Odpor k mužovi

15. mar 2023

Som vydata, uz to budu 3 roky. Po svadbe z manzelovej strany ochladli city. Ja sa stale o seba staram, nezanedbavam sa. Staram sa aj o rozvoj nasho vztahu. Najskor som si myslela, ze nechce nic iniciiovaz prvy, tak som zacala ja. Prva mu dam pusu, on ledva opatuje. Prva ho objimem, vzdy si najde vyhovorku, preco nie. Prva sa k nemu pritulim, on si ma ani neprivinie, iba tak lezi. A ja som zacala k nemu citit odpor. Absolutne uz nemozem na neho pozerat, dokonca mi vadi, ze spi vedla mna. A to iba kvoli neopatpvanym citom, uplnemu chladu. Tak som to uz nevydrzala a vykricala mu, ze ked niekoho ma, tak nech vypadne za nou. To ale on popiera. 😣 Ja neviem zeny, cp robit. Uz som aj rozmyslala, ze na cas pojdem spat do obyvacky, ale neviem, ci take rozhodnutie nebude uz uplnou bodkou za nasim vztahom.

vamajka
15. mar 2023

Ak mas kde ist na cas sa odstahuj a uvidis ci zabojuje o vas vztah. Ak nie aspon budes vediet na com si. Myslim, ze aj tak skoncite rozvodom so studenym cumakom dlho nevydrzis

bajka16
15. mar 2023

Deti máte? Ak nie, kašľala by som nato. Horšie ako byť sama, je nebyť sama a cítiť sa sama.

eva8
16. mar 2023

Opýtaj sa ho, prečo ťa neobjime. V kľude, povedz mu, že ti to chýba. Aj bozk na rozlúčku, na privítanie ...

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lb1984
16. mar 2023

Zbytočne ty budeš riešiť na internete pories to s nim. Možno si sa zmenila aj ty len to nevnimas, možno si urobila niečo kvôli čomu tie city z jeho strany ochladli, možno nieje typ na "tutuli mutuli" normálne drz svoje nervy na uzde a porozpravaj sa s ním bez výčitiek ako s rovnocenným partnerom, a nie hystericky, nie vždy v tom musí byť iná žena podvod spravidla vznikne z dlhodobej nespokojnosti ak ten druhy nieje len promiskuitny alebo hlupák co si potrebuje niečo dokazovať. Isto tak ako máš výhrady ty ma ich aj on. Každopádne ja s priateľom nespím v jednej izbe už viac ako 5 rokov lebo chrni ako slon a sme stále spolu. 🤗 Čiže za mňa porozpravaj sa s ním normálne ako s partnerom a potom tu rieš to co ti povedal ináč to je tipovacka ako vysita 😉 tiež ver ak by si k niekomu pociťovala odpor nepísala by si to tu, skôr si asi frustrovana ze ta v podstate ignoruje ale to len tipujem. 😉

54tinka54
16. mar 2023

Posledné čo môžeš urobiť, je rozhovor. Povedz mu všetko ako cítiš, odkedy cítiš u neho zmenu, v čom konkrétne a pýtaj sa ho, prečo to tak je. Ak stojí o záchranu vášho vzťahu, tak bude “spolupracovať.” Ak nie, tak ozaj ešte môžeš skúsiš to dočasné odsťahovanie, či mu začneš chýbať, či si niečo uvedomí… ak nepríde žiadna zmena, tak kašli na to, z tvojej strany si spravila dosť.

janulicka24
16. mar 2023

Toto je najhorsie, ked nie si sama, ale citis sa sama.
Povedz mu ako to vnimas, co citis, ako ti to vsetko pripada a uvidis ako sa k tomu postavi, ked nebude mat nejaku chut zmenit nieco, zlepsit, tak by som to vzala a radsej odisla.

autor
16. mar 2023

dievcata, ja som sa mu so vsetkym uz zdoverila, nepomohl rozhovor, ani prosby..nic

tanyag
16. mar 2023

A nebolo to tak, že si ho do manželstva hnala ty? On to nechcel ale bol "donútený", vela duskusii tu je, že muž nechce svadbu, čo majú robiť ako to a to a to...a potom to dopadne presne takto ako u teba...opýtala si sa ho, či sa vlastne ženiť chcel?

