icon

Zabudol, čo pri sebe má

19. apr 2022

Muž si ma vždy vážil no časom ho ti nejako prešlo. Čím ďalej tým viac na mňa hľadá samé zle veci. Vadí mu na mne takmer všetko. Čo mám robiť aby si ma znovu zacal vážiť ? Máme 3 deti takže rozvod nechcem.
Viete ja mám pocit že on ZABUDOL na to dobre čo som preňho urobila. A nejak by som mu to chcela pripomenúť aby si spomenul čo má pri sebe

avatar
melanta
19. apr 2022

Akože čo dobré si pre neho urobila? Načo konkrétne si má spomenúť?

avatar
dskjhfdlkdjhl
19. apr 2022

V normalnom manzelstve/vztahu si netreba nic dokazovat. Denne predsa pre toho druheho nezistne robime rozne veci. Mozno by ste sa mali uprimne porozpravat a zistit dovod, preco na Tebe hlada len chyby.

avatar
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
avatar
melanta
19. apr 2022

@elizabet173 presne na to som narážala. Veľa žien robí mužovi aj deťom doslova slúžku a majú pocit, že si ich za to majú vážiť, lebo veď čo všetko robia. Ale ono je to presne naopak. Muž si môže vážiť ženu, nie slúžku.

avatar
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
avatar
viestta
Odpoveď bola odstránená
avatar
monka105
22. apr 2022

Prestaň to dobré robiť. Zbadá sa.