Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Tip na lacného právnika zo Zvolena

vikkyna
15. okt 2014

Ahojte,
vedeli by ste mi tu niekto dať tip na lacného právnika vo Zvolene? Nepotrebujem riešiť nič extra, len kúpno-predajnú zmluvu na byt + návrh na zápis do katastra a samozrejme, že za pár takýchto papierov sa mi nechce platiť viac, než je naozaj potrebné 🙂
Vopred ďakujem!

bonaqa2013
15. okt 2014

Možeš napísať do HNonline. sk Tam nájdeš poradňa. Právnici odpovedajú na otázky čitateľov. Lacný právnik nie je nikde. Čo viem, tak si učtujú 70 e za hodinu. A viac. Však potrebujú zarobiť....

vikkyna
autor
15. okt 2014

Ďakujem za tip na hnonline.sk, určite využijem ak budem potrebovať poradiť 🙂 Teraz však potrebujem spraviť konkrétne papiere, žiadne radenie alebo riešenie nejakej "pernej" situácie...preto vlastne pýtam nejakého lacnejšieho.

draik
15. okt 2014

@bonaqa2013
Tieto Vaše "rady" ako cez kopírák sa už začínajú podobať na bezbrehú propagáciu jedného portálu, ktorý navyše zadávateľke, ako sama poznamenala, nepomôže.

klincek
15. okt 2014

@bonaqa2013 jasne, ze potrebuju zarobit, ved sa tym zivia. 5 rokov studuju VS, a potom dalsie tri (alebo viac) makaju za mizernu mzdu, aby si mohli spravit advokatske skusky..potom treba otvorit kancelariu alebo sa k niekomu pridat..a budovat si povest. to vsetko stoji nervy, velakrat aj zdravie, a tiez nemale peniaze.

inak pripada mi zvlastne, ze clovek v pohode necha 30 eur u kadernicky, ale 100 eur za zmluvu k nehnutelnosti (na kt sa spravidla berie hypoteku!) je vela.. 😖..ked sa nieco potentuje, je uz neskoro plakat.

@vikkyna advokati maju rovnake sadzby, su viazani vyhlaskou (655/2004 Z.z.), ktora plati pre vsetkych.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli