Podvedená - nepodvedená

mius86
22. máj 2017

Ahojte... chcela by som vediet vas nazor. Sme s manzelom spolu 11 rokov, z toho manzelia skoro 2 roky a mame 4 rocne dieta. Predtym ako sme spolu zacali s manzelom oficialne chodit, tak mal aj ine vztahy, ale vzdy sme sa stretavali. Vela krat podvadzal svoje frajerky. Vela krat sme sa o tom bavili a vzdy mi tvrdil, ze mna nikdy nepodviedol. Teraz v sobotu, sme sa bavili o kamosovi, ktory sa zenil a len tak medzi recou mi s kludom povedal, ze ci viem, ze sa vtedy bozkal s jeho byvalou... to sme boli spolu uz asi 4 / 5 rokov? jasne ze som o tom nevedela... tak som sa rozplakala a povedala mu ze je koniec a odisla som od neho... to sme boli v podniku na jednej oslave a isla som dalej do mesta. samozrejme ma nasiela a vsetko mi vysvetloval ako to bolo a povedal, ze mu to kludne mozem vratit. lenze ja nie som taka. Vysvetlil mi to tak, ze bol vtedy velmi opity a isiel ju vtedy len odprevadit a ona bola nasrata vtedy na toho svojho, tak ze ona pobozkala jeho... pytala som sa ze preco jej jednu nevlepil alebo nieco... takze on si nic nepamata a ze urcite tam len tak stal a on ju nebozkal. vraj o tom tom donedavna ani len sam nevedel, len mu to povedal kamos, ktory tam vtedy tiez bol... vcera som bola cely cas ako taky ignorant a riesili sme to az vecer, ked dcera zaspala... prisahal mi, ze to bolo jediny krat a ze o tom ani donedavna nevedel. neviem, ale je mi z toho vsetkeho na nic... viem ze to je par rokov dozadu, boli sme mlady, slobodny, ale aj tak to cloveka velmi rani... neviem, co teraz a stale rozmyslam preco a co ked to nebolo len 1x?

danica2711
24. máj 2017

@mius86 tak on podvádzal všetky svoje frajerky a dokonca s tebou? Vtedy ti nič nevadilo, cítila si sa ako pani úžasná, nevadilo ti, že tie ženy sa kvôli tebe (a samozrejme kvôli tvojmu idiotovi) trápia, a teraz budeš moralizovať? Moja, koľko dáš, toľko dostaneš...

mius86
autor
24. máj 2017

nikoho neobhajujem, ani jeho ani seba a ani sa nechvalim... chcela som povedat, ze jednoducho ho to vzdy tahalo ku mne, aj ked mal inu... tiez to neberte tak tragicky... ked sa to dialo, tak sme mali 15. - 18. rokov... tak odisiel prec a ked sa vratil, tak uz riesil len mna... ked som skoncila skolu, tak sme odisli do zahranicia spolu a odvtedy sme boli spolu stale... clovek ked sa to dozvie, tak v prvych momentoch rozmysla v panike, strese, hneve... rozmyslala som nad vsetkym moznym, ze co ked to nebolo len raz, ale postupom si uvedomujem aj po nasich komunikaciach s muzom, co a ako... nesedim teraz oduta a ani nic... musim zit normalne ako doteraz... mate pravdu, bud mi to mal povedat hned vtedy ako sa to stalo, alebo mal drzat hubu... sam mi povedal, ze nevie preco to vlasne vytahoval... ale my riesime od zaciatku vsetko... viem kto bola je prva, on vie kto moj a vobec nam to nevadi... niekedy sa aj zo srandy dotahujeme na tom... urcite sme obaja dospeli odvtedy... bola to jeho velka hlupost a ako som uz pisala musim mu verit, ze to bolo len raz ako tvrdi. horsie vsak bude, ked sa dozviem aj o niecom inom... to by uz bol pruser. ja len prajem kazdej z vas, aby sa vam nic podobne nestalo. uz davno sme sa o tom bavili, ze ked sa nahodou nieco prihodi, lebo stat sa moze aj mne aj jemu, tak si o tom povieme a nebudeme sa klamat. radsej budem vediet, pripadne ostanem sama ako zit v klamstve. a urcite by som nechcela mysliet na to, ze sak mozno s niekym bol, ale ked oci nevidia, srdce neboli... to by bolo automaticky, ze mu neverim a ja musim... tak som si to nejak uvedomila

obsadenemeno
24. máj 2017

@mius86 tak potom je vsetko v najlepsom poradecku, nie???

A zili stastne, kym nepomreli....... 😀

Inak by ma zaujimalo, ako to je, zit v "klamstve"....ved ak nevies, ze ti klame, ako vies, ze zijes v klamstve???

mius86
autor
24. máj 2017

@obsadenemeno uvidime, ci stastne, ci ako, ale momentalne musime to prekusit a ist dalej... co by si robila ty? rozviedla sa? vyhodila ho z domu? alebo...? zit v klamstve tak, ze on vie, ze klamal, alebo ja viem, ze som klamala 😉

obsadenemeno
24. máj 2017

@mius86 tak v tom klamstve by zil ten, co klamal....vezmi to ako trest.... 😉 pre toho klamara.....

problem je, ze casto sa ten klamar musi "podelit" s partnerom o to, ulavit svojmu svedomiu..... cize on sa zacne citit lepsie a hodi tu "vinu" na partnera....a potom sa cuduje, ze partner reaguje, ako reaguje....ved on/ona sa priznal/a, tak co furt ma..... 😒

Drzim palce. Dufam, ze to bolo len one off a ze sa snad poucil.

meryika
24. máj 2017

Ak podvádzal, keď boli spolu tak bude podvádzať aj potom. Možno to bude skôr alebo neskôr. Ale ver tomu, keby si mu povedala že si sa pobozkala s iným -tak ako on.Ver že ťa nechá. Nemajú radi ak ich žena podvedie iba chlap môže ženu podviest a všetko je v poriadku.

juliet86
2. jan 2020

@mius86 aky to ma vyvin za rok a pol?