• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako podať žiadosť o rozvod?

21. júna 2016 
4. feb 2013 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby je lepsie mat k rozvodu pravnika,resp.potrebujem mat vlasteho pravnika.A ako je to s koliznou opatrovnickou.Pridelia vam ju a ona k vam potom kolko krat pride na navstevu...mam 20 mes.syna a 4r.dceru je mozne ze ich pridelia do opatery manzelovi...ja som na MD ,manzel a jeho rodicia su na tom lepsie...aku sancu aby zverili deti mam ja
dakujem
4. feb 2013 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. nov 2013 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry den,

ja by som od Vas potrebovala vsetky informacie ohladom rozvodu, ak vam to teda nerobi problem.
ale prosim poslite mi to na mail:
lusilka007@gmail.com

dakujem pekne
14. nov 2013 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..ako mam podat ziadost o rozvod?co vsetko k tomu potrebujem?
30. nov 2013 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dama13 ahoj.k rozvodu potrebujes: sobasny list,rodne listy deti,a ziadost o rozvod,kde popises vas spolocny zivot a dovod rozvodu,....napises aj prijmy oboch,aby ked je potrebne rozhodnut o vyzivnom tak aby tam bol prijem druhej strany a este ake vyzivne navrhujes a komu maju byt deti zverene do starostlivosti+66 eur zaplatis na podatelni na sude,....
1. dec 2013 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luba28 ty to vies s vlastnej skusenosti?ale ja to budem postou posielat tak ten kolok zaplatim az ked pojdeme na sud nie?
1. dec 2013 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano,minuly rok som si tym presla,...neviem ako to je ked posielas postou,ale myslim,ze je to tak,...u nas je to tak,ze ked ho zaplatis skor tak aj pojednavanie je skor,....mne to dost surilo,lebo som uz chcela mat pokoj,....
1. dec 2013 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andzi Dobrý večer prajem.Možem poprosit o pomoc a radu ohladom podania navrhu na rozvod.Dakujem.Moj mail je danelebon@gmail.com. Z pozdravom Daniela
21. apr 2014 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andzi prosim vas potrebujem pomoct so ziadostou na rozvod.
3. sep 2014 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. okt 2014 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry den, chcem sa spytat ci musim byt pritomna na pojednavani pri rozvode?
25. okt 2014 o 10:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Doporučuju Lidušku kartářku, protože s ní mám jen ty nejlepší zkušenosti! Karty vycházejí do detailu, věděla i o mé zdravotní stránce a věci z minulosti, poradí Vám, pomůže a pokud si nesete problémy z minulých životů, dělá rituál očisty Karmy,na zdraví,prokletí,smůly,finance,manželství,partnerské vztahy,dává je dohromady,nebo od sebe, dokonce pomohla otěhotnět lidem,kteří nemohli mít děti. a změní Váš život tak, ať se Vám daří ve všem! I já si nechala rituál udělat a den ode dne se mi daří víc a víc a jsem naplněna štěstím. Je to až neuvěřitelné, ale ona to dokáže. Tyto změny se mohou dít každému .
Pracuje i na dálku a tudíž můžete volat odkudkoliv z celé SK nebo ČR. Kdo z Vás potřebuje nahlédnout do budoucnosti, poradit v těžké životní situaci a pomoci, neváhejte Lidušku kontaktovat! upinka@seznam.cz nebo +420 605821736 nebo Skype upinka
29. nov 2015 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kto my poradi chcem s rozviesť z manželkou s ktorou už nežijem rok a ona stale niečo vymišla našla si priatela ešte predtym ako sme sa rozyšli. Dasa nejak zystiť či podala ona na rozvod lebo pred par dnami mi pisala že podala ale ona už otom hovory dosť dlho.
1. dec 2015 o 06:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mám otázky na andz
12. feb 2016 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj chcem sa tá spýtať či by si mi pomohla napísať návrh na rozvod pre rodičov.ich vzťah je už katastrofálny a ona je psichycky na dne.budem ti veľmi vďačná ak by si mi pomohla.
12. feb 2016 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andzi .prosím pomohla by si mi napísať návrh na rozvod.môj problém pretrváva už 25 rokov.viac by som ti napísala v maili. Môj mail aktak84@gmail.com
12. feb 2016 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Potrebovala by som poradiť chcela by som požiadať o rozvod nakoľko si s manželom nerozumieme už rok a nemam k nemu city ziadne ale máme 3 maloleté deti a som na rodičovskej dovolenke ako mám postupovať našla som si priateľa neviem ako postupovať keď chcem požiadať ja čo ma čaká nebudú stoho nejaké dôsledky ...môžte mi poradiť na mail tinkatinuska571@gmail.čom ďakujem budem vďačná
30. apr 2016 o 00:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry den potrebujem pomoct napisat ziadost o rozvod čim skor s manželom si nevychadzame dobre už je to 5 rokov kazdy druhy den sa hadame uz dalej nevladzem kto by mi vedel pomoct
15. jún 2016 o 17:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andzi potrebovala by som aj ja odvas pomoc s rozvodom
21. jún 2016 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok