Správanie 1,5 ročného dieťaťa

mon1806
19. apr 2018

Baby idem si k vam pre radu drobec ma 1.5 roka a strasne malo rozprava akoze rozpravat blabota si ale malooooo ale stale huci proste fakt huci jak taky pilinak je to normalne ?? Normalne ked chce nieco a nevie to povedat ukazuje a huci straaasne tak hmmmmmka ja uz mam pocit ze to je dost divne neviem nepocujem zeby to deti von robili. Plus este dalsia otazka strasne sa boji prisla nam dat len beter trojkolku domov a ked ju zbadal rev proste hisak nedotykaj sa ma utekal presne aj ked k nam niekto pride alebo on koho nepozna strasne sa boni az sa trasie lezie po mne schovava sa place zvykbe si az po cca polhodine mozno aj neskor a aj to nie je taky smely ako ked sme sami doma je to ok? Vdaka za rady

elzena2
19. apr 2018

ano, je to vsetko uplne ok

deti95060810
19. apr 2018

to aj moje deti tak v tomto veku.... po čase sa to zmení .... úplne normálne...

hors
19. apr 2018

Jaj ja mam 3 deti a vsetky boli take takze sa neboj ne úplne normalne ,ze sa takto chova.

sense
19. apr 2018

Je to normalne,....moja diteraz nema rada cudzich. Alebo aj rodinu co nepozna a to ma zajtra 5r

ankare
19. apr 2018

Úplne normálne... držte sa!

siska53
19. apr 2018

@mon1806 Bezne.. Nevidim.nic neobvykle na jeho spravani..

gabika20
19. apr 2018

môj má 16 mesiacov a správanie veľmi podobné

barbarita_ross
17. jan 2022

@mon1806 ahoj, nasla som tuto temu a akoby som citala o mojom malom. Kedze je to uz nejaky ten rok, chcem sa opytat, ze ci je teraz vsetko OK a maly namiesto hucania rozprava? A strach z ludi? Dakujem a prajem krasny den 🙂

mon1806
autor
17. jan 2022

@barbarita_ross môj ma už 5 rokov a je to sikulka 💕💕💕 ja si myslím ze to su len obdobia dieťaťa kedy takto hucia a mi tomu nejako nechápeme, nás je Zdravucky ako repa co sa veľmi teším ale napríklad očkovanie MMR som odkladala najviac ako sa dalo a dala som až v 2,5 roku teraz nás čaká preočkovanie a odmietam chcem ho až v 11 roku plus som znova tehotna a malú chcem dat ockovat až v 3 rokoch čiže toľko z môjho pohľadu k tomu. Určite treba byť opatrný a deti si všímať 🙂 veľa zdravia prajem

mon1806
autor
17. jan 2022

@barbarita_ross a ešte k tomu ze sa bojí nás je stále taky bojko, vadia mu hlučné veci doteraz neznáša hluk vie to už ovládať ale stále to tak ma, ľudí sa nebojí ale žeby bol s nimi nejaký extra kamoš tak nie ale nemá problém nadviazať nové kamarátstva s inými deťmi vie sa baviť aj s inými ľuďmi všetko to zmizlo naučil sa to ovládať podľa mňa to je len preto ze ja som bola sním stále sama. Doma nemali sme nejaké extra podnety na cudzích a tak mal strach a môj synovec to isté ma a je o rok starší :=)

barbarita_ross
18. jan 2022

@mon1806 dik!!! Prajem vsetko dobre