Čo kupujete manželovi na výročie sobáša?

stanislavao
1. jún 2012

Čo kupujete (dávate) svojim manželom na výročie sobáša?

vinifred
1. jún 2012

..nič..neviem,akosi prestáva byť zo mňa romantička,nepotrpím si na kvety,na bonboniéry,pre mňa zbytočne vyhodené peniaze..lásku mi dokazuje každý deň,mne,naším deťom,najlepší manžel na svete..tak isto ja jemu..môj manžel tiež nikdy nič "nepotrebuje",nám urobí radosť dovezená pizza a vyložené nohy.. 🙂

graceful9
1. jún 2012

my nemávame výročie, teda mali sme len prvé ešte, dostala som kyticu,,,a každý mesiac dostanem ružu 🙂 a komentár, typu: už 30 rokov sa s tebou trápim 😀

ematko29
1. jún 2012

@veronika164 jeej to je pekné aj my po 10tich rokoch si uvedomujeme akí sme štastní ,že sa máme :D

veronika164
1. jún 2012

Aké krásne! Páči sa mi táto téma, veeeľmi. Keď si tak uvedomím, ako málo je dnes naozaj fungujúcich a šťastných rodín, som rada, že patríme k tomu málu. Gratulujem všetkým žienkam, ktoré tu dnes píšu a sú šťastné! Čo viac nám treba...?

veronika164
1. jún 2012

@kikatko wau, toto je super! ten škrabkací preukaz asi tiež skúsim :oDDD

veronika164
1. jún 2012

@anavila tvoj manžel má úžasnú manželku, vedela si to? :oD

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirkakab
1. jún 2012

@vinifred ako keby si písala o mne 😀

stardust
1. jún 2012

nic, zatial som zabudla na vsetky vyrocia 😀 😀

kacsik
1. jún 2012

Tetovania 🙂 tento rok povinne dorobiť moju podobizeň / aj keď to je asi viac trest ako darček / a dátum narodenia nášho drobca 🙂

ika30
1. jún 2012

ahoj uvar mu jeho obľúbené jedlo, tu tortu, ktorú má rád, večer si pozrite nejaký dobrý film, zapáľ sviečky, osprchujte sa spolu.....myslím, že lepší darček mu nemôžeš ani dať, tak gratulujem k výročiu, pekne to oslávte)))

irriss
1. jún 2012

@stanislavao ...za par dni mne to ceka take..asi listky do kina a objednany stul v pizzerii - "jen my dva" ..bez deti poprve... po skoro 20ti letech 😉

31majka12
1. jún 2012

nic...zvycajne pojdeme niekam na veceru a jednoducho si ten vecer uzijeme ako sa patri...

digysa
1. jún 2012

@irriss Aj my podobne oslavujeme.... Vacsinou ideme na veceru a potom do kina na vecerny film....

Mali sme zatial iba jedno okruhle vyrocie, tak tam sa manzel "tresol" po vacku, ale skor oslavujeme narodeniny viac ako vyrocia.

Na narodeniny je ON pan, nemusi nic robit, dostane vzdy vtipnu pohladnicu s cokoladovou tortou... a vecer ideme na veceru bez deti.

Aj moje narodeniny su podobne....

irriss
1. jún 2012

@digysa
U nas to bude premiera..pokud teda k tomu dojde 😎

My temer nic neslavime..svatky jdou uplne mimo nas..narozeniny udrzuju silou vule ja aspon detem....zrovna tak Vanoce a Velikonoce se snazim zachovat tradice..
Ale mrzi mne to, myslim si, ze to neni dokonale, kdyz jeden z rodicu "to neproziva dostatecne"
Manzel pochazi z rodiny, ktera NIKDY nic neslavila..nax. svatecnim obedem v podobe tradice...
narozeniny deti byly slaveny jen kdyz byla financni prilezitost a moznost (jde o povalecne deti a tvrde podminky)
a svatky? 😀 😀 😀 😀 😀 😔 😔 😔 Jejich jsou spojene se svatky svatych, tak jen proto si na ne mozna jejich mama vzpomnela .. 😠 ☹

p.s. az po letech se mi podarilo prijmet babicku a tetu ke slaveni a radosti z narozenin deti-vnuku.

vinifred
1. jún 2012

@mirkakab ..a dobre,nie?Takí sme uhnaní,že sme radi,že nevystrčíme ani nos a prachohltačov tiež máme dosť a sladké nám netreba..skôr by sme mohli rozdať.. 😀

digysa
1. jún 2012

@irriss No myslela som si, ze Taliani su trochu viac naladani na oslavy.... Je to tazke zklbit zvyky z dvoch roznych rodin. ANi u nas nie je vsetko rovnake....ale to je hadam problem kazdeho paru, aby si vytvorili svoje zvyky a trosku sa prisposobili svojej polovicke.... 😅

cjozef
2. okt 2012

Nechaj pre vás oboch urobiť šálky s fotkou (napr. na www.vlastnapotlac.sk). Uvidíš že to bude mať úspech.

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kikaba44
18. mar 2013

..ja som mužovi kúpila lyže 😀 a on mi za to 😝

naty1987
15. sep 2016

Našla som túto tému lebo hľadám darček aj ja a čítam čítam a zrazu ani jedna nič nedostáva????no ja vždy kyticu kvetov a niečo sladké k tomu večere si robíme krásné počas roka aj s vinkom či pivkom u nás bežne no dúfala som že nájdem nejakú inšpiráciu od vás než len nič a večeru.....