Čo si obliecť na krst?

vevinaaa
25. okt 2012

Ahojte maminky, chcela by som vas poprosit o radu, vobec neviem co si obliect na krst.. lepsie povedane co je vhodne? Myslite ze sa k muzovmu obleku hodia aj tunikosaty? Hladala som uz toho viacej, no vobec neviem aky typ oblecenia mam zvolit. Dakujem za rady 🙂

vevinaaa
autor
25. okt 2012

Myslite ze moze byt aj nieco taketo? alebo je to moc vystredne? http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=15137801&tab=0

galaxy
25. okt 2012

Podľa mňa sa hodia tunikové šaty. A teda ja by som určite volila šaty

galaxy
25. okt 2012

@vevinaaa no takýto štýl by som nevolila

tinki
25. okt 2012

@vevinaaa obleč si to, v čom sa budeš cítiť dobre a budeš zladená s manželom..Tie čo si uviedla sú krásne a podľa mňa aj vhodné..

zuzi0911
25. okt 2012

@vevinaaa ahoj ja som pri pvej mala suknu a blusku( leto) a pri druhej spolocenske cierne gate a elegantne tricko( zima)

ukana
25. okt 2012

@vevinaaa podla mna su moc vyzývavé... 😒 šaty v tlmenejších farbách, nič kriklavé ani vyzývavé, ani kostýmom nič nepokazíš 😉 ...nech sa ludia sústredia na samotný krst a nie na tvoje šaty 😅 😅 😅

skoricaxx
25. okt 2012

no zaleží aký máš ty štýl a vkus, len nech sa ty v tom dobre cítiš, ostatné nerieš............ 😵

ukana
25. okt 2012

@lujza123 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vevinaaa
autor
25. okt 2012

Aj som si myslela 🙂 ze to je pre vecsinu blbost 🙂 skor chcem zvolit koselu a nohavice, ale este som si neni ista co a ako.. no chcela som vediet aky budete mat nazor na nieco taketo, a ci niekto z vas uz v niecom takom bol na krste... citala som toho uz viac, nasla som rozne nazory ze si niekto necha klasiku koselu a nohavice, a niekto zvoli modernejsi sposob...

bets
25. okt 2012

@vevinaaa ja by som volila kostym - nohavicovy alebo suknovy s nie prilis kratkou suknou.

lenka268
25. okt 2012

Tie saty su pekne, nie su vulgarne, nemaju vystrih, su elegantne. Na obrazku sa mi zdaju ale trocha kratke, ak su v skutocnosti dlhsie kludne by som si ich obliekla. Na vrch elegantne sako a je to velmi vkusne. Ja som mala tiez saty nad kolena kusocek a sako.

lludmilla
4. okt 2015

baby ak si neviete poradiť so šatami, či už so strihom, farbou, modelov nazrite do nového blogu len pre nás ženy www.jazena.sk okrem mnoho rád ako si vybrať správne šaty, nájdete kopec iných vecí 🙂