Poraďte animátora na narodeninovú oslavu v Bratislave

endzi81
20. jan 2016

Ahojte, nepoznate nejakeho animatorka/ animatorku na narodeninovu oslavu v Bratislave? Bolo by to len na dve hodiny, pre 4 deti od 1 do 5 rokov. z detskych centier sice poskytuju animatorov, ale uctuju si vysoky manipulacny poplatok. Vdaka

jadelka
20. jan 2016

Mat tvoje problemy

moni244
20. jan 2016

@endzi81 to neviete zabavit 4 deti? Vau, pochopim animatora pre cca 20 deti v podobnom veku, ale styri deti v roznom veku?

leria
20. jan 2016

nie je to náhodou jej vec? skor vy máte problém, ze to tu namiesto rady priblblo komentujete...

felycity
21. jan 2016

neviem, prečo také to komenty, je to autorkina vec, či chce alebo nechce animátora, opýtala sa tak treba odpoveď na to na čo sa pýta. ja ti animátora neviem poradiť, počula som, že v kostole Sv rodina - Petržalka ( mládežnícke spoločenstvo - robia karnevaly, tábory a pod.) je kočka, ktorá študuje pedagogiku a robí aj animátora, určite za prijateľnejšiu cenu. Máte však dosť vekový rozdiel a to je ťažko potom rovnako zaujať 1 ročné a 5 ročné dieťa.

endzi81
autor
21. jan 2016

@felycity dakujem, skusim sa poinformovat. Viem ze rozdiel je velky, ale divadielko by mohlo zaujat vsetky napriklad.

@jadelka a moni244 ani neviem co by som vam... Moja vec, moje dovody, ak pre mna nemate relevantnu radu, prosim nepridavajte komenty do diskusie.