Meno Ellie

iwa251
25. jan 2013

ahojte dievčatá chcela by som dať môjmu dievčatku meno Ellie. Nebude s tým problém na matrike? vôbec neviem ako to chodí keď chcem dať zahraničné meno. A kedy bude mať meniny?poradte

sissy27
25. jan 2013

@iwa251 pokiaľ je už takéto meno v slovenskej matrike zapísané, problém nebude, ak nie je, budeš musieť preukázať, že také reálne existuje (napr. knižka s menami)... keď dávaš zahraničné meno, tak nemôžeš chcieť aby bolo v slovenskom kalendári, ale myslím, že slovenský ekvivalent k tomuto menu je Elena, takže 18.august napríklad...

sarah7777
2. mar 2013

Ahoj , mne sa tiez velmi paci meno Ellie a rozmyslam nad nim. Neviete ako zistim ci toto meno je uz zapisane na matrike?? dakujem

sakura
2. mar 2013

Kráásne meno 🙂 Aj ja som chcela.. no nakoniec máme Ellu 🙂

lenkastuch
18. máj 2013

ELLIE ma meniny 19.novembra

podla tohto kalendara si mozes pozriet rozne mena

http://www.mynameday.com/e.html

ja tiez rozmyslam nad menom ELLIE, ella sa mi tak nepaci ako ellie. a doma mame uz chlapca alexa tak to by tak aj pasovalo k sebe 😉 podla tohto kalendara sa da dokazat aj to ze to meno existuje keby nahodou nebolo zapisane na matrike

m_ij_ka
11. aug 2013

myslím si, že by si nemala mať problém na matrike

nika1104
14. aug 2014

Tiež chceme Ellie 🙂

lukas1985
11. sep 2014

meno ellie je veľmi pekné napríklad moja dcéra sa tak volá

petrarasto
18. aug 2015

ako ste dopadli na matrike s menom ELLIE?
urcili Vam aj meniny? lebo nasla som dva datumy, dakujem za odpoved.

nanka55
9. jan 2017

Ahojte, aj mna by zaujimalo ako ste dopadli na matrike a kedy by mala mat Ellie meniny? dakujem

weronika692
31. júl 2017

nemáte žiadne nové info o mene Ellie? tiež by som chcela dať také. a tiež som našla dva dátumy jeden v novembri a druhy niekedy v lete..a to leto by mi viac vyhovovalo kedže v novembri mám termín :D

nanka55
31. júl 2017

Ahoj, my mame 2 mesacnu Ellie a oslavovat bude na Elu 24.5

petrarasto
31. júl 2017

@nanka55 super krásne meno. Aj my sme chceli Ellie a tiež by sme oslavovali na Elu ale nakoniec sme dali ine meno

weronika692
31. júl 2017

V americkom kalendári oslavuje tuším to bolo 18.augusta u nás má vtedy meniny Elena.

warholette
31. júl 2017

@weronika692 v Amerike neexistuje meninovy kalendar, tu si kazdy dava mena ake chce a nic k nim neoslavuje.

weronika692
1. aug 2017

@warholette ahaaa dobre vedieť. A tie zoznamy s dátumom a k nemu priradené mena to ako berú?

warholette
1. aug 2017

@weronika692 ake zoznamy s datumom a menom? Akoze meninovy kalendar? Tu vobec nie je koncept menin. Jasne, niektore kultury to oslavuju, hlavne ak je tam silny vplyv nabozenstva a deti zvycajne pomenuvaju po svatych, ale inak tu nejake specialne dni na iste mena vobec neexistuju. Mozes dat meno Ellie, Eli, Ely, Ellllllyyyyyy, je to uuuuuplne jedno.

mircalla
1. aug 2017

@iwa251 My mame zahranicne meno Theresa Michelle, problem vobec ziadny. Mame aj zahranicne priezvisko, tam sme museli riesit, aby mala priezvisko bez ova, ale islo o jeden papier navyse, bol s tym ziadny problem