Svokra ma zažaluje za to, že mám hada.

fialka7
1. jan 2020

Dobry den. Svokra sa mi vyhraza ze ma da na sud lebo mame doma hada v terarku samozrejme. A normalne kupovane v zoodome. Ja osobne si myslim ze nepochodi ale ona si je moc ista. Dakujem

stela01
1. jan 2020

@fialka7 a otázka ?

sara07
1. jan 2020

svokra ako nemá čo riešit tvoj byt, by som ju poslala a neriešila , zrejme sa ho boji

lindusss2016
1. jan 2020

@fialka7 boze to je krava, pardon 🤭

mtsl
1. jan 2020

Vopred jej blahoželám. Právnici a súdne trovy sú drahé. 😀

janinka007
1. jan 2020

A v tych zoo obchodoch ich drzia asi na co? Snad na predaj ludom🤷‍♀️ Uz niekomu ten had nejakym sposobom ublizil, alebo o co ide svokre?🤦‍♀️ Nechaj ju, ked ma vela penazí. Kolega ma v praci tarantulu, porozmyslam, ci to nedam na súd😂

richard1991tt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kopytko03
1. jan 2020

Ja síce zo zadania nechápem, v čom je svokrin problém (bojí sa ho? nepáči sa jej? je v tvojom alebo v svokrinom byte?) ale pokiaľ sú teda všetky papiere v poriadku a hada máš vo vlastnom byte, ja by som ju kľudne nechala sa zažalovať a potom sa už len bavila s velikánskym vedrom popcornu 🙂

koniarova
1. jan 2020

@fialka7 a je to váš dom? Či bývate u svokry? Akosi tomu nechápem.

ssimona18
1. jan 2020

@fialka7 nemyslí tým svojho syna :D

7ammy7
1. jan 2020

Takisto máme. Redukovali sme chov tak máme 4(2užovky má v izbe môj dvojročný syn, od mala je s nimi v kontakte) pokiaľ nemáš zviera podliehajúcemu cites, poprípade vyhláške o chove nebezpečných zvierat tak svokru vysmeju už na vrátnici súdu 😉

katka2602
1. jan 2020

Pointa nám niekde ušla? Čo tvoj muž? Bývate vo svojom?

deti95060810
1. jan 2020

neviem o žiadnom zákone ktorý zakazuje mať hada v byte...popr. opýtaj sa právnikov...

sellycka13
2. jan 2020

@fialka7 povedzte nech žaluje predajcu, že čo to predáva 😅😅😅nelegálne anakondy co ju zožerú 😅😅a čo akože to hovorila opitá na Silvestra

cacianka
17. okt 2020

Tak čo, žalovala ?