Ktorý svadobný salón v BA mi odporúčate?

haileybaileys
6. jan 2020

Ahojte,
ktory svadobny salon v BA a okoli odporucate? Uz som toho videla vela na nete, ale bolo by super keby ste mi daky salon odporucili.
Daju sa saty aj pozicat alebo len kupit? Ako funguje to pozicanie - na kolko dni to je? Ako sa pohybuju ceny?
Chcela by som dake kvalitnejsie saty.
Dakujem za rady 🙂

ciaciacia
6. jan 2020

Ahoj, ja som bola veľmi spokojná vo wedding avenue v BA, nádherné šaty, super prístup, v roku 2014 som si tam kúpila svadobné šaty značky Rosa clara (výpredaj staršej kolekcie), šaty som po svadbe predala v bazári na mojasvadba

radka1303
6. jan 2020

@haileybaileys ahoj, mám osobnú skúsenosť so salónom WEM, síce nie v BA ale v TN, maximálne odporúčam! Šaty som si kúpila, ale dajú sa aj požičiavať, zvyčajne sa požičiava od piatku do pondelka, moje stáli 990€(budem ich predávať cca 05/2020) požičovné závisí od modelu. Šaty mi upravili na mieru (50€) kvalita je 1000% bol to jediný salón kde som išla ☺️🙂

haileybaileys
autor
6. jan 2020

@ciaciacia ja by som tiez chcela od Rosa Clara alebo Mila Nova alebo podobne 🙂 ak mi dake vyslovene padnu do oka, tak si ich kupim, len som rozmyslala nad tym pozicanim, predsalen ich vyuzijem len jeden den. ale je to dobry napad ich potom predat, za kolko % z ceny su ich predala?

haileybaileys
autor
6. jan 2020

@radka1303 dakujem, pojdem pozriet ☺️

ciaciacia
6. jan 2020

Saty stali 560 eur, bol to dvojročný model vo vynikajúcom stave, následne som ich predala za 350 eur, ale trvalo to cca stristvrte roka, s dlhšou dobou predaja musíš rátať dopredu, lebo je tam inzerovanych mnoho šiat a pozor na podvodníkov, na dopyty v angličtine vôbec nereaguj, rovno zmaž

radka1303
6. jan 2020

@haileybaileys inak mám model Rosa Clara damasco 🙃

ivula0807
27. jan 2020

Ahoj, ja jednoznacne odporucam salon Wedding Avenue v BA, ja som si tam v 2017 poziciavala saty, model Rosa Clara. Ja som kupovat nechcela, zdalo sa mi to zbytocne. Pre saty som si bola este skor ako bezne odovzdavaju, kedze sme mali svadbu v inom meste, vobec nebol problem dohodnut sa. Pani majitelka je uzasna ustretova a velmi sikovna pani, ktora vie poradit. Do nicoho ma hlavne netlacila, otvorene mi pri skusani povedala svoj nazor na saty, takze take ze ano krasne su a krasne Vam padnu aj ked vidis ze je to hroza, u nej nehrozi. To sa mne osobne velmi pacilo. Saty som prisla odovzdat v pondelok po svadbe.

veronice
27. jan 2020

Ja som mala mala saty z Wedding Gallery - malinky salon vo Vrakuni, pekny vyber, velmi zlata pani sa mi venovala, poradila a saty vozi z australie takze ozaj pekne neokukane kusky 🙂 ja som dala za pozicovne (saty, zavoj) 500e a mala som ich od piatka do pondelka.