Hawaii párty - dekorácie

nicool77
22. jún 2021

Dobrý deň,
kamarátke plánujem rozlúčku so slobodou. Ostatné baby so mnou nejakosi nechcú spolupracovať. Prosím vedeli by ste mi pomôcť? Téma v ktorej bude párty je Hawaii. Vedeli by ste mi poradiť dekoráciu ktorý si vyrobím sama doma? Čo všetko by tam mohlo byť ale hry by som mohla zahrnúť do programu atď. Za rady vopred ďakujem. 🙂
Pekný deň.
Nikol

pribinak
22. jún 2021

@nicool77 ak nechcú akosi spolupracovať asi sa im to nezda ako super nápad
Skús sa s nimi porozprávať ako si to aj oni predstavujú.

nicool77
autor
22. jún 2021

@pribinak Ahoj. Ďakujem za odpoveď. Nuž ja som sa ich pýtala čo chcú podniknúť od začiatku nekomunikovali, len naj kamarátka s tým súhlasí.
Veľmi sa jej nápad páčil a vlastne sme hlavne družičky takže na ostané už dlhšie čakať nebudem. Potrebujem to nejakosi naplánovať len viac hláv viac nápadov. Ani ja ani kamarátka sme takú párty ešte nerobili preto má napadlo že sa vás spýtam. 🙂

pribinak
22. jún 2021

@nicool77 rak držím palce

darina1952
22. jún 2021

@nicool77 Zabehni do Flying Tiger - majú veľa párty doplnkov - kúp slamky, poháre, havajské kvetinové vence na krk, doplnky na fotenie...

marienka1989
22. jún 2021

Tiež sme mali pár rokov dozadu na dovolenke Hawai party, mali sme náhrdelníky z kvetov, sukne zo suchej trávy, kvetinové venčeky na hlavách, bolo to super, takže nápad určite chválim. Zo súťaží mi utkvela v hlave jedna, pri ktorej sme sa asi najviac zabavili (neviem presne, ako sa to nazýva), podstatou bolo podliezanie drevenej tyče, ktorá sa vždy kolo po kole dávala nižšie a nižšie, do toho hrala hudba, nasmiali sme sa riadne, hlavne keď bola už tyč nízko a hladina alkoholu v krvi vysoko 😀 pekné spomienky sú to 🙂 prajem krásnu rozlúčku zo slobodou, nech všetko vyjde podľa predstáv 👍

ghostsgirl
22. jún 2021

@nicool77 havaj party mala aj Julia Roberts vo filme Nevesta na uteku - je to len utrzok vo filme ale mozno ta tam nieco inspiruje ...pohare ala kokosove orechy, havajske kosele, ak by niekto odmietal suknicky atd. :D

hviera81
22. jún 2021

take kvety do krku sa daju urobit z papiera, alebo uhackovat, nie je to najjednoduchsie (jedno uhackovane take mam), este by som urobila mozno kurzu hula tanca, kukni nejake videa na youtube, urcite su aj edukacne, a mozte si pustit video a ucit sa. inak to nie je moc tazke....
z toho co tu nebolo pisane, tak ak nie vence, tak velke kvety do vlasov, to sa da kupit v nejakych taky bijou brigitte a podobne, a kvetinove naramky mavaju tiez pomerne velke.
mala by sa dat kupit aj kokosova voda u nas v bio obchodoch, a hocijaky sladky, farebny koktejl by uz podla mna spadal do havajskeho stylu.

nicool77
autor
23. jún 2021

@marienka1989 ďakujem veľmi pekne za skvelé rady ☺️☺️ to podliezanie tyče..určite pripojím do programu 😁

nicool77
autor
23. jún 2021

@ghostsgirl ďakujem. Pozriem možno sa inšpirujem 😁

nicool77
autor
23. jún 2021

@hviera81 ďakujem za super nápad 😁 tance júla tiež zapojím do programu.. 😁👍👍
Veniec a sukne idem vyrábať z krepoveho papiera 🤔☺️
Uvidíme ako sa to podarí..a tie veľké kvety do vlasov tiež nie je zlý nápad ☺️👍

nicool77
autor
23. jún 2021

@pribinak ďakujem snáď to vyjde 😁

nicool77
autor
23. jún 2021

@darina1952 ďakujem za radu 👍☺️

hviera81
24. jún 2021

@nicool77 krepovy mi pride dost jemny, ak by to nevyslo, tak teraz su tiez moderne kadejake sukne a saty s velkymi kvetmi, to tam tiez spada.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luciab987
24. jún 2021

@nicool77 ahoj, nainstaluj si pinterest je tam milion napadov na vsetko. Odporucam vyhladavat v angličtine🙂

marienka1989
28. jún 2021

@nicool77 Za málo, som rada, že som aspoň máličko pomohla 🙂