icon

Rozlúčka zo slobodou

10. apr 2023

Prosím kto platí rozlúčku zo slobodou.
Nevesta a ženích?
Alebo nevestine kamošky,ženíchovi kamosi?

avatar
cyberk
10. apr 2023

Zalezi, ci idete do inej krajiny.. ale vacsinou kamosi sa skladaju :D

avatar
matus7030
10. apr 2023

Rozlúčku väčšinou organizuje neveste kamarátka, družička, sestra, svedkyňa. Na mojej vlastnej (zorganizovala mi ju sestra) som ja kúpila pozvaným dievčatám nejaký drobný darček a inak platili všetko oni. Boli sme 3 dni na chate. Takto sme si to nejako v partii zaužívali a fungujeme tak na všetkých rozlúčkach. Ak by som ale ja ako nevesta pozvala 2- 3 kamošky na svoju rozlúčku - nejaký drink, wellness, tak by som im to zaplatila.

avatar
petamich
10. apr 2023

bola som na viacerych rozluckach a ako kde - vacsinou ale vsetko platili a organizovali kamaratky, nevesta, ked chcela prispela na ucet napr. v restauracii, bare alebo zobrala kolo (nevesta a zenich platia svadbu, tak rozlucka vraj vacsinou ide na trigo kamaratov, tak sme sa viackrat s babami bavili)

ak by ale niekto chcel, aby som sla na Bali a este aj neveste to platila, to asi nie 🙂

avatar
veronnica080
11. apr 2023

Moj muz bol nedavno na rozlucke, ale sli na chatu na nejake dve noci. Zalezi, ako sa kamarati dohodnu, tuto si to napriklad kazdy hradil sam 😀 Samozrejme, ze zenichovi sa na noclah zlozili 😀

avatar
danica2711
11. apr 2023

rozlúčka SO slobodou