Potešil by vás USB kľúč ako darček?

18. okt 2020

Potešil by Vás ako darček usb kľúč kde budú filmy ktoré Vás isto budú baviť? Proste mám už darček ale ešte niečo k tomu chcem a napadol má ten usb kľúč i keď všetko je online...asi je to blbosť čo?
Inak mám 15 a má to byť pre tetu ktorá je ako mama od mala sa o mňa stará chcem jej dať osobný darček ale neviem aký preto ma napadlo že stiahnem filmy ktoré viem že ma rada a tak ju poteším...
Prosím napíšte váš názor
Ďakujem

pribinak
18. okt 2020

Áno.

weggie
18. okt 2020

Opytala by som sa niekoho kto ju pozna... Ale napad pekny otazne je ci aj ju potesi. Ale ak ich ma rada... Usb kluc vyuzije aj na ine veci. Este jej tam mozes v poznamkovom bloku dopisat list a blahozelanie alebo jej nieco nakreslit pripadne nieco k filmom taketo pribalit... Pripadne hudbu...

trema
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adula12
18. okt 2020

pokial je technicky zrucna a vie usb pouzivat, tak ju to urcite potesi. si mila, ze myslis na nu. 😉

madamcoco
18. okt 2020

USB kľúč by ma potešil od kohokoľvek.
Veľmi dobrý nápad. 👍👍

lululucy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
suzie26
18. okt 2020

Skôr by som na to usb dala vaše spoločné fotky do nejakej prezentácie 🙂 a nahrala tam zvukovo nejaký príbeh k tomu alebo proste len gratuláciu

bundle
18. okt 2020

Áno, potešil by ma, hlavne preto, že do toho dávaš aj svoje srdce výberom tých filmov.

lubiss
18. okt 2020

asi nie uprimne...ale dostala som raz klucenku taky digitalny fotoramik kde som mala nahrate fotky mojho syna ked bol malicky a tak ako rastol- to ma potesilo velmi skus pozret nieco take osobnejsie ako kluc s filmami i ked ona sa isto potesi vsetkemu co jej das

oblecenie99
18. okt 2020

Za mňa super nápad 😊 od kolegyne som dostala takýto kľúč pred nástupom na materskú,boli na ňom audioknihy a teraz popri malom nestiham čítať,ani filmy pozerať,iba si to pustím a je to super,jeden z najuzitocnejsich darčekov,čo som dostala 🙂

mamanadruhuu
18. okt 2020

Usb kľúč je super ale filmy zbytočne, skôr nejaké spoločné fotky.. alebo napísať nejaký príbeh pre ňu trošku fantázie

iiika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miriam11
18. okt 2020

Dobrý nápad, mňa by to potešilo.

eriksonka1234
18. okt 2020

Samozrejme, je to skvelý nápad

columbine
18. okt 2020

podla mna to zalezi od toho ako je obdarovana osoba zdatna v oblastni elektro internet a pod 😀😀 napr moja alebo aj muzova mama- internet bezne vyuzivaju, dokonca v nom pracuju v praci a vedia urobit kopu veci ale uz niekolko rokov aj napriek opakovanym pokusom a zapiskov do zositkov ich nevieme naucit stiahnut fotky a presunut na USB a pri stahovani filmu by zrejme doslo k explozii pocitaca 😀 takze by ich to urcite potesilo 😀