Priateľ sa vrátil k bývalej, ktorá trpí psychickou poruchou

17. máj 2021

Ako sa vyrovnať s rozchodom keď sa priateľ rozhodne vrátiť k bývalej, ktorá trpí psychickou poruchou? A dôvod povie, že jej chce pomôcť.

ninusa221
17. máj 2021

povedz si v hlave že je to kkt. a hneď ťa to prejde.

h2
17. máj 2021

Povedz si, že Ti nemá prečo byť smutno za klamárom, ktorý Ti nedokáže povedať pravý dôvod Vášho rozchodu a vyhovára sa na psychicky chorú osobu.

autor
17. máj 2021

@h2 ja viem ze ona je naozaj chorá. Len ma to strašne zabolelo a nejako to neviem spracovať

autor
17. máj 2021

@ninusa221 hovorím si to non stop, len ešte nezaberá

h2
17. máj 2021

Veď ja netvrdím, že nie je. Ale nikto sa nerozíde s niekým, koho miluje, aby išiel niekomu inému pomáhať. Čiže v tomto to nie je pravda.

autor
17. máj 2021

@h2 máš pravdu

ivanizna
17. máj 2021

Ver, že máš na lepšie. A lepšie teraz ako neskôr kvôli niekomu/niečomu inému. Povedz si, že veci sa takto dejú z nejakého dôvodu, a preto odišiel z tvojho života. Ja keď sa pozriem do minulosti, keď ma niečo veľmi trápilo, potom s odstupom času tiež vidím, že koniec koncov to bolo dobré, lebo mi prišlo do života to alebo ono. A odkedy som si to uvedomila, často nazerám na veci týmto spôsobom, všetko sa to nakoniec ukáže ako správne 🙂 A časom prebolí a u teba zase bude svietiť slniečko

ninusa221
17. máj 2021

dá sa pomáhať a mohol ostať s tebou ale ak je psychicky v riti už jej nepomôže ani on... aj ked si myslím že s jeho strany je to výhovorka

autor
17. máj 2021

@ninusa221 on chcel zostať aj so mnou ale to ja nedavam

autor
17. máj 2021

@ivanizna ďakujem za pekne slová 🙂 viem, že to prejde, ale teraz to dosť boli

ivanizna
17. máj 2021

Hmmm... ja to chápem, buď silná, neboj nič, bude dobre 🤗🍀❤

ninusa221
17. máj 2021

počkať takže on chcel ostať aj s tebou ale byť aj s ňou?

h2
17. máj 2021

@ninusa221 Chcel si nechať zadné dvierka pre prípad, že by mu to s ňou zase nevyšlo. A tváril by sa, že on jej len pomáhal. Úbohé!

ninusa221
17. máj 2021

@h2 v tom prípade je to kkt :D

lienocka2808
18. máj 2021

pravda je taká, že odišiel od teba, kvoli psychicky chorej osobe, nie aby jej pomáhal, ale preto, že ju asi ľúbi a preto jej chce pomáhať.

syslik81
18. máj 2021

proste sa zmierit s tym,ze ta nelubi.. netreba hned pisat ze je kokot etc ... hold to sa stava,ze proste vztah nevijde .. kazdy by mal ist za tym koho miluje .. a teraz mas aj ty sancu najst niekoho ineho niekoho kto ta bude tak lubit aby bol s tebou aj pocas choroby a tazkych chcil .. zmier sa stym a dopraj im lasku .. casom vsetko preboli.. najdi si konicek co ti zamestna mysel nieco pri com nanho nebudes mysliet ...

autor
18. máj 2021

@ninusa221 áno presne tak

ella_price
18. máj 2021

Ľudia si na rozchody vedia vymyslieť naozaj smiešne výhovorky a toto je jedna z tých fakt úbohých. Aj keď to vyznie teraz ako úplna hlúposť, príde niekto, kto ťa bude mať úprimne rád a urobí ťa šťastnou ;)

jankapepe
18. máj 2021

To že trpí psychickou poruchou máš od koho? Od neho?

natasa90
18. máj 2021

A ako dlho ste rozideny?

autor
18. máj 2021

@jankapepe to vieme všetci čo ju pozname

autor
18. máj 2021

@natasa90 pár dní

jankapepe
18. máj 2021

Akú psychickú poruchu to má?

natasa90
18. máj 2021

To je ešte príliš krátka doba na to aby si sa s tým vyrovnala. O pol roka to možno bude lepšie. Ved predsa keď niekoho miluješ tak čo si myslíš ze par dni po rozchode budeš v pohode? Ja som už vyše roka bez bývalého a nie som pripravená pustiť si do života nejakehi nového chlapa. A áno stále mi chýba a ešte som sa s tým úplne nevyrovnala. Koľko máš rokov?

ankaanka1977
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aniko2
20. máj 2021

Zamysli sa nad tým, že jej chce pomôcť a nechce aby sa trápila ale to, že teraz to bolí teba mu nevadí. Jednoducho mu na tebe nezáleží a treba ísť ďalej. Hľadať ďalej.

autor
22. máj 2021

@aniko2 áno, ja viem. Ale nečakala som to