Mám v tom pokračovať?

13. aug 2022

Stretávam sa o 8 rokov mladším pár mesiacov, všetko ok len to že keď niekde sme bar , reštaurácia alebo hotel tak ledva tu peňaženku vytiahne! Nič v zlom nechcem aby platil ale aj minule šli sme na hotel a in že m len 15€??? Neviem n problém ale zase dosť často to je. .rozbieha business a pomáha máme v obchode čo majú butik ale nič moc no

zmrzlinka2021
13. aug 2022

Ako ste na tom obaja?
zarabate? pracujete?

autor
13. aug 2022

@pribinak to je o inom

autor
13. aug 2022

@zmrzlinka2021 veď píšem ,že on rozbieha business a pomaha máme v obchode,ale takú že pravú na plný úväzok nemá,ja áno!

hipuska
13. aug 2022

A kto iniciuje tie hotely a ostatné veci? Ak ty, tak ti musí byť jasne (a aj on to tak berie), že na to peniaze nemá a očakáva sa platba od teba. Ale, ak on a čaká, že budeš všetko platit, tak nad tým by som sa zamyslela..

autor
13. aug 2022

@hipuska aj aj

zmrzlinka2021
13. aug 2022

Tak viac plať ty a jeho podpor v jeho biznise. A pravdaze volte vylety, ktore budes schopna ufinancovat. Je drahe ist do restiky, kde zaplatis 20 eur na osobu? No tak podme na pizzu za 7 eur 🙂
Je potrebne o tomto komunikovat, aby ste sa naucili uz pocas chodenia spolu riesit problemy.

marcellka32
13. aug 2022

@zmrzlinka2021 chodí s ním pár mesiacov, chlapec prácu nemá a ona ho má podporiť v jeho biznise? Tak to teda nie

autor
13. aug 2022

@marcellka32 presne To ma napadlo

zmrzlinka2021
13. aug 2022

@marcellka32
Skutocna hodnota nie je v tom, kolko clovek zaraba, ale co je v nom.
Mam kamosku v CR. Ked spoznala svojho terajsieho manzela, pracoval na svojich projektoch, svojom biznise, takmer na mizine. Opustila ho priatelka, ze ona sa nebude zapodievat s nejakym luzerom. Chalan extremne sikovny, mal svoje plany, velke nadanie, makal na svojich veciach pomaly 16 hodin denne. Velmi trpel ked ho opustila priatelka a par mesiacov nato spoznal moju kamaratku, ktora je učka. Velmi sa zalubili do seba a kamaratka ho velmi podporovala - vo vsetkom. Vzali sa, on pracoval pre mensiu firmu za relativne dost nizky plat ale zaroven makal na tom, aby sa presadil. Vsimol si ho nejaky ich klient z Rakuska, dal mu jedinecnu ponuku, pretoze v nom videl extremny potencial.
Dnes chalan s manzelkou su uz niekde inde - iba v prahe ma 10 investicnych bytov, takze asi netreba rozpytvavat ako si ziju.

Vela ludi zacina od nuly a vtedy sa ukaze, co skutocne zaujima ich partnerov. Ak su to peniaze, odidu. Ak je to dana osoba, zostanu a podporuju ho.

o tom je vztah, o podpore, laske, uznani - ja ked som zacala chodit s mojim drahym, zarabala som malinko, drahy vsetko platil, hyckal si ma, vzal si ma. Dnes mam podstatne vyssi plat - vzdy ma drahy podporoval vo vytrvalosti, pracovistosti, videl vo mne svoju milovanu zenu

0silvia0
13. aug 2022

A povazujes ho za perspektivnu znamost, ci skor len povyrazenie?
Ak mu je tazko vytahovat penazenku, tak ty nebud iniciativna v navrhovani restiky a hotela, dajte si fast food a prespite doma u jedneho alebo druheho...

