Svadobný účes

silviafulercikova
14. mar 2016

Ahojte deivčatá čo poviete na tento učes dobrý ,alebo mám vyskušat ešte iny ? 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😉 😉

silviafulercikova
autor
14. mar 2016

Samozrejme to bola ,len skuška to sa ešte krajšie učese :D 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉

womankc
14. mar 2016
silviafulercikova
autor
14. mar 2016

@womankc vyskakuje mi tam viacej neukazuje konkretny učes. 😔

silviafulercikova
autor
14. mar 2016

@womankc ten sa mala aj povodne na plane a prečo radíte tento? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bonaqa2013
14. mar 2016

lebo je ešte krajšíííí...

silviafulercikova
autor
14. mar 2016
silviafulercikova
autor
14. mar 2016

Lebo ja ofinu nechcem natočit :D

womankc
14. mar 2016

@silviafulercikova neviem , viac mi k Vám sedí , ten čo ste mala naplánovaný mi príde taký nijaký , máte krásne vlasy treba to využiť na niečo zaujímavejšie ničo takéto + teda ofinka napríklad http://www.mojabystrica.sk/subportals2/kadernic...

ten druhý obrázok

laurita285
14. mar 2016

Zpredu to je pekné no zozadu to na mňa pôsobí ako jeden veľký šalát. Pošlem ti môj do IP ak chceš, mam niečo podobné nafotené na sebe... len neviem či to najdem 🙂

silviafulercikova
autor
14. mar 2016

@laurita285 pošli

bonaqa2013
14. mar 2016

@laurita285 presné zhodnotenie.... Ale zas až také najhoršie to nie je...

rheuska
14. mar 2016

Mne sa to nepaci.

terezka1947
14. mar 2016

@silviafulercikova svagrina mala takto vlasy ...ale vyzeralo to nadherne urobene,sikovnu kadernicku mala a mala to nadvihnute,podlozene vystuzou,takze to aj z poloprifilu vyzeralo skvele...lenze musis mat k tomu tie spravne saty a najma,kraaaasny krk,aj dlhy 😉

veronika1037
14. mar 2016

Ja budem mat uplne obycajny ako mala adela na otovi 🙂 fotila som hehe 🙂

maslenka47
14. mar 2016

ja neviem, mna to aspon z foto tiez neoslovilo. Nie ze by to bolo vyslovene hnusne, ale ani ziadne WOW.

silviafulercikova
autor
14. mar 2016

@rheuska to bola ,lem skuška doma :D

mamickajanka
14. mar 2016
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

@silviafulercikova skus este nejaky iny a zaujimavejsi

silviafulercikova
autor
14. mar 2016

@mamickajanka určite ved do augusta času dost :D

lubi40
14. mar 2016

@silviafulercikova ja som mala tento 🙂

silviafulercikova
autor
14. mar 2016

@lubi40 taky istý? 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

misel0806
14. mar 2016

@silviafulercikova mne sa nahodou paci krasny jemny jednoduchy. Menej je niekedy viac. 😄😄😄😄😄😄

silviafulercikova
autor
14. mar 2016

@misel0806 díky,

julca15
14. mar 2016

Ten pôvodný návrh sa mi páčil, len ho doladiť

1erika3
14. mar 2016
Používateľ 1erika3 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1erika3.

@silviafulercikova a chces si dat aj nejaku ozdobu do vlasov? ci budes mat len zavoj?

silviafulercikova
autor
14. mar 2016

@1erika3 ozdobku :D

katka1981
14. mar 2016

@silviafulercikova, mne sa ten uces velmi nepaci, hlavne ta ofina, prepac, ale ak si na fotke ty a ma 39 rokov, kaslat na uces, vyzeras uzasne 🙂

silviafulercikova
autor
14. mar 2016
silviafulercikova
autor
14. mar 2016

To je terajšia

alaguema
14. mar 2016

@silviafulercikova Vyzerá to dosť neprirodzene. Na druhej foto si sto krát krajšia. Chápem, že na svadbu chceš niečo špeci, ale menej je v tomto prípade naozaj viac. Pozri si napr. fotky z festivalu v Cannes...vidíš tam niekoho s takým nalakovaným spletencom? Nie. Nosia sa vzdušné, prirodzené veci, nedbalá elegancia...máš pekné vlasy, treba využiť a ukázať ich v plnom lesku. Ja som na svadbe mala rozpustené vlasy, mám ich dlhé, vlnité a zdravé. Trochu som to mala upravené, aby boli hladké a aby jednotlivé pramienky pekne padali a vyzeralo to super. Alebo potom elegantný hladký drdol, ten by ti šiel aj k tvári, pekne vypne pokožku a sekne k tomu aj ofina.
Inšpiruj sa 🙂
https://www.google.sk/search?q=filmový+festival...