Som 5 mesiacov vo vzťahu, z toho 3 mesiace som tehotná

11. júl 2023

Sme spolu 5 mesiacov vo vzťahu z toho 3 mesiace som tehotná
Na dieťa sa priateľ veľmi teší
Ja byvam u rodičov on so starkou
Ja chodím ku nemu na víkend niekedy týždeň
Všetko je úžasné ale keď má vypité je agresívny vždy sa pohádame začne na mňa kričať bez dôvodne
A na druhý deň mu je to ľúto a líška sa
Neviem čo bude ďalej
Dieťa sme naplánovali ale prišlo tak ho uvítam s láskou ale neviem nebojim sa toho že sa priateľ môže zmeniť k horšiemu a nechá nás

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
11. júl 2023

@syslik81 mam 2 maturity
Mám 25 rokov a on ma 28

autor
11. júl 2023

@belllinka nechceme ho obaja

selest
11. júl 2023

Zacala by som sa obzerat po jasliach a praci.

autor
11. júl 2023

@maranco chce mať 3 deti vyhodili ho z roboty ale hľada si pracu

zmrzlinka2021
11. júl 2023

Autorka, a kde budete s frajerom spolu bývať?

cocolino234
11. júl 2023

Ja sa čudujem, že túto diskusiu aj niekto živí. 😆 Je to očividný troll. Nehovorím, že takéto indivíduá neexistujú. Ale tu je to tak strašne nasilu až je to na smiech. 😀 Čo viac rozprúdi diskusiu ako nezabezpečená a nezodpovedná žena, ktorá sa v sexe s agresívnym alkoholikom nechráni kvôli tým najbanálnejším dôvodom? 😂 To ťa naozaj nenapadlo nič lepšie ako váha a to, že kondóm ti vadí? 😂 A dokonca ho aj vyhodili z práce? 🥺 To mi je náhodička. Tým si tento stupídny výmysel úplne zabila.

Áno, určite ti veríme, že si celý príbeh neposkladala práve z vecí, ktoré sa na tomto fóre riešia najviac a sú najviac odsudzované. 😆 Ďalšia náhodička. Ty musíš byť strašne osamelá a slohy ti očividne tiež nikdy nešli, ale to nie je hanba. Nájdi si priateľov.

kitycat
11. júl 2023

No aj dobre, ze este byvas u rodicov aspon uvidia ako ta NEvychovali. To dieta snad vychovate lepsie, no nedavam velmi velku nadej lebo toto bude coskoro realitou prevaznej vacsiny Slovenska..

euka210
11. júl 2023

Toto povazuje niekto za normalne? Po 2mes planovane s niekym tehu? Ved toho chlapa este ani nepoznas...teda poznas...ze pije. Lepsie to nebude. To nebolo nic lepsie ako hned dieta s alkoholikom?

ls56
12. júl 2023

Aurorka pise, ze otehotnela neplanovane,tak niektore tu neprekrucajte. Autorka: no uz co uz, stalo sa, neda sa vratit spat,tak uz to treba prijat tak, ako to je. V prvom rade by som si poriesila byvanie,kde vlastne budete byvat? A inak tvoji rodicia co na tuto situaciu hovoria?

milanemila
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kvetinka75
12. júl 2023

panebože to v akom svete žijem? Čím tí ľudia rozmýšľajú. Ďalšia nefunkčná rodina, vzťahy, hlavne že dieťa bude. 🙈

autor
12. júl 2023

@ls56 hľadáme si podnajom
Rodičia nie su nadšený

autor
12. júl 2023

@cocolino234 zjavne sa nudite ked píšete slohy hľadajte si vy kamarátov

domkakvet
12. júl 2023

Porozpravaj sa s nim o tom, ze je nutne aby prestal pit, cakate spolu dieta a nebude to pre neho ani vhodnym prikladom.

sabina_71
12. júl 2023

Myslím, že nie je vhodný partner. Nebud prosím naivná. Keď je teraz agresívny pri dieťati nebude iný a už teraz si ta neváži. Myslím že by si mala pouvažovať nás rozchodom

ls56
12. júl 2023

Ani sa im nečudujem, že nie sú nadšený…. No ak je agresívny, tak asi by som sa porozprávala s rodičmi a aj im vysvetlila celú situáciu aký je.. aby v prípade núdze si mala aj ty, aj dieťa strechu nad hlavou a nezostala na ulici… dúfam,že si uvedomuješ, že v prípade toho, že ťa nechá/rozídete sa v prípade,že bude aj potom agresívny,tak to bude dosť finančne náročné.. máš vôbec niečo našetrené?

autor
12. júl 2023

@ls56 nie nemám moja mama je onko pacient všetko čo mám dávam jej na lieky

lavender94
12. júl 2023

Tebe prišlo ako dobrý nápad spať bez ochrany s agresívnym alkoholikom, keď nemáte ani jeden prostriedky na to aby ste uživili dieťa? Neber to nejak ofenzívne, ale čím si myslela? Vagínou?

syslik81
12. júl 2023

nemate kde byvat, nemate pracu, nemate nic nasetrene, poriadne sa nepoznate,on je alkoholik,tvoja mama chora ,rozum tiez nemate a silne pochybujem,ze ty mas 2 maturity .. skor by som to priradila na zivot osade ... kazdopadne ak to nieje troll a tieto bludy su aspon z polovice pravda tak chudak to dieta .. ty si zvaz antikoncepciu do buducnosti-su aj nehormonalne a jeho nahanaj do prace..podnajom vam bez prace s bruchom a ochlastom neda nik

maranco
12. júl 2023

Môžeš vynosiť dieťa neplodnému páru, pozri si utajený pôrod https://www.health.gov.sk/Clanok?utajeny-porod a dať dieťaťku šancu na život v normálnej rodine.
https://najmama.aktuality.sk/clanok/gj8scc9/uta...

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jj298
12. júl 2023

Mas dve maturity alebo maturitu na 2x? Lebo nepoznas ani nominativ mnozneho cisla.

aurora33
12. júl 2023

Už teraz lutujem to dieťa. Matka hlupaňa a otec agresívny alkoholik. Chúďa malé, nebude poznať nič len plač krik bitku. Jooo krásny život ho čaká

autor
12. júl 2023

@syslik81 no vo všetkom vidíte iba osadu dosť smutné
Bývame v byte v meste máme ho vo vlastníctve

autor
12. júl 2023

@jj298 dve maturity kuchár ,cukrár

autor
12. júl 2023

@aurora33 hlúpa ste vy jedine

cafelatte
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
liliput12
22. mar 2024

@petronelag opusti ti jeho skôr sním ta nečakala dobrí život. Koľko máš vlastne rokov

nelca0510
22. mar 2024

No autorka,ako ide život?