simca06022011
16. mar 2023

A predtym bol ňuňu pritulny, mily, pozorny?? na rukach ta nosil, o ruku ta prosil?

maminkadeticiek
16. mar 2023

Nemate vztah,ziadna laska,odpor,ziadne deti-povedz mi jediny,co len jediny dovod pre ktory by si mala ostat v spolocnom byte este jeden den navyse?Tu absolutne nie je co riesit.Neeistuje ziadny dovod,aby niekto v tvojej situacii zil v takomto marazme.

autor
16. mar 2023

@tanyag dala som mu na vyber, bud rozchod alebo svadba, vybral si svadbu

autor
16. mar 2023

@simca06022011 ano, bol

simca06022011
16. mar 2023

No ale vyššie si písala, dala si mu na výber, bud rozchod alebo svadba. A možno bude rozvod...
Podľa mňa on je s tebou na silu, ak sa nevyjadril co je vo veci.. neexistuje aby zrazu sa človek takto zmenil. Možno ho ale trápi niečo a nevie co. Zvláštne je to. J by som odišla. Dieťa nemáte, nech si rozmysli co a ako a vysvetli ti to, ak mu budeš chýbať...

tanyag
16. mar 2023

A myslím, že toto je práve problem...istým spôsobom si ho k svadbe prinútila...

sono2
16. mar 2023

Neni gay?

autor
16. mar 2023

@tanyag preco? mohol odist, ked nechcel svadbu

tanyag
16. mar 2023

@autor
No možno mu vyhovoval vzťah, aký ste mali pred manželstvom, sama píšeš, že sa to zmenilo po svadbe...asi s tým nebol stotožnený...nechcel ťa stratiť ale nechcel sa ani ženiť, síce si ťa vzal, ale možno zistil, že urobil chybu. Veď sa ho narovinu opýtaj, ak nemáte deti, navrhni mu rozvod, možno sa mu uľaví...a určite aj tebe...

dominikamacakova
16. mar 2023

Podľa mňa si strašne otravná. Choď spať do obývačky a nechaj svojho muža vydýchnuť. Ste dospelý ľudia, to si musíš stále dávať pusy a objímať sa? Ja som žena, ale teda toto by mi fest liezlo na nervy 😀

autor
16. mar 2023

@dominikamacakova stale? kde si to vycitala?

daniela2202
16. mar 2023

Aspoň to príde skôr

banderaska29
16. mar 2023

vynútené sobáše sa diali v minulých storočiach a podľa pramenov to šťastné manželstvá neboli.

poznáš to príslovie, že to,, čo ti patrí, to bude tvoje a čo ti nepatrí, to tvoje nikdy ani byt nemalo ? tak teraz si len žneš to svoje ultimátum. good luck

autor
17. mar 2023

@banderaska29 je svojpravny clovek, mohol odist..vedel, ze mi zalezi na svadbe a dokonca sa na nu tesil, aj v den svadby bol stastny a aj potom..tak tu nerobte zo svadby vazenie alebo podobne strasidla 🙏

amiaja
17. mar 2023

On o teba nema zaujem a ty k nemu uz citis odpor. Ak nemate deti tak chodte od seba. Ocividne svadba bola chyba.

mircalla
17. mar 2023

Vynutila si si svatbu a teraz sa cudujes? Tak prvotna chyba bola tam. Inak manzelstvo iniciuje chlap. Ale ako vidim dnes bezne, ze zena chlapa vydiera roznymi sposobmi, aby si su zobral.
K veci. Ak sa ta nechce dotykat a nemate ziadnu intimitu, bud ma milenku alebo k tebe nic neciti. Odchod zo spalne ti nepomoze. Cize ja to vidim tak, ze ta bodka uz bola

mircalla
17. mar 2023

@banderaska29 Presne

aurora33
17. mar 2023

Takze tebe vlastne na svadbe záleží viac ako na mužovi, dotlačila si ho do svadby a teraz sa cudujes že je k tebe odmeraný?

autor
17. mar 2023
aurora33
17. mar 2023

Tak si to teda uži

mircalla
17. mar 2023

@autor Podla mna mu doslo, ze svatba bola chyba a ten odpor ma skor on k tebe. Ty ho zufalo chces. Kazdopadne teraz je uz nevydriatetlny