Darček pre 6 ročné dievča

Viete mi niečo poradiť čo ste kupovali pre 6 ročnú dcéru k narodeninám. Chcela by som už niečo logickejsie na budúci rok už pôjde do školy. Ďakujem

pribinak
20. sep 2018

Hovoriaci knihu s perom, pozri v Albi. Napr o zvieratách, pismenka, ...

caroline_
20. sep 2018

Ja som ako 6 ročná dostala detskú encyklopédiu 🙂

adalea
20. sep 2018

@spolocenskesatynela moja dcéra si k 6-tym narodkám želá školskú tašku

henikav
20. sep 2018

@spolocenskesatynela pc alebo tablet?

margareta52
20. sep 2018

@henikav naco jej preboha tablet bude alebo pc? 🙄🙄🙄

henikav
20. sep 2018

@margareta52 akoze naco? Vsak ked sa ti moj napad nepozdava, daj iny. Nasa ma 5 rokov a pouziva pc aj tablet. Pri cestovani na tablete pozera rozpravky, komunikuje s rodinou, na pc sa naucila pisat, obcas sa tam hra, okrem toho 6 rocna uz asi pojde do skoly, v skole nepotrebuju pc alebo tablet?

monane
20. sep 2018

čo tak niečo do školy? aktovku a podobné veci 🙂 dosky nejaké pekné nech si vyberie, peračník a tak

margareta52
20. sep 2018

@henikav pana beka len trepat deckam do ruky tablety a pc aby pokoj dali ... 🙄🙄🙄 ... urcite prvacka si bude ulohy pisat na tablete alebo pc

hettinka
21. sep 2018

@spolocenskesatynela knihu pre predškoláčku, je viac typov
školské veci sú asi zatiaľ priskoro, ved to by mala doma rok dopredu, kedže je len september
A nechaj ju ešte rok byť dieťaťom, na "niečo logickejšie" má ešte čas ked bude naozaj školáčka.Tablet a PC za mňa absolútne nie. Radšej niečo na šport.

henikav
21. sep 2018

@spolocenskesatynela este ma napadli princeznove saty, detske sminky, parfem, moja to zboznuje a vsetky jej kamaratky tiez