tykat
13. aug 2022

Vek? Lebo je rozdiel ty 28 a on 20, alebo ty 48 a on 40.

nikpa
13. aug 2022

@zmrzlinka2021 tak to je 1 prípad zo 100. Viac je lakomcov čo čakajú, že žena ho bude vyzivovat.

autor
13. aug 2022

@tykat on 24 ja 32

tykat
13. aug 2022

To je este mladý zajac, ten peňaženku tak často nevytiahne, hlavne ak este nic príjmovo stabilne nemá (odkiaľ by asi tak zobral peniaze, mama mu asi na hotel s frajerkou nedáva). To je vek ked sa ide s babou skor na nieco neplatené - turistika, kúpať sa, bike… a potom sa prespí tam kde rodicia nie su doma 😀

autor
13. aug 2022

@tykat no neviem ja v 24 som bývala sama za ale máš pravdu zajac

zmrzlinka2021
13. aug 2022

@nikpa Lenze ona nepise, ze je lakomec, ale ze rozbieha svoj vlastny biznis a proste tych penazi teraz nema.

zuzanka.zuzu
13. aug 2022

to máš ako s malými deťmi - malinkému stačí bazénik aj na balkóne, starší už chce kúpalisko a tobogány, ešte starší už more a pubertiak prachy a voľný byt... tomuto tiež stačí nejaký lacný výlet, kludne autom niekde na lúku, kde si zapichá s 30tničkou a zje pizzu z krabice - u neho zrovna úroveň 40tnika nečakaj 😉 hotely? fuuuha... to 24r nedá.

reanda
13. aug 2022

nie, nepokracovat

autor
13. aug 2022

@zuzanka.zuzu ani auto nemá😅😭

kitycat
13. aug 2022

Ty si nejaka pripecena, nehnevaj sa...

Mlady chalan, co este nic nema a ty sa s nim tahas po hoteoch a ocakavas, ze vsetko zaplati ako vyzity 50tnik? To miesto o 8 rokov mladsieho zacni hladat o 20 rokov starsieho...

Co od toho ocakavas? Sex moze byt aj u teba doma. On je asi este doma s rodicmi

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ummimaryam
13. aug 2022

Muži v dnešnej dobe nemajú žiadnu hrdosť. To čo akože má byť, že ťa nechá platiť za všetko? Kopni ho do zadnice a nájdi si poriadneho chlapa, staršieho od teba, nie bábätko čo netuší ako sa chlapi správajú. On ťa dobíjať, platiť za teba, dat ti občas darček, atď atd. A on od teba ešte peniaze žobre. Veď to je totálna hanba. Ja by som to nevydržala ani minútu

autor
13. aug 2022

@zoro9836 no neviem...lebo hormóny sa búria...

autor
13. aug 2022

@ummimaryam zase nie všetko,boli že zaplatil aj iba on aj kvet sem tam do esie

autor
13. aug 2022

@kitycat zase nepíšem že Hilton,také 40€ ve a domov ho nechcem ešte brat po 3 mesiacoch

zanka777
13. aug 2022

Smeješ sa že nemá ani auto a nezarába .... Ale veď predsa si s ním musela si vedieť do čoho ideš nie???

autor
13. aug 2022

@zanka777 tak vedela nevedela...tiež sa na prvom rande nepytam čo má všetko,ty áno?

zanka777
13. aug 2022

Na prvom určite nie ale po pár dňoch(týždňoch)už to vieš si myslím... Veď sa zaujímate jeden o druhého tak fakt po krátkom čase by ste také zásadné veci o sebe už mali vedieť... Samozrejme ty musíš vedieť a popremýšľať či chces s takým človekom byť čo v podstate začína od nuly a ty si už niekde inde..... Pokiaľ ho ľúbiš tak vydržíš samozrejme po dohode s ním že nemôžeš ťahať všetko úplne sama....

autor
13. aug 2022

@zanka777 neviem či ho ľúbim,ale je mi s ním dobre