Kde v Prešove naplánovať svadbu pre veľa hostí za dobrú cenu?

majenka1234
9. máj 2018

Ahoj mamky, som už zúfalá zo sál v Prešove, viete mi odporučiť nejakú, kľudne aj v blízkom okolí mesta? ďakujem peken

majik66
9. máj 2018

@majenka1234 co znamena vela hosti? priblizne cca?

majenka1234
autor
9. máj 2018

@majik66 150 cca

pininka
10. máj 2018

Bratranec sa ide zenit v oktobri, cca 200 ludi a svadbu budu mat v Lemesanoch

majik66
10. máj 2018

@majenka1234 napadlo ma, ze v Sabinove kulturak prerabali. a tam si to velmi teraz pochvaluju.

lucykelly
10. máj 2018

ahoj, my budeme mať v Dukle v dolnej sále, tam sa toľko ľudí vojde ... akú sumu za menu považuješ za dobrú?

lucy76
10. máj 2018

Areál Dobrej Pohody v Šarišských Michaľanoch ... my sme tam mali svadbu a max.spokojnosť

majky1988
11. máj 2018

Ja som mala svadbu v obci Podlipniky v restauracii Lietadlo.Nadete to aj na fb.Musim povedat ze som bola velmi spokojna a to sme mali dokopy cca 250 ludi.A aj cenovo je to fajn.Len to treba obj.v predstihu lebo tam.je to stale plne.Ak chcete mozem.vam poslat foto.

majenka1234
autor
13. máj 2018

@majky1988 áno ďakujem môžete mi prosím poslať tie fotky? 🙂

tinka0000
13. máj 2018

My sme teraz boli ma svadbe..
Fricovce
Krasny hrad aj saly.. Aj kostol nadhera.
Aj prostredie krasne.
Teraz smw boli 5.5. 🤗🤗
Mozem. Len odporucit
Da sa tam aj spat je tam vedla akoby hotel no proste vsetko
😊😊😊

majenka1234
autor
13. máj 2018

@zabulienka266 nieje to veľmi drahé, lebo ako vyzerá to super

majenka1234
autor
16. máj 2018

@lucykelly neviem sa v tom ešte orientovať tak sa pýtam o radu, tiež uvažujeme o Dukle..napísali by ste mi svoj názor? ďakujem

lucykelly
16. máj 2018

@majenka1234 svadba ma ešte len čaká, v septembri, takže sa zatiaľ veľmi neviem vyjadriť, menu nie je najlacnejšie, ale verím, že to bude na úrovni 🙂

belllinka
7. jún 2018

@majenka1234 A aky mate rozpocet?

majenka1234
autor
8. jún 2018

@belllinka svadbu cvakaju rodičia a tým som sa zatiaľ nezapodievala

aliena00
7. mar 2019

@majenka1234 Areal dobrej pohody..Po zazitku z akcie zaciatkom tohto roku, musim skonstatovat, ze nazov zariadenia, nema nic spoločné s pocitmi, ktore v nás zanechali chvile tam stravene..Kde zacat..v skratke, jedlo, slabe, priloha stvrtina jahody, nejaka zelena bylinka, bravcovy kusok cely tvrdy..to bol prvy chod...druhe na rade boli svedske stoly, ktorym nic nechybalo, avsak po tak slabom prvom jedle, si dovolim povedat Chvala Bohu...co sa personalu tyka, casnicky odvazne, najma vsak dcera pani majitelky dost impulzivna mlada dama, evidente nema rada danu pracu, vsetko vadilo, hlavne deti, myslim, ze kazda casnicka si vie poradit s prítomnosťou deti, tamto vsak same zakazy, prikazy, drzat si dieta na akcii pri sebe, zvedavost, behanie dietata nepripustna....co sa pani majitelky tyka, vsetko kontroluje, stoji nad personalom, velmi striktne a neprofesionalne upozorňuje na nedostatky v priebehu akcie a je jej medzi hostami straaaaasne vela, robila strasne negativnu energiu, zamrmcana pani, tiez jej to uz asi ide cez hlavu, dana praca. Vobec ju tam nebolo treba, za takych okolnosti. Priestory ok, pekne, avsak doplatky za kazdu hlupost, stolicky v bielom prevleku,okruhle stoly, vyzdoba v cene, avsak ani sviečky neposkytli. Aaaa zial 3ludia si nasli v jedle vlas, na toto bu si mala pani majitelka dat pozor namiesto toho statia v priestore a komandovania. Najvacsie negativum cena za jednu osobu, povodnych 28€, zmenenych na takmer 49€ absolutne neprimerane poskytnutym skuzbam. Absolutne... Rodina sa zhoduje nikdy viac.