Čo k Vianociam pre 19 ročné dievča?

naanaa
10. dec 2015

Viem že je to tu samá diskusia o darčekoch k Vianociam, ale ja sa na modrom koníku rada radím o všetkom. 🙂 Mám 19 ročnú sestru tak ma napadlo že sa vás opýtam, čo by ste mi poradili ako darček k vianociam? resp. čo si prajete vy? veď 19 ročná má podobné záujmy ako akákoľvek dospelá žena. Na otázku čo si praje vždy odpovie buď nevie alebo nič. A nič mi príde ako dosť drastické riešenie 😀 Elektroniku má (notebook, mobil), oblečenie mi je ťažko kupovať. To isté aj voňavka, či bižutéria, bojím sa že sa netrafím vo vkusu. Viem len, že rada nosí čiapky, mikiny, legíny, ... botasky, čižmy. Ale v tomto som opatrná. Som už bezradná a vlastne aj rodičia. Pomoc 🙂

sissy27
10. dec 2015

@naanaa v tomto veku ak nie je konkrétne želanie, tak sa najviac zavďačíš hotovosťou alebo poukážkou do obľúbeného obchodu... iné by som neriešila... prípadne možno si chce spraviť vodičák, tak sa jej naň zložiť podľa možností...

ukulela
10. dec 2015

@naanaa ak sa lici, tak kvalitnu kozmetiku trebars aj s neseserom 🙂

jeennyv
10. dec 2015

@naanaa urcite svoju setru poznas, vies aky ma vkus atd...skus nejake nausnice bizuteriu, hoc aj nejake take vtipne tricko alebo nieco podobne, aj ked si napisala, ze si v tomto opatrna, sak ste sestry kuk do skrine, do sperkovnice atd.......ja osobne preferujem radsej hoc aj nejaku malickost, ale ked sa na to pozriem viem, ze to je od toho cloveka....no zalezi to fakt na osobe, lebo niekto zas preferuje peniaze ze si kupi co chce

miadi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
seahorse27
11. dec 2015

Ak nosi bizuteriu, tak to je podla mna tutovka....nechapem, ze nevies, co sa jej paci, ved si jej sestra. Ak ju nenonosi, tak potom nie je o com. To iste vonavka...nevies, ake vone ma rada? Nikdy ste neboli spolu v parfumerii len tak ovoniavat? Nikdy ste sa spolu nabavili otom, ktore vone sa vam pacia? Ja sice nemam sestru, ale o týchto veciach sa s kamoskami bavime uplne bezne a myslim, ze ked im kupujem napr. aj bizutriu, tak vacsinou sa trafim - ved vidim, ake veci nosia. To iste spominane leginy - velmi vdacny kusok, velkost hadam poznas. Rovnako ciapky - velkost je vacsinou uni, nemas co pokazit. Je to tvoja sestra, ty ju poznas, poznas jej vkus (teda mala by si)...nam je tazko radit. Dalsia moznost je darcekova poukazka do HM-ka, Fann-u alebo ineho obchodu, vyberie si sama. Alebo knihkupectvo Panta Rei ma darcekove poukazky. Je koooopec moznosti pre tak mladu babu....listky kamkolvek (koncert, vystava, divadlo - podla toho, co preferuje).

nerko
11. dec 2015

@naanaa aky mas rozpocet?

anega79
11. dec 2015

bud peniaze alebo na sashe by som jej nieco kupila z bizuterie, alebo nejake tricko. nejako by si ju uz mala poznat, aky ma vkus alebo by som sa jej priamo opytala co chce

maslenka47
11. dec 2015

@jeennyv keby ju poznala, tak sa nepyta taketo otazky na fore.

@seahorse27 ja som nikdy nebola v parfumerii (s nikym) a ani mi tento zazitok nechyba. 😀

@naanaa kazdy sme iny , niekoho potesi to, niekoho ono, niekto nebude spokojny nikdy. Ja som sestre (o dost starsiej, ako 19) kupila svietiace LED snurky do topanok. Samozrejme, ze to nie je nic uzitocne, ale ona je zase na taketo sprostosti typ.

0silvia0
11. dec 2015

@naanaa aj ja sa prikláňam k darčekovej poukážke do akéhokoľvek obchodu, či už to bude drogéria, alebo obchod s oblečením, to už je na tebe. Alebo darčeková poukážka do kníhkupectva, hoci internetového 🙂

seahorse27
11. dec 2015

@maslenka47 ved v poriadku...ja tam zasa chodím bežne - s kolegyňou, kamoškami, manželom...niekto chodí do zeleziaratva, iný do drobnochovu a ja do parfumerie😉 Kazdy mame iný okruh záujmov a myslím, ze súrodenec by ho mal poznať...

moni244
11. dec 2015

@naanaa a to si sestru nepoznas? Moja ma 20, zavdacim sa jej trickom, niecim blaznivym, alebo ju zoberiem do obchodu, nech si vyberie darcek, to sa neda pausalne povedat, co by ju potesilo

travnerka12
11. dec 2015
Používateľ travnerka12 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od travnerka12.

myslim ze to je taky vek kedy potesi kazda malickost, pretoze v tomto veku si uz clovek zacina uvedomovat ze na materialnych veciach az tak nezalezi 🙂

mirkasiva
11. dec 2015
Používateľ mirkasiva je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mirkasiva.

Kúpiť obľúbenú kozmotiku a peniažky navyše vždy potešia 🙂 Ja som práve každému objednala voňavky z parfums sk, tu je aj extra zľava -8% http://www.kuponyzdarma.sk/parfums-sk/ 😉 Ešte ak kúpiš niečo od MEDIBLANC, sú to zubné pasty po 10 eur, máš poštovné zdarma. Na to je kód "DZMED"

bibistec
12. dec 2015

vies ktore obchody ma rada? pripadne aj ak nie ponukaju darcekove poukazy so sumou aku ty sama urcis a kupi si uz sama, to je podla mna dobre riesenie, napr. new yorker alebo HMko a pod. ja by som toto zvolila neprestrelis urcite si nieco vyberie

simca06022011
12. dec 2015

Ja som typ ako tvoja sestra 🙂 ked mam dakomu povedat co, tak radsej nic :D. Ste sestry, my aj s rodicmi mame davno zvyk ze darceky si vyberame same, ake k tomu daaku drobnost name ako prekvapko aby to nebolo zase take ze vsetko co je pod stromom pozname:D ja teda som zastanca kup si sama + napr nejaka kozmetika, drobnost do izby alebo ak urcite viem ze dotycnej osobe sa nieco pocilo alebo nejaka nova vychytavka existuje tak to...