Priateľ sa pýtal, čo by som spravila keby ma požiada o ruku.

daili
23. mar 2020

Priateľ sa ma pýtal co by som spravila keby ma požiadal o ruku, stalo sa to aj vám niektorej?
Nechápem načo taka otázka?

zooeynka
24. mar 2020

Aaale houby, ste vedla... Chce vediet ci sa mu oplati investovat nemale prachy do prstena, ktory by si mohla odmietnut. Co potom so snubakom? Urcite je to pragmatik ;)

daili
autor
24. mar 2020

@srandujete asi si ma zle pochopil to môj bývali co ma žiadal som povedala nie... Tento môj terajší priateľ má ešte nikdy nepožiadal iba sa pýtal co by som spravila ☺️

sense
25. mar 2020

@daili a vie tento terajsi ze byvaly ta poziadal o ruku? Lebo ak ano mozno prave preto sa pyta

srandujete
25. mar 2020

@daili Neboj, pochopil som. . 🙂 A prečo nie si s bývalým? Lebo si povedala n i e. A Tvoj súčasný sa bojí toho istého. . . Však ak si na požiadanie o ruku pripravená, normálne a inteligentne mu to naznač. Vysielaj signály ako žena, tak, aby to on ako muž vedel dekodovat 🙂

veroniak12
25. mar 2020

Podla mna to je celkom mile a to co pise @srandujete dava z toho muzskeho pohladu zmysel. Ja by som bola na tvojom mieste rada, lebo je vidno, ze to mysli s tebou vazne a opatrnosti nikdy nie je malo

daili
autor
25. mar 2020

@srandujete nie po tom sme boli ešte spolu skoro 2 roky. Ale jeho povaha nás rozdelila.

daili
autor
25. mar 2020

@veroniak12 ďakujem ☺️

srandujete
25. mar 2020

@daili môže byť, že za Vašim rozchodom bola jeho povaha, nehadam sa. . . . a možno to bolo práve to odmietnutie... ono to zanechá v hlave a srdci viac pochybnosti a následnej nedôvery, ako si myslíš. . . preto priateľove výzvedné otázky nepodceňuj . .

daili
autor
25. mar 2020

@srandujete práveže to moje nie bolo pre jeho povahu lebo nebol zrelý ešte na vzťah a už vôbec nie na taky krok. On bol ešte také dieťa len von, vyvážať sa na autách s kamarátmi, diskotéky, dievčatá a to boli len hádky... Keby bol normálny tak by som mu povedala áno lebo milovala som ho veľmi a bola som pripravená na rodinu aj na všetko len potrebovala som z jeho strany vidieť ze dospel... Ale teraz sa vôbec nebojím mam priateľa ktorý nechodí nikam, nie ze by som mu ja dirigovala ale on sám sa rozhodol ze jeho prioritou som ja.. Co som teda naozaj rada, dokonca spolu pracujeme aj. A úplne nám to vyhovuje mam najlepšie čo má mohlo stretnúť

srandujete
25. mar 2020

@daili tak je potom všetko ako má byť a dúfam, že keď keď sa koooonecne odhodlá Tvoj priateľ požiadať Ťa o ruku, povieš á n o. 🙂 a to isté dúfam neskôr odpovieš aj na otázku - beriete si tu prítomného... za muža? 🙂 ja Vám prajem v živote obidvom len to najlepšie, milujte sa navzájom a nech Vám Vaša láska vydrží navždy 😉 až mám chuť povedať AMEN, tak som sa rozpísal 🙂

daili
autor
25. mar 2020

@srandujete jeeej si zlaty moc ti ďakujem. Teraz sa ukazuje ešte ako priateľovy na mne záleží, práve dnes si prežívam veľkým trápením 😭 môjho milovaného havina zabil pes a som úplne v koncoch... A vidím ze priateľ stojí pri mne naozaj úprimne.

evkamotka
26. mar 2020

@daili dufam ze si ho neodpalkovala. Zjavne si chcel overiť ci by, si uz chcela svadbu, ak si to zahovorila do outu, aby to nakoniec teda neodsunul a ty sa teraz tesis/cakas zbytocne. Ked ste spolu dlho aj spolu byvate, narovinu mu povec ze si ho rada vezmes. Ja som sa na tajomnu princeznu vo vztahu nehrala a velmi sa mi to vyplato

daili
autor
26. mar 2020

@evkamotka neeee ja som povedala ze keď k tomu príde tak uvidí ☺️ a usmiala som sa... Určite by som ho neodpalkovala keď na to čakám