Darčekovy kôš na 40tku

ave17
8. nov 2018

Ahojte maminy, potrebujem pomoc, sme pozvaní na oslavu 40-ký partnerovho uja, vzťahy sú veľmi vlažné, vidíme sa tak raz za rok. Rozhodli sme sa pre darčekovy kôš, ale absolútne ma nenapadá, čo do neho, hotové nechcem, naukladám to aj sama, len mi chyba inšpirácia, vopred ďakujem.

deti95060810
8. nov 2018

prehodnotila by som účasť na oslave pri takýchto vzťahoch...😉

jasminet
8. nov 2018

@ave17 co ma rad? podla toho... mozes kvalitny alkohol, klobasy, cigary, lepsiu kavu, caje ak ma rad, nieco sladke kvalitnejsie...

dominika6
8. nov 2018

@ave17 kedže ste pozvaní,tak im záleží na udržanie si hoci vlažných vzťahov..chlapovi sa zvyčajne dáva do darčekového koša fľaša alkoholu,môžeš k tomu pribaliť poháre a nejaké pochutiny..na googli je toho mrte

ave17
autor
8. nov 2018

Diky baby za inšpiráciu, idem dnes niečo popozerať.

ave17
autor
8. nov 2018

@deti95060810 tak celá 👪 z partnerovej strany ma takéto vzťahy, ja to nechápem, ale ani nevyriešim🙂

pininka
8. nov 2018

@ave17 veď kupnuz hotový kos,.majú všelijaké na výber,menšie väčšie, lacnejšie drahsie. U nás ich majú v Kauflande na recepcii, alebo v obchodoch so sladkosťami a pod.

yna1
8. nov 2018

@pininka vyjde ju to lacnejsie, ked si pokupi co chce a sama si to vysklada, lebo niektore tie kose stoja nehorazne peniaze a pritom uplne zbytocne 🙂

ivana11155
8. nov 2018

@ave17 mna len napadlo, ze aj pivova torta by sa dala a bezne to na 40tku chlapom davaju. Ked ta to bavi, mozes ju aj sama spravit.