Na účet mi prišlo výživné od neznámej odosielateľky

kate211
9. júl 2021

Dobry den,

mam 8 rocnu dceru. S jej biologickym otcom sa nestretavam ani ja, ani dcera. Ja som vydata, mam manzela, dcera vie, ze manzel neni jej otcom.

S biolog. otcom nekomunikujeme vobec. Nemam na neho kontakt, on si ma zablokoval uz pred 4 rokmi, neviem o nom vobec nic, vlastne ani neviem, aku ma adresu.

Plati mi pravidelne a vcas vyzivne, presne tak, ako stanovil sud pred 5 rokmi.

Dnes mi prislo na ucet 300 eur, v sprave pre prijemca bolo 'skolske pomocky pre -meno dcery-' a odosielatelom je nejaka zena.

Co by ste si o tom mysleli?

V januari sa stala este taka vec: prisla mi sms od manzelky biologickeho otca dcery. Pytala sa, ci by nebolo mozne vziat dceru na hodinovu prechadzku. Vyzdvihli by ju ona aj jej manzel (bio otec dcery). Odpisala som, nech ma v tychto zalezitostiach kontaktuje kedykolvek jej manzel.

Ja som rozhodnuta, poslat peniaze spat na ucet odosielatelky.
Pre mna je cela udalost velmi zvlastna.

marca12
9. júl 2021

@kate211 za to,ze ty si na noze s byvalym,nemusis dceru ukratit o financie. Za tie peniaze jej mozes nakupit tie pomocky,dopriat vylety,kupit jej oblubenu hracku,knihu. Su to peniaze pre tvoju dceru! A ked ich nechces,tak ich odloz a bude mat na neskor. Strasne hrde ste zeny,ale neuvedomujete si,ze ako zbran pouzivate vase dieta

cacianka
9. júl 2021

@marca12 citaj vsetko az potom reaguj.nebud hrrrrr

rubinka
9. júl 2021

@zuzanka.zuzu - jaaj 🤣

rawmamka
9. júl 2021

@kate211 Vidíš, ľudia sa vekom menia, napr. ako tvoja exsvokra ..... možno by stálo za to dať ľuďom spojeným s dcérkou novú šancu 😉. Aj keď z toho ako sa s exmanželom nechcete kontaktovať vyplýva, že rozchod a to čo mu predchádzalo, nespracovala ani po piatich rokoch ani jedna strana.... dieťa má mať právo spoznať oboch bio rodičov a ich rodiny.