Krstiny

11. jún 2024

Ahojte, baby nechcem sa nič opýtať skôr len vyžalovat... Pred pár dňami sme zariadovali krstiny miesto dátum a t.d . Rok sme čakali lebo krstný rodičia bývajú v zahraničí. Zo zahraničia prídu 24.6 . Jasné som im povedala že buď v piatok alebo v sobotu budú krstiny aby s tým počítali. Nakoniec sa mi podarilo získať dátum na piatok. A tu nastáva problém ,,krstný rodičia,, mi oznámili že sa im v piatok nedá lebo majú nejaké vybavovačky aby som krstiny teda zrušila. Ja som narýchlo poprosila brata či by nešiel krstiť on, s čím súhlasil. A tu ďalší problém prvý,,krstný rodičia,, sa na nás urazili. Iný člen rodiny zase rozniesol že krstiny idem robiť len kôli darom. Som sklamaná z vlastnej rodiny. Naozaj som urobila chybu ja?

andreakotesova
11. jún 2024

Dobre si urobila 👌

pribinak
11. jún 2024

Zlý vyber krstných rodičov ….brat je dobrá voľba

markusrasford
11. jún 2024

To vážne? Existujú ešte takýto ľudia? Zober telefón a vysvetli im to ze žiaľ situácia sa zmenila. A tej co to rozsiruje o tych daroch tak povedz ze je to normálne. S ironiou.

januska12323
11. jún 2024

Nechajte to na brata, očividne s ním máte lepšie vzťahy.

lukbe
11. jún 2024

Urobila si dobre. Krstí však kňaz, nie brat😉

cacianka
11. jún 2024

to sú nejakí nóbl ľudia, keď sa rok nechajú čakať na termín. ako veriaci by mali vedieť, aký je to krok v živote dieťaťa a jeho rodiny, nie robiť tsakéto ciráty a urážačky.
to ani nie som veriaca, len chápem o čo ide vám, nechápem však takéto ofukovačky.
aspoň viem prečo nie som veriaca...

zuzanaete
11. jún 2024

Teraz je to uz jedno. Ale pre info. Krstni rodicia nemusia byt ucastni na krste. Uz ste mohli mat davno pokrstene. Aj ked mozno fajn. Ukazali sa, ake je to pre nich “dolezite”.

matullienka
11. jún 2024

Dobre si urobila, ja by som na niekoho bola ochotná čakať rok jedine v prípade, že by bývali minimálne na Marse. Vykašľala by som sa na takých krstnych rodičov. Dala by som takých čo sa budú aj o dieťa reálne zaujímať a nie, že si naň nedokážu urobiť čas ako je rok dlhý. Môžu sa ofukovať koľko chcú

maris5
11. jún 2024

Ak mam byt krstna tak pridem aj keby traktory padali a nenecham rok cakat ludi.
A ten co rozsiril, ze cakas na dary predpokladam, ze nie je pozvany, tak sa urazil. 🙈
Nedaj si to nicim a nikym pokazit.

slavomira236
11. jún 2024

Krstni maju dowta voest k viere. A tito to robit urcite nebudu. Dobre si spravila. Ukazalali sa hned na zaciatku

osky
11. jún 2024

Musis to vidiet z ineho uhla.
Pan Boh to chcel takto
Naco by dietatu boli krstni rodicia volakde v tramtarii?
Rok!!!!
Ja zasnem...rok si nenasli cas na pokrstenie dietata.
A ty si cakala-predstav si,ze ti dieta umre a bude nepokrstene...ja viem ze je to extrem
,ale vsak vselico sa stava
Oni konecne prisli a maju vybavovacky...to ako fakt???
Takze v podstate prisli koli vybavovackam.nie koli tebe...
Zijem v Rakusku.
Fakt som zaneprazdnena a na sk chodim maaaaalo.
Ale ked mi niekto povie-bude svafba,bide pohreb,bude neviem co....do kelu.
Zariadim si to.mozu aj tanky padat...
Nic neries,ani sa neospravedlnuj.
Ty si vynalozila kolko usilia...
Skor by som sa odula ja na nich.ze ma nechali v stichu.

tamitamitami
25. jún 2024

Spravila si dobre....vy ste na nich čakali rok kým prídu a keď konečne prídu nevedia si nájsť čas jeden piatok na pár hodín. To svedčí o všetkom. Ešte aj povedia že máš zrušiť plánovaný krst.
Brat je v tomto prípade dobrá voľba, užite si krst a ich neriešite.

Ja nie som veriaca ale teda keby mám krstiť tak vyberám ľudí ktorý majú naozaj záujem byť krstnými rodičmi.