Otec dieťaťa nedodržuje režim dieťaťa

viktoria2013
11. jan 2016

Potrebujem poradit prosim, mam otazocku. Mame 2-rocne dievcatko, ktore je zverene v mojej starostlivosti. Otec ju ma 1-2-3 nedelu v mesiaci od 9-16h. Vždy ked ju prinesie, tak je vidno, ze spala len v aute, je upistana, lebo nie je vyspata. Cesta od neho trva 40min., takze cas na spanok ma, len ju nedava. On sa len smeje. Možem sa voči tomu obratiť na sud a žiadať upravenie styku. Termin u soc. kurately mam v stredu, tak len zatial až máte neakú skusenosť prosím.Ďakujem

guinevre
10. feb 2016

@maxilienka26 No, vidis, tu by ta niektore nahlasili na socialku 😀 😀

lubomira85
15. feb 2016

mna o par dni caka rozvodove konanie, a hrozne sa bojim ako dopadne rozhodnutie ohladom stretavania, nechcem si ani pomysliet ze by mu ju zverili na den, dva bezo mna, nepozna ju vobec, nikdy s o nu nestaral, ona je hrozne naviazana na mna, ma 2 roky a kedze viem ze sa o nu nevie postarat, mi je az zle pri predstave ze by s nou bol sam, vytaca ma ako strasne urady chcu aby bolo hlavne dietatku dobre, ale vlastne vsetky rozhodnutia ohladom tychto veci robi tak, ze dieta najviac trpi, ale otecko je vyteseny ze ma dietatko na par dni sam pre seba, ale to ako si mamina musi potom davat dieta po psychickej ci fyzickej stranke do poriadku, to uz niekto nevidi. vsetko pre dobro dietata.