Čo chceme pod stromček?

vanda323
30. nov 2021

Napadla ma super téma, bola tu téma Čo kupuje mužom.
Aj keď sme už "veľké" aj my ženy, matky, môžme mať predsa želania. Ja si samozrejme prajem zdravie , šťastie, lásku a Božie požehnanie pre celú moju rodinu. A prosím Boha o milosť aby už korona odišla alebo sa aspoň zmiernila. Aby Pán Boh pomohol zdravotníkom a ľuďom v nemocnici.
Ale, dievčatá okrem toho by som si pod Vianočným stromčekom chcela nájsť nové náušnice. Ja zbožňujem také tie veľké prehnane romacke zlatooooo 😀

A čo Vaše prianie?

sazumak
30. nov 2021

Ja by som chcela všetko to, čo aj Ty ❤ A k tomu nový objektív, keďže rada fotím 🙂

ivangeline
30. nov 2021

Penazenku,kedze nemam... :D A kebyze mozem aj nerealne snivat... tak tyzdnovy welness pobyt. Sama. :D

vanda323
autor
30. nov 2021

@sazumak Waw, a čo rada fotiš? Ja si veľmi rada pozerám fotky

vanda323
autor
30. nov 2021

@ivangeline v tejto téme môžeš všetko😀😀😀 Peňaženku ejha vidíš a máš aj predstavu? Keby si videla moju asi odpadnes, dlho som si nevedela vybrať nakoniec mám trblietavu ružovú s Barbie haha

sazumak
30. nov 2021

@vanda323 Momentálne deti 🙂 Ale aj prírodu, kvety...celkovo ma fotenie veľmi baví 🙂

vanda323
autor
30. nov 2021

@sazumak Je dobré mať koníček, ja momentálne nemám na ten svoj čas , verím že keď.mi deti odrastu tak si nájdem

oslo1
30. nov 2021

Manzel ma rakovinu. Velmi by som si priala, keby sa aspon trochu potlacila a bol Tu s nami cim dlhsie . Nic ine si neprajem

dundulica
30. nov 2021

@oslo1 držím palce

dundulica
30. nov 2021

aby syn normálne zmaturoval a dostal sa na vytúženú vysokú školu

vanda323
autor
30. nov 2021

@oslo1 Moja zlatá, ♥️❤️❤️♥️ Posielam ti objatie a nech sa ti to splní. Nech Vás Boh pozehna

vanda323
autor
30. nov 2021

@dundulica Anooo aj ja to prajem tvojmu synovi nech sa mu darí v živote

mandymoore123
30. nov 2021

@sazumak a akým objektívom fotíte teraz? Máte pekné fotografie na stene

mizu89
30. nov 2021

@vanda323 Ja som si kúpila asi pred 3 týždňami zimné topánky.stare už premokali.ale chcela by som pyžamo také z Lidla že vrch klasické tricko s dlhým rukávom a spodok flanel.ale bohužiaľ nikde nič lebo staré pyžamá mám deravé tak iba zasivam a nové by sa hodilo aby som tie staré mohla vyhodiť 🙂

nwnw
30. nov 2021

@vanda323 zlato by som brala aj ja, no moj stary nie je straka. Musim si sama kupit, len teraz ani neviem kde.

sazumak
30. nov 2021

@mandymoore123 Ďakujem 🙂 Ja mám len taký starý lacný Canon 50mm 1,8 STM, ale momentálne mám nový foťák a musím si ho nakalibrovať, lebo mi zle ostrí.

sazumak
30. nov 2021

@vanda323 Určite 🙂 Ja som si našla kopec koníčkov práve pri deťoch 🙂 Začala som piecť torty a celkom sa mi darilo, najradšej som mala samozrejme detské. Začala som fotiť, spievame všetky tri v zbore...ja práve pri deťoch akosi toho stíham viac 🙂

vanda323
autor
30. nov 2021

@mizu89 Ani pyžamá sú super. A neskúšala si na nete nájsť take? Či preferuješ radšej kamenné obchody?

vanda323
autor
30. nov 2021

@nwnw Jaaaj to môj muž je na také macher, ti ho požičiam na nákup zlata ak chces. Vždy sa trafí do vkusu 😀😀😀

nwnw
30. nov 2021

@vanda323 joj tak to mas super. Moj len auta obzera 😀 a chodi testovat.

vanda323
autor
30. nov 2021

@nwnw Jaaaaj o autách to je iná téma 😀😀😀

bashawelle
30. nov 2021

@vanda323 aká pekná téma ❤ tiež sa pripájam, pekne si to napísala. Z hmotných veci by som si priala diamantove maľovanie alebo také to puzzle kde aj jednotlivé dieliky majú nie klasický tvar, ale sú napr. zvieratká 🙈

sigridka
30. nov 2021

@oslo1 registrujem ta z modrejstrechy,ako ste spolu s tvojim mužom šikuliakom prerabali domček.velmi velmi držím palce aby sa ti toto tvoje prianie splnilo ❤

batmanka
30. nov 2021

@vanda323 krásne priania😉 tento rok som si aj ja napísala, že si aj trochu materiálneho zaslúžim 😁 korálku od Pandory som si zapriala a z toho najdôležitejšieho hlavne zdravíčko 😘

vanda323
autor
30. nov 2021

@bashawelle Ďakujem♥️ v tejto téme si môžeš priať vsetkooo 😄
Diamantové maľovanie? To počujem 1x idem googlit 👍

vanda323
autor
30. nov 2021

@batmanka Predsa pre rodinu veľa robíme aj my ženy si zaslúžime trošku materiálneho nie👍😄😄
Ejhaaaa Pandora dobrá voľba chválim,👍👍👍🥰

mizu89
30. nov 2021

@vanda323 Ja som spokojná s lidlom nemusím skúšať viem aká veľkosť mi sadne.minule som chcela deťom objednať oblečenie cez sinsay no treba sa zaregistrovať a platba vopred.no povedala som si nie ďakujem.v gate má nič nezaujalo a niekto e-shopy sa mi zdajú predražené.pepco je super ale zavreté a eshop nemaju

bobulka109
30. nov 2021

@oslo1 veľa zdravia , sily celej rodine , nech sa Ti tvoj sen-prianie splni❤️🍀🙏

vanda323
autor
30. nov 2021

@mizu89 Chaaapem. Ja mám tiež rada pepco a je mi ľúto že je zavreté no treba rešpektovať nariadenia 🤗
Sinsay je fajn obiednavam odtiaľ. Gate veľmi nemám rada ten štýl módy mi príde ako z Anglického sekáča 😄😄😄😄

jaruska_12
30. nov 2021

Ja iba jedine zdravie pre rodinu a lásku od muža

luna379
30. nov 2021

Čokoľvek z tohto zoznamu, čo ešte nemám splnené 😂 viem, som nenáročná