Svadba s dvoma svedkami

mizu89
6. nov 2015

Ahojte baby chcela by som sa popytat/informovat ako prebehla vasa svadba s dvoma svedkami a s malym dietatom,co ste si obliekli,fotograf,svadobna kytica,vysluzky,oznamenia...
My planujeme svadbu na matrike len s dvoma svedkami na jar(ked budu kvitnut jablone).Vtedy neni ani prilis zima a ani teplo.Mame rocne dieta a nejako sa mi nechce to vsetko vybavovat lebo ostalo by to len na mne.Priatel na taketo veci neni(zenske vybavovacky) a musela by som si aj zariadit pestunku.Chcela by som svadobne oznamenie napisane v minulom case( Svoje ANO sme si povedali....),malu svadobnu kyticu,letne lahke saty ktore mozem vyuzit aj do mesta,na navstevu,oslavy...Z partnerovej strany vsetci cakaju ze kedy bude svadba lebo on je najstarsi a jeho jeden brat sa uz ozenil.Nechcem pozvat ani najblizsiu rodinu lebo uz to poznam ze preco si toho nepozvala a tamtoho preco ste nas nepozvali na svadbu ved na nu uz pekne dlho cakame....Hundrala vasa rodina ked sa dozvedela ze ste sa zobrali tajne bez ich pritomnosti?Viem ze na stranke moja svadba je toho tam dost ale nechce sa mi vytvarat nick...
Dakujem vam za vase skusenosti,pocity,rady... 🙂

sardinka335
7. nov 2015

@mizu89 chapem ze ta to hneva, aj mna by to hnevalo, ty si samostatna osoba a nie jej ,,decko,, aby ta komadovala a riadila ti zivot. V tomto by mozno bolo fajn aby priatel - buduci manzel viac stal v tomto na tvojej strane a podporil ta. Je to jeho mama a verim, ze ani pre neho to nie je jednoduche postavit sa ,,proti mame,,. Držím palce aby si to ustala trpezlivo, v pokoji. Ak si o niečom presvedčená a je jedno o čom to je tvoja vec tak si za tým stoj razne ale asertivne a nedaj sa vytočiť svokrou - vieš ako sa vraví. Dobrá nálada naserie tolko ludí, že stojí za to si ju udržať.

mizu89
autor
7. nov 2015

@mima4 nechcem zase urobit to ze mojich rodicov poslem a partnerovych nie.To potom radsej ani jednych ani druhych.no nasi rodicia nie su nejako v dobrom vztahu lebo svokra musi vsade mudrovat prekrikovat a vecsine ludom sa to nepaci. ☹

mizu89
autor
7. nov 2015

A KOHO STE SI DALI ZA SVEDKOV???Ja som jedinacik a priatel ma dvoch bratov a keby isiel jeden z nich tak uz by o tom vedeli vsetci z jeho strany ze sa ideme brat.

mizu89
autor
7. nov 2015

@mtsl ahoj nefunguje to na moja svadba.stale mi tam vypisuje ze musim sa zaregistrovat ze uzivatel s menim mizu89 este neexistuje

alaguema
7. nov 2015

@vedorka tak niečo to stálo, lebo sme si vybrali krásne miesto, ale máme super spomienky. A vybavovačky neboli takmer žiadne. Sobáš sme si dohodli telefonicky u známeho starostu, chceli sme to mať vonku. Večeru som vybavila cez maily. Kyticu mi budúci manžel kúpil v deň svadby ráno, pozerali naňho čudne, ale my sme vedeli, že z toho kvanta kvetov tam predsa niečo musia vedieť vyrobiť 😀, chcela som veľmi jednoduchú, elegantnú kytičku z ruží bez čančania, takže to nebol problém a prstienky sme si kupovali asi týždeň pred svadbou, šaty tiež🙂 Pre mňa to žiadna práca nebola. Nebola som ani u kaderníčky, mala som vlasy rozpustené, mám ich prirodzene kučeravé, dlhé, vyzeralo to dobre. Nalíčila som sa sama.