Priateľ ma podvádzal.

12. mar 2020

Po tri a pol rocnom vztahu som sa dozvedela, vdaka vestkyni ze priatel ma podvadza. Nastavila som mu GPS do mobilu a ked som zistila s kym, trhalo mi to srdce. Vzdy ked sme sa pohadali siel ku nej a mna klamal ze je u kamarata. Velmi ma to zranilo. Necitim nenavist voci nemu, len sklamanie. Viem ze som si to nezasluzila, pretoze som pracovala, starala sa o domacnost, varila, prala, vsetko robila. Este na MDZ mi kupil krasnu kyticu a v noci skoncil u nej. Jeho konickom bolo vyspavanie a flakanie sa po baroch s kamaratmi. ale samozrejme tie mi pomohol aj v domacnosti, chodili sme Na bicykle, obcas obed, kino. on Ma 40 rokov... a rozum ziadny. Najhorsie je ze sa mi ani len nepriznal a na vlastne oci som videla kde je. Vsetko obratil proti mne. ako mi mohol rozpravat lubim ta, ako ma mohol objimat, spavat so mnou a pritom myslel na druhu. vzdy mi prisahal ako mi je verny ze druhe zeny pre neho neexistuju. Hned som sa odstahovala, som sla na dva tyzdne ku kamaratke, jej priatel s tym nema ziaden problem. Ako moze byt niekto taky kruty, bez srdca. Citim sa ako take ho•no ktoreho sa len potreboval zbavit. Preco chlapi nemaju odvahu povedat veci na rovinu- zalubil som sa, ukoncime to. Myslela som ze ho poznam, ale bohuzial mylila som sa. Jedine stastie je, ze som neotehotnela...

zuzanka.zuzu
12. mar 2020

mdž bolo pred 4 dňami, tak ako si mohla ísť "na dva týždne ku kamarátke"?

majcika
12. mar 2020

No dobre a teraz my co mame robiť?

jaskolka
12. mar 2020

@zuzanka.zuzu možno dva týždne tam plánuje ostať. Ale tiež neviem, či to mal byť len proste výlev na uľahčenie duši, lebo otázka nepadla nijaká.

mondolina
12. mar 2020

Nikdy by som sa neznížila k tomu aby som sledovala partnera cez gps.

hellka001
12. mar 2020

@mondolina radsej by si mala deti s nim.bola podvadzana cely zivot??🙉autorka mozno mala aj ine dovody ako len vesticu (snad) ...to nikto z nas nevie no..

mondolina
12. mar 2020

@hellka001 sú aj iné spôsoby ako to zistiť, a nie špiclovanie.
Nech sa k nemu nezabudne vrátiť.

radkaradix
12. mar 2020

Ako by si pisala o mojom byvalom. Hlavne sa k nemu uz nikdy nevracaj! Drzim palce, aby sa srdiecko co najskor zahojilo!

katkati
12. mar 2020

@mondolina Aké iné spôsoby napríklad? Opýtať sa ho či je to pravda? Jasné a hneď by sa aj priznal. Je zranená, neodsudzujete ju za spôsob ako to zistila. Dokázala si to overiť tušenie a potvrdilo sa jej to. Čo je na tom zle? Je veľmi málo spôsobov ako zistiť neveru. Niekedy špiclovanie je jediný spôsob.

leuchtturm
12. mar 2020

Co to musi byt za dobru vesticu, ktora vyvesti priatelovo podvadzanie. Das kontakt?

akinom0077
12. mar 2020

@katkati / presne vystizne

autor
12. mar 2020

@katkati prave to, nikdy som mu to predtym nespravila. Az posledne obdobie som citila ze ma klame. To proste zena vycíti. A ked som ho videla na jednej adrese a tvdil ze bol uplne inde a o tyzden to iste, tak som tam uz sla. Ako som videla meno na zvonceku,vsetko mi do seba zapadalo. Srdce mi slo vybuchnut. Vedel ze som na to prisla, pretoze ma musel vidiet cez okno, zhasli svetla. A on sa bez problemu vratil po 3hod domov akoby nic. Ziadne prepac, mam inu. Este povie ze ja to nemam v hlave v poriadku a na tej adrese nechal len auto....chore

autor
12. mar 2020

@zuzanka.zuzu ved teraz ostavam u nej dva tyzdne

autor
12. mar 2020

@hellka001 samozrejme a bolo ich viac, ale ja ona vzdy co mi povedala tak bolo, ja to nechapem...

autor
12. mar 2020

@radkaradix dakujem. Dufam ze to prejde co najskor. A vratit k nemu-to urcite nie. Ja mam o chvilu sice 29 ale zivot pred sebou a mam rada samu seba. Nevera je jedina vec ktoru by som neprekusla vo vztahu.

katkati
12. mar 2020

Urobila si veľmi dobre, ale viem, že je ti teraz hrozne. Potrebuješ iba čas, aby to postupne odznelo. Ale neboj, sú aj slušní muži, prajem ti, aby si mala na takého šťastie.

clarke
12. mar 2020

Skus ísť za tou babou s ktorou ta podvadza a spýtaj sa jej ci o tebe vie.. Keď nie tak chlapec budr potom v prdeli keď ho aj ona pošle do riti... No na tvojom mieste by som od neho odišla navzdy zobrala všetky svoje veci a časom príde taky ktorý ťa nebude klamať a pre koho budeš jediná neboj aj taki sú

autor
12. mar 2020

@clarke ona ma velmi dobre pozna,lebo uz v lete som mala tu cest sa s nou zoznamit. Ale to este mala priatela. Len som si vtedy povedala ze preco ziarlim, ved je skareda, potetovana (on nema rad tetovanie), opita a oblecena ako cundra a este k tomu ma dieta ktovie s kym. Ja som si ju nasla na fb a napisala
Jej len spravu ze: Od tohto momentu je cely tvoj
Boli to velmi, ale viem ze pride lepsi, ktory si ma bude naozqj vazit

pupavocka101
12. mar 2020

neviem co poradit, lebo cez toto sa treba len dostat, nic ine nepomoze, takze to chce cas a najst si svoje byvanie a zacat odznovu 🙂

nagi
20. mar 2020

Nezapomen tomu novemu rict ze te nema podvadet ze to tvoje vestice zjisti 😂 a GPS a napsani jeho frajerce... Super gratuluju za to by jsi si mela sama jen nafackovat to je naprosta ubohost.

miriam7729
21. mar 2020

🤔