Ako formulovať vyjadrenie na návrh rozvodu?

lauraaaaaa
16. mar 2020

Dobrý deň, chcem sa opýtať, keď píšem vyjadrenie na návrh na rozvod,či sa musím na všetko vyjadriť čo muž písal keď to nebola pravda čo písal,alebo mi stačí napísať strucne že áno súhlasím.

rumkolka
16. mar 2020

To zalezi od Teba ako sa chces vyjadrit. Ak jednou vetou tak ok,ak sa chces rozpisat tak mozes.

marikaan
16. mar 2020

@lauraaaaaa vyjadrenie číta sudca tak píš stručne ak súhlasíš s rozvodom napíš to do vyjadrenia ak klamal v niečom tiež napíš že sa to nezakladá na pravde a napíš prečo aj ty nechceš zotrvať v manželstve dôvody nepíš romány všetko budete riešiť keď bude rozvodové konanie

lauraaaaaa
autor
16. mar 2020

@marikaan no po pravde,práve muž písal romány.a preto sa pýtam či mám na všetko reagovať keď je to klamstvo aj keď súhlasím z rozvodom alebo v skratke že súhlasím akurát výživné chcem upraviť

marikaan
16. mar 2020

@lauraaaaaa
nemusíš reagovať na všetko len napíš že klame a na konci napíš svoj návrch výšky výživného daj vyššie ako chceš príklad chceš 120 eur tak daj 150 eur

ssandyy
16. mar 2020

@lauraaaaaa podľa mňa zbytočne nikoho to nezaujíma a rozvedu vás tak či tak ak to obaja chcete...sama vieš pravdu ako to bolo... A zbytočne stratíš čas písaním románov

maminuska
16. mar 2020

@lauraaaaaa reaguj veľmi stručne a neútočne, sudcovia neradi čítajú litánie a nemajú radi osočovanie. Oni sa toľko toho napočúvajú . Ak súhlasíš , napíš že súhlasíš, napíš v čom sa stotožňuješ s navrhovateľom a v čom nie , nepíš že klame, len vyjadrenia typu , nestototožňujem sa s jeho tvrdením , mám na to iný pohľad..... buď za dámu v každej situácii

lauraaaaaa
autor
17. mar 2020

@maminuska ďakujem

lauraaaaaa
autor
17. mar 2020

@ssandyy dakujem

lauraaaaaa
autor
19. mar 2020

Už napísané dakujem