Čo kúpiť sestre na 40. narodeniny?

mon1806
11. okt 2021

Baby poraďte co mam kúpiť segre? Ja som stratená

nika1971
11. okt 2021

podla toho, co rada robi...ci ma nejake konicky

ella_price
11. okt 2021

Možno pomôže keď trochu priblížiš čomu sa venuje, čo má rada..

bamboa
11. okt 2021

@mon1806 mne dala sestra topánky 😁 Ale fajné, barefootové (drahé) a chcela som ich 😉 Ináč si už pár rokov nekupujeme nič. Vždy sa len stretneme, ideme do kina, niečo zjeme - iba my dve 🙂, bez detí a bez chlapov. Ty svoju sestru poznáš, nevieš čím ju potešíš?

lula3108
11. okt 2021

Kup jej nejaku lepsiu kabelku alebo penazenku, to by urcite potesilo kazdu zenu. Pripadne okuliare slnecne ak vies ake nosi. Alebo teda kozmetika, nejaky sperk. Alebo ak si nevie najst sama na seba cas tak jej daruj poukazku na manikuru/pedikuru/kadernicku a s tym ze jej cez ten cas postrazis deti, to potesi urcite kazdu jednu maminu 🙂

marci77
11. okt 2021

alebo nejaku poukazku do obchodu, napr. dm drogerie, aboutyou a pod. ....nech si vyberie sama
alebo mozno aj taketo nieco
https://www.modrykonik.sk/blog/katarinka289/mes...

pribinak
11. okt 2021

Nejaký sperk, napr pekný náramok, ak teda nosí niečo take

mon1806
autor
11. okt 2021

Baby segra ma 4 deti nevie kde jej úľava stojí 😃 muža ma večne v robote nemá zajem radšej zduchme do Roboty samozrejme ma ich rád ale v podstate je sama na decká 🙂 ja jej bárs nepomôžem som 60 km od nej a mam doma tiež dieťa plus som tehotná 🤰 čiže som mimo 😃 nemôžem ísť snou ani na wellnes ani nikde

tncka
11. okt 2021

@mon1806 kup jej noveho chlapa🤔🤣

mon1806
autor
11. okt 2021

@tncka 😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃👌 Topkaaaqq

luccija
11. okt 2021

@mon1806 náušnice, náramok, voňavku, peňaženku...knihu, keď číta...tenisky ..nejakú lepšiu tepláková súpravu,

tncka
11. okt 2021

@mon1806 inak ak poznas jej vkus skor by som isla smerom sperk alebo vonavka nejaka lepsia. Pri 4detoch urcte nema financie nazvys na podobne hlupotiny a toto by mohlo potesit🤔

missviolet
11. okt 2021

Poukaz na masaz ci ku kadernicke? Sviecka s drevenym knotom, co praska ako drevo v krbe (nech sa po veceroch zrelaxuje)? Kozmetika ktoru by si inak nedopriala?