Ako a kde vybrať svadobného fotografa?

olympia99
1. aug 2019

Ahojte baby, podla čoho ste hladali svadobného fotografa? Prisposobovali ste termin svadby podla toho ako mal volný termin fotograf ktorého ste chceli? aleblo ste vybrali z tych fotografov co mali volný termin? A kde ste ich hladali? A akou formou ste ich kontaktovali a informovali sa o volných terminoch? Ďakujem za odpovede a rady 🙂

lilly256
1. aug 2019

Tak my sme si najrpv poriešili sálu a kostol kedže toto bolo dôležité zladiť a potom prisiel na rad fotograf aj to 80% co som chcela boli obsadení uz a to bolo skoro rok pred termínom

lucka12399
1. aug 2019

@olympia99 najprv sme si zajednali sálu lebo to je u nas najvacsi problem a potom az ostatne veci .. normalne popozeram na fb napriklad fotografov v okolí a ktory sa mi paci mu napisem bud mail alebo priamo na fb popripade zavolam .. a bud bude mat volny termin alebo nie .. ked nie hladam ineho .. akurat teraz to riesime ..mame rok a par mesiacov a uz je toho dost obsadeneho ..

janka_266
1. aug 2019

my sme najskôr termín a sálu, potom som väčšinou písala na fb každému, nakoniec sme si vybrali a pár mesiacov pred svadbou na svadobnej výstave zmenili :D síce boli 2x takí drahí ako pôvodný fotograf, ale stálo to za to 🙂