Styk otca s trojročným dieťaťom

27. jún 2021

Prosím Vás, chcela by som sa spýtať mamičiek, ktoré majú opravený styk otca s dieťaťom - 3 roky, škôlku ešte nenavštevuje. Zaujíma ma ten rozsah - potrebujem napísať návrh na súd, žiaľ dohoda nie je aktuálne možná. Pýtam sa, aby som mala nejakú predstavu. Vopred ďakujem za odpovede.

pribinak
27. jún 2021

Je tu skupina právnikov. Ideálne by bolo poradiť sa tam

erikaa09
28. jún 2021

Každy druhy vikend by som napisala aj tak na sude sa to môže este upraviť

gdpr
28. jún 2021

Ja by som dala každý druhý víkend.

mogaa
28. jún 2021

Bežná úprava styku je každž druhý víkend + delia sa napr. Vianoce, Nový rok neskôr prázdniny že 1mesiac u otca 1mesuiac u matky alebo sa prázdniny delia o týždni...ale ak bžvate blízko seba, môže byť styk určený napr.1deň v týždni a 1deň z víkendu že bude s otcom....ak má 3roky, skôr či neskôr do tej škôlky pôjde, to už je dieťa ktoré nepotrebuje byť celý deň celú noc len s matkou....

ukulela
28. jún 2021

Každý druhý víkend plus nejaké popol7dnie v týždni tiež sa dáva. Delia sa sviatky, prázdniny, ....

autor
28. jún 2021

@mogaa a na tie víkendy na celé víkendy? Alebo len na niekoľko hodín počas dňa?

mogaa
29. jún 2021

je to indviduálne ale pri trojročných deťoch to už môže byť na celý deň....resp.celý víkend....pri menších deťoch sa dáva stretávanie na pár hodín ale v troch rokoch už môže byť dieťa od mamy na celý deň a s druhým rodičom aj na celú noc....všetko záleží ako sa vie otec o dieťa postarať....ale ak budeš tvrdiť že sa nedokáže postarať musíš ma dôkazy, nie iba tvrdenie že to nedokáže.....