Plánujete tento rok väčšiu svadbu?

14. jan 2021

Ahojte 🙂 chcem sa opýtať či je tu nejaká nevestička čo má tento rok naplánovanú svadbu či už menšiu alebo večšiu. Aké máte na to názory či plánovať alebo račej nie. Zaujímali by ma vaše názory nevestičky 🙂

0silvia0
14. jan 2021

väčšiu, radšej...

janeninka
14. jan 2021

Podla toho co znamena vacsia. Asi by som nesla do dakej 100, 150 ludi..skor tak do 60. A snad uz od juna by to mohlo byt lepsie... oktober je zas risk s dalsou vlnou..

lucka_ke
14. jan 2021

myslíš si, že dovolia veľké svadby? pochybujem

janeninka
14. jan 2021

A teda ak velmi tuzis po nejakej velkej tak asi radsej 2022. Pripadne ak uz chcete byt svoji vziat sa teraz v kruhu rodiny s obedom a 2022 spravit party..

ninusa221
14. jan 2021

My sme boli 8.8 2020 a katastrofa strasne bolo teplo 🤣 urcite radsej daj bud v septembri alebo juni

petamich
14. jan 2021

my sme planovali 🙂 70 ludi na marec ale teda v polke minuleho roka, ked sme ju planovali a vsetko rezervovali vyzeralo to celkom nadejne, teraz uz neplanujeme 😅 vezmeme sa v povodnom termine na urade so svedkami a snad oslavu urobime niekedy inokedy, ak budeme chciet

problem bol inak s terminom, ked sme vyberali tak boli vsetky terminy v nasej lokalite od aprila-oktobra 2021 beznadejne plne, kedze sa presuvalo z minuleho roka (aj piatky aj soboty), tak buduci rok bude asi tiez zaujimavy s terminmi

sim_mi
14. jan 2021

My sme presunuli z minulej jesene na leto 2021, ze dame tomu este jednu sancu. Zatial planujeme cca 90 ludi, ale ked sa nebude dat, tak uz sa vezmeme aj takto, bez oslavy. Bola by takato uz aj minuly rok, keby 4 dni pred svadbou nezakazali uplne vsetko a na obrad povolili len 6 ludi, to by sa nam ani surodenci nevosli :( snad by v lete mohol byt aspon ten obrad normalny

januska20
14. jan 2021

Človek mieni, covid mení..

jaskolka
14. jan 2021

Podľa toho, čo je pre teba väčšia svadba. Lebo niekto už berie 50 ľudí ako väčšiu a niekto zase 200 ľudí je väčšia svadba. Ale asi by som to radšej dala na ďalší rok, alebo sa vziať len o pár ľuďoch a hostinu urobiť, keď bude sa opäť normálne zit... Ak vôbec niekedy 😆😆😆.(to je vtip) dúfam, že bude opäť všetko v normale čím.skor

asia83
14. jan 2021

@ninusa221 My sme mali 8.8.2015 a 38 stupňov v tieni. 🥵

jaass
14. jan 2021

my by sme mali mať v júli cca 90 ľudí, no nevieme sa rozhodnúť či mať, či preložiť