Darček pre mamu na Vianoce

mynona111
20. nov 2023

Aky darcek pre mamu na Vianoce? Mne fakt dochadzaju napady .... šperky nenosí, parfémy a pleťovú kozmetiku dostala minulý rok, knihy nečíta.
Začala tento rok cvičiť, ale ani z tejto oblasti mi nič nenapadá

ukulela
20. nov 2023

@mynona111 fit náramok, či Smart hodinky?

mynona111
autor
20. nov 2023

@ukulela to dostala minulý rok 🙂

ar3m1s
20. nov 2023

Ja som mojej mame darovala zehlicku na vlasy, fen, taku krasnu keramicku formu na babovku 😅😅, alebo by mozno potesila nejaka pekna deka papucky, kabelka, pohar, kalendar s rodinnymi fotkami, malovanie podla cisel 😅

ar3m1s
20. nov 2023

Este mi napadla elektricka zubna kefka 😅

lindous
20. nov 2023

Parfém je niečo čo si dávame každý rok, je to vec ktorá sa míňa a ak poznáš vône, ktoré má rada, tak vždy poteší 😊 nejaký domáci spotrebič by sa nový nehodil, do kuchyne alebo napríklad fén? Cvičí ako? Doma alebo chodí niekam? Nejaká permanentka napr? Alebo z úplne iného súdka lístky do divadla mi napadli, že sa osvedčili ako vďačný darček

zeldia
20. nov 2023

@mynona111 ma to zaujalo parfemy a kozmetika z minulého roku este ostala? Alebo sa nechces opakovať?

mynona111
autor
20. nov 2023

@lindous parfém je fajn, a áno, cvičí doma, skôr pilates a take

sasitimi17
20. nov 2023

aj moja mama cvičí, využila som BF na my protein a objednala som jej oblečenie na cvičenie

mynona111
autor
20. nov 2023

@zeldia nechcem davat opat to iste, aj ked sa to vzdy zide

mynona111
autor
20. nov 2023

Rozmyslam nad tou kabelkou, ale mozno aj nejaka fotokniha, nic take nema

zeldia
20. nov 2023

@mynona111 ma podložku na jogu? Alebo kopa rôznych skladnych pomôcok na cvičenie rozne gumy, také rolery, SM systém, predplatné na online cvičenie…

bolarazjedna
20. nov 2023

Tak možno nejaké funkčné rychloschnuce tricko alebo nohavice, činky, neviem co cvičí....
Ja našim idem darovať kozmetiku (zvyčajne každý rok), a lístky do divadla. Poukaz na masáž by ju nepotešilo? Alebo olej/soľ do vody s relaxačným účinkom (po športovej aktivite možno dobre padne) ?

mynona111
autor
20. nov 2023

@bolarazjedna ma doma 2 maserky, takze masaz zadarmo 🙂

lindous
20. nov 2023

Tak ku takémuto cvičeniu by som rozmýšľala napríklad nad novou, nejakou dobrou podložkou alebo rollerom na cvičenie ak nemá, či odporovými gumami ako maličkosť, také prvé čo mi napadlo 😅 ale kabelka, ak poznáš vkus je určite fajn 😊

bolarazjedna
20. nov 2023

@mynona111 tak stále je tam dosť rôznych možností.... Možno nejaká vstupenka na koncert obľúbeného interpreta, nové pyžamo, šál na zimu, plech na pečenie, termofór, sada kuchynských nožov... Skus popozerať doma, či nemá niečo opotrebované, alebo premyslieť, či niečo nespomínala v poslednej dobe, že by potrebovala alebo po čom by túžila....

klaraj1897
20. nov 2023

ja by som ju kúpila Vítal Proteins, sama ich používam už dlho. sú super na vlasy, podporujem rast a zdravosť vlasov a zároveň aj kĺby čo sa mamke určite hodí 🙂

emss
20. nov 2023

@mynona111 moja mamina má asi tiež všetko od výmyslu sveta a preto sme sa rozhodli, pre sentimentálnejší darček má jednu vnučku a druhú na ceste, nie sme spolu tak často tak sme jej kúpili digitálny fotorámik na chodbu s rodinnými fotkami, nech nás vidí každé ráno,keď ide do práce. Podotýkam je úplný minimalista,čiže jedna vec,ktorá zachytáva mnoho zážitkov namiesto dvadsiatich klasických fotorámikov.