Trestné oznámenie pre neplnenie výživného na dieťa

ivankova
3. aug 2009

dobry den -pred mesiacom som bola na svojho ex podat trestne oznamenie za neplnenie vyzivneho..
Dnes mi prisiel papier Vec:Trestne oznamenie,zacatie trestneho stihania vo veci-upovedomenie a k tomu mi prislo predvolanie za ucelom ako svedka.
Nechapem preco tam mam znovu ist ked uz som vsetko povedala pri podavani trestneho oznamenia? a co to vsetko znamena?

ivankova
autor
4. aug 2009

l3nka-ked som podavala tresne oznamenie bol mi dlzny 7,500sk teraz to robi 9,000sk cize mesacne vyzivne ma 1,500sk,kedze manzel zarobi celkom dobre tak si myslim ze nahradne vyzivne nedostanem..
Ale kto mi to potom zaplati to zameskane vyzivne?uz to vidim ze si asi budem moct piskat..ale nie je fer ze moj manzel musi chodit do roboty o 5,30 a vracia sa niekedy aj o polnoci len aby nas uzivil a on_si chodi s prepacenim gule vyvalovat do krcmy,neplati a este mu to aj prejde a k tomu dokonca ani nechcel suhlasit aby sa dcera volala po muzovi ktory ju zivi..

l3nka
4. aug 2009

ivankova ak si podala trestné oznámenie tak ti to zaplatiť musí inak ho zatvoria... u mňa to zabralo, no teraz som presne kde ty tak preto zvažujem čo podám zasa trestné oznámenie...

ivankova
autor
4. aug 2009

ja budem davat trestne oznamenie kym tie peniaze neuvidim

13ada83
Autor odpoveď zmazal
Zobraz