Sardínia, oblasť Budoni

stankadu
3. jún 2018

Ahojte, uvažujeme o dovolenke v tejto oblasti a pomohli by mi vaše skúsenosti. Čítala som, že na sardínii nie je pitná voda. Je to pravda? Trošku sa toho obávam, dcéra má síce 15 r. ale od malička problémy s bruchom. A aký faktor na opalovanie? Vždy beriem na dovolenku 30-tku, menšia dcéra je však ryšavka a má bledú kožu, tak uvažujem aj nad 50-tkou pre ňu. A čo morské potvory - medúzy alebo ježkovia, odporúčate obuv do vody? Vraj je vyvážanie piesku zakázané 😕, moja mama je z tejto info nešťastná, nosí si stále takéto suveníry domov. Ďakujem. ❤

kath1210
3. jún 2018

Tieto ‘informacie’ su z nejakeho konspiracneho webu?🤭 pitna voda samozrejme je, piesku si mozete nabrat kolko vam lietadlo lod ci vrecka unesu, potvorky su v kazdom mori, v tychto oblastiach hlavne meduzy, a co sa tyka ochranneho faktora, cim sa lepsie chranite tym ste viac ochraneni 👍🏽

babi81
3. jún 2018

@stankadu pitna voda je chodime kazdy rok, piesok sa tetaz posledne roky nemoze brat, kontroluju obcas.co sa tyka kremu ja pouzivam 30 aj pre nasu 2rocnu dcerku od zaciatku