Potrebujem právnika na boj proti sociopatovi a narcistovi

zdenka51
26. máj 2020

Už zopár rokov vediem boj s psychopatom,sociopatom a narcistom v 1osobe. Teraz sa rieši návrh na striedavú starostlivosť,ktorý podal on. Som zúfalá,inštitúcie nevidia,že má poruchu osobnosti. Akákoľvek komunikácia s ním je nemožná. Je to patologický klamár, sociopat a narcist. Neboli sme manželia, iba s ním mám dieťa. Celé ma to ničí a ubíja ☹ dieťa používa ako zbraň proti mne. Puká mi srdce pri predstave, že zo syna bude rovnaké monštrum.
Prosím poraďte právnika, ktorý vie ako na sociopatov.

peter2404
22. jún 2020

@zdenka51
no a kde je problem ?

nesiris
22. jún 2020

@peter2404 google nenašiel právnika pre sociopatov

zdenka51
autor
22. jún 2020

@peter2404 keď tam nevidíš problém, tak asi aj ty sám máš problém. Radšej nereaguj keď zosmiešňuješ a podceňuješ situáciu...

kittykat22
22. jún 2020

@peter2404 @nesiris to ze muz ma zaujem o dieta z neho nerobi dobreho otca a zdraveho cloveka. Moja znama ma dieta v striedavke s muzom, ktoremu by som nezverila ani plysoveho psa. Sud na to pohliada inak a dal mu do striedavky syna od 1 roka. Situacie ako on klaci pred 2 rocnym dietatom na kolenach a s placom mu vysvetluje, ze mu mama nedovoli byt s nim. Alebo ked bol maly chory v horuckach, a on na mamu zavolal policiu, ze mu brani v styku s dietatom. V zime, este kym spolu byvali im vypinal kurenie lebo plytvali a ine hrozne veci. Lenze legislativa nevnima tento druh natlaku a psychickeho teroru za dostatocny dovod na vyhradnu starostlivost. Takze maly pride domov z vikendu od otca, a hovori mame: raz dva tri, hopsarasa mama je prasa. Otec vsade hovori ako on dieta miluje, ako sa stara, a ako ma zaujem., Pravda je, ze je uplne sibnuty a dieta z tejto striedavej starostlivosti urcite psychicky v poriadku nebude.

peter2404
22. jún 2020

@zdenka51
ale ano, vidim tam problem - a obrovsky.. ty si si vybrala takehoto cloveka za otca svojho dietata !

nesiris
22. jún 2020

@kittykat22 takze na zaciatok: som zena, nie muz ako to niekto tu poznamenal. Nenadrzam ani zenam ani muzom, len uz nemozem pocuvat tie jednostranne obvinovania matiek. Pokial sud priklepol striedavku, rozhodne povazuje otca za vhodneho vychovavat dieta. Som si ista, ze kebyze si vypocujes druhu stranu, ta by ti vyrukovala tiez s pocetnymi poruchami osobnosti u matky. Otec ma take iste prava ako matka. Presne take iste a take iste povinnosti. Aby mu tieto prava boli odobrate, musel by mat fakt vaznu psychiatricku diagnozu , ktora mu neumoznuje starat sa o dieta, potvrdenu psychiatrom . Takze byt sibnuty nestaci, ze je blbec,nestaci, ze vypol kurenie, nestaci. By si neverila, ake tazke choroby vymyslaju matky svojim detom, len aby zabranili styku s otcom. A neporovnatelne castejsie robia problemy matky, opakujem, viem, co hovorim, mam dlhorocny statisticky prehlad z miesta cinu...Pretoze matky maju pocit, ze ked vynosili a porodili, patri iba im. Nie je to tak. Nikto a nic nenahradi dietatu milujuceho otca a milujucu matku.

zdenka51
autor
23. jún 2020

@peter2404 ľudia sa vedia dokonale pretvarovať a on pravú tvár odhalil až keď nastala zaťažkávacia skúška...

peter2404
25. jún 2020

@zdenka51 Obavam sa, ze tento argument ta zodpovednosti nezbavuje. Rodicovske prava a povinnosti si tomu cloveku dala v prvom rade TY, nie sud ani socialka. Len TY ..

zdenka51
autor
25. jún 2020

@peter2404 akych akej zodpovednosti sa ja chcem zbavit? 🤔

zdenka51
autor
25. jún 2020

@nesiris za predpokladu, ze su obaja rodicia psychicky zdravi...

mamcotka
23. aug 2020

@zdenka51 poradim ti jedno. Najdi si prácu v Bratislave aj bývanie a prestahuj sa.. sudu povieš že kvôli práci. Budeš od neho ďaleko a súd neodklepne striedavku.

luuma
23. aug 2021

@zdenka51 po uplynutí jedného roka ako to celé skončilo?

hodiny22
11. jún 2022

@zdenka51 tiež by ma zaujímalo, ako to dopadlo

ingelika78
12. jún 2022

@peter2404 Akurat som sla napisat doslova a dopismena tuto istu vetu

irab
1. jan 2024

@diaalex dobry den, ja hladam v Ke, budem rada za akykolvek tip. Dakujem.