a tak zi a bud stastna.pozries sa dozadu a budes vidiet seba ako poletujucu co stale nieco hlada a nevie co.tak zbludena si .jak ovecka .Toto of plnohodnotneho nehovorim dokonaleho ma daleko.

gabuchah
22. feb 2016

A ja som si všimla, že to bolo založené v januári 2014 😀😀😀😀
Celkom by ma zaujímalo ako to dopadlo 😀

lydia302
22. feb 2016
Používateľ lydia302 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lydia302.

@mackamizjedlaskrecka vies co je sranda, ze niektori ludia to naozaj dokazu. Mat muza a este aj milenca.. podla mna je to chrapunstvo.. s prepacenim

lubkavargova1
22. feb 2016

vysvtlite mi pojem! kamartsko-milenecky vztah...a mat milenca na spestrenia....nechapem...nechapem 🙄

gagik
22. feb 2016

@1safirka1 si slobodna, nemas manzela tak sa s nim normalne rozid a hotovo.

misel0806
22. feb 2016

@1safirka1 aky zivot si vytvorime taky ho mame.. Ked ho nemilujes chod od neho prec. Ale mas dieta mysli v prvom rade nanho nie na seba a svoje maniere.. Alebo budes sadat a opelovat jeden kvietok za druhym. Si dospela zena ak mas rozum sem tam ho pouzi..

luciferkax
22. feb 2016

@lydia302 podľa mňa to je hnus, bleeeeeeee, mať muža aj milenca.. vieš si predstaviť, že dopoludnia sa bozkávaš s jedným, poobede , veečer s druhým

luciferkax
22. feb 2016

@gabuchah to veru aj mna, možno nám @1safirka1 napíše, ako to celé dopadlo

gabuchah
22. feb 2016

@luciferkax
Tak podlahy mňa s mužom asi moc toho bozkavania nezaživala keď sa ani nerozprávali

gabuchah
22. feb 2016

@gabuchah podľa nie podlahy

renka40
27. feb 2016

@gabuchah aj mňa zaujíma čo sa za rok zmenilo? Či ďalej tápe životom, motá sa v spleti svojho bludu, alebo niečo urobila so svojim životom. Lebo keď nič, tak bolo zbytočné sa zaoberať touto témou

mirka283
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tinushka13
16. apr 2017

@renka40 zial to sa nedozvieme.. ucet je zruseny 🙂 skoda.. mohlo to byt zaujimave s odstupom casu 😀

dankanovakova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luckaajanko
30. júl 2019

@hoblinka13 ženatý muž sa vždy vráti len k svojej žene ..podľa.mna sa nerozvedie kvôli chvíľkovéj rozkoši 😂😂ale to je len môj názor 🤔