Striedavá starostlivosť - vaše skúsenosti

lenkaa222
25. nov 2014

kočky prosím vás ktoré máte zavedenú striedavú starostlivosť alebo by ste s nou po rozvode súhlasili ozvyte sa mi.. prosím

gabca40
25. nov 2014

Ja mam 12 rocnu a 17 rocneho syna a mame striedavku po tyzdni nikdy by som nesuhlasila so striedavkou ,nieje to dobre ani pre deti ani pre mna ,ale zalezi dost od vztahu z ex ,u nas to nefunguje

guinevre
25. nov 2014

@gabca40 A deti sa stazuju? Na co konkretne? Ci len tebe to nevyhovuje?

gabca40
25. nov 2014

No aj deti sa stazuju lebo v piatok idu ku mne a ked pride dalsi piatok tak sa im nechce mne syn povedak ze nevie kde patri a kde ma domov

he0071
26. nov 2014

@lenkaa222 ahoj aj mi mame striedavu syn ma 18 a dcerka 8 rokov , nie je to dobre tiez som sa 4 roky s ex dohadovala aby tam nemuseli chodit ze im to nerobi dobre , boli zmateni, nervozni a nevedeli kam patria a kde maju povedat ze su doma, od augusta mame podpisanu dohodu u mediatora, prideleného uradom soc. veci a rodiny, ze bude ex respektovat volu deti ci chcu ist k nemu alebo nie, takze odvtedy su u neho minimalne a su spokojne 😉 Uz by som s niecim takym v zivote nesuhlasila, aj ked deti maju dvoch rodicov aj po rozvode, ale treba sa dohodnut inac a v prospech deti.....

rolanda18
26. nov 2014

mame v rodine kde je striedavka,a je to v pohode,rodicia nebyju celkom blizko seba,a dieta je konecne spokojne,lebo rodicia sa prestali hadat a vzajomne sa osocovat,zacali normalne komunikovat a to je pre dieta najdolezitejsie,ked vidi ze rodicia su spokojni a hlavne pokojní

anos18
26. nov 2014

@lenkaa222 Ahoj, podla toho, aky mas vztah s exmanzelom. Podla mna, striedavka moze dobre fungovat len v pripade, ak maju byvali manzelia korektny vztah a vedia sa dohodnut. Inak je podla mna striedavka najvacsia hlupost, aka bola vymyslena.