Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

danuska24
1. dec 2008

Evi no niektore postarky fakt na zaplakanie.. moja mamca marodovala, tiez prisli nejake zasielky a ani sa neunuvala zvonit rovno hodila do schranky papierik...

vka
autor
1. dec 2008

a zvedave čo vam prišlo a prečo hento ja len pamätam že ked Tian bol babetko zvonila jak nenormalne a kolko krat som ju žiadala aby klopala ako keby naročky 😒 Dani takže zakladny krok ku domčeku mate tak držim palce tiež sa na jar chcete pustiť do mileho trapenia?????,

kingstonka
1. dec 2008

... na nasa postarka tiez nic moc... raz mi nechala balik (uz zaplateny-dot velkej hodnoty) zo zahranicia pred dverami ☹ alebo mi zazvoni ze mam ist dole pre balik lebo sa nezmesti do schranky... ale uz nepojdem (aj smalou na rukach som isla) som si zistovala a je to jej povinnost...

vka
autor
1. dec 2008

ozaj to na zaplakanie 😲

no čosi nam štrajkuje telka sama od seba vypne a to červene svetlieko neustale blika no dufam že nič hrozne lebo ma klofne 😒

kingstonka
1. dec 2008

oooo... snad sa vam nepokazi...

nasa by sa aj mohla lebo mame taku staru ale rozhodli sme sa ze novu kupime az ked sa tato pokazi... ale bol by to teraz pred vianocami necakany vydavok

danuska24
1. dec 2008

Evi IP

vka
autor
1. dec 2008

Dani ip

no velmi nečakany vydavok ale keby ju kloflo tak by sme museli zo spalne zo steny dať dolu no v spalni je o dosť menši no mužik bude nadšený ked sa vrati 😒 idem dačo porobiť večer čakame navštevu idem povysavať včerajšie pukance 😅

vojtecka
1. dec 2008

Caute baby, uz mi je konecne lepsie 🙂 🙂

Dani, dobre som pochopila, idete stavat domcek? Tak to gratulujem, ale zaroven prajem velmi pevne nervy, vlastna skusenos 😒 😉 😉

Tak som nakupila darceky cez net, celkom som spokojna 😉 😉 😉

Evi pekny vecer

kingstonka
1. dec 2008

...este je tu niekto? ak nie tak dobru noc..

bznka
1. dec 2008

jej tak ste pokecali....postarky su postrky..nastasie ta nasa je OK

..no baby nasa mala dnes vybila skoro zuby....skoro, uvidime ake to bude mat nasledky..jeden zun nadlomeny ale en kustocok

kingstonka
1. dec 2008

... och tak dobre ze len skoro- este takych 6 rokov ich bude potrebovat 😉

kingstonka
2. dec 2008

dobre rano

danuska24
2. dec 2008

dobre 😅 😅

danuska24
2. dec 2008

vojtecka - ano, dufam ze na jar zacneme, sice dokopy este nic nemame 😅 😀 😅 ale to sa zmakne.. a vy tiez staviate ci uz mate? a kde?
pekny dnik

danuska24
2. dec 2008

daj tipy na darceky 😉

vka
autor
2. dec 2008

Terka čo si s malou robila 😲 dnes den na figu zasa sa potvrdilo že sa spolahnuť može sama na seba pripadne si spomožeš skor s cudzim ako s rodinou 🙄 🙄 🙄

bznka
2. dec 2008

....ale ja som s malou nic neoribla...nestastne zakpnutie a potm nestastny pad...ale som rada ze si to odniesli len zubky......lebo len par milimetrov a mohla mat roztahe uplne pod nosom 😒

....obvolal som zubarku...tak kym ju to neboli tak sa to nieriesi, odlomeny zubcek tiez, ze ked to nie je citlive, tak sa do toho nezasahuje ...je prilis mala na to...iba keby mala uplne vylomeny....alebo bolestive.

danuska24
2. dec 2008

dnes mam asi nocnu... mala zaspala okolo 16.00 a este spinka 😅 😅

bznka
2. dec 2008

..kingistonka sak ja viem ze tie zubky bude potrebovat ale co keby si ich vybila tak s tym uz nic nenarobime 😒

kingstonka
2. dec 2008

bznka ... no hlavne, ze sa nic vazne nestalo... mliecne sa aj tak vymenia ...
co ste dnes cely den robili... ja som nejaka leniva...spala by som ☹

bznka
2. dec 2008

my sme boli v KE.....v novorozsirenej optime....a bolo fajn, aj dost malo ludi...takze sme si nakupili co nam padlo do oka

vojtecka
2. dec 2008

Caute baby, ja az teraz, nebol cas ☹ ☹

Dani, my uz mame postaveny, uz byvame 2 roky, ale este stale nemame dokoncene, tu v SB, takze preto ti prajem fakt pevne nervy, budes odbornik aj na omietky uvidis 😀 😀 Drzim prsty

Bznka smola tie zubky, ja som inak ked nie som na materskej zubna sestra, dokonca dentalna hygienicka a ak ti mozem poradit tak ju teraz sleduj ci jej to neopuchne, alebo sa jej nezacnu tie zubky kyvat. Po takom naraze je to este sok, je to cerstve, ale ak by sa prerusilo cievne vedenie k zubkom , dufam ze nie, tak jej mozu odumriet tie zubky, a museli by von. Nechcem strasit, len aby si bola informovana, ved kazdy sa rozumie tomu svojmu remeslu. 😉 😉 Odporucim ti pouzivat normalne do varenia fluoridovanu sol Maruska, kupis ju bezne v obchode, je o par korun drahsia v ruzovom sacku, na posilnenie zubkov, ja ju uzivam stale, lebo neide uz o tie mliecne zubky, ale o ti trvale, ktore sa prave vvijaju, a mohli sa narazom poskodit zarodky, mali sme aj take pripady ze potom boli zubky trvale zdrave ale ostali po naraze na nich bile skvrny. Fakt nechcem strasit, len asi mi uz chyba robota /12rokov/ 🙂 🙂
Akosi som sa rozpisala 😲 😲

Malemu som objednala cez net Spidermanovu sadu na kreslenie a ruksak, kupime mu este velke lego, manzelovi parfem co stale hladal, uz len sebe nieco 😀 😀

danuska24
2. dec 2008

...ale tie starosti stoja za to.. zatial som odbornik na zmluvy 😀 😀 😀 😀 kym som sa k niecomu dopracovala.. ale uz ich mam hotove konecne. mala odkvecla asi o 21.30, ale este musela po mne polozit, dat mi cumel do ust, vypusinkovat ma, vytahat za vlasy... 😅 . nase ritualy 😀 😀
co sa tyka darcekov.. pre nasich mam, pre svagrinu tiez, este svokrovci a malej vela vela hraciek kedze bude mat aj narodky. s muzikom nic, som vravela ze nechcem do konca zivota darceky len nech sa nam podari postavit domcurik 😉

danuska24
2. dec 2008

Ivka ty prva a ja posledna. zatvaram diskusiu pre dnesny den, zajtra ju otvor 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
dobru nocku 🙂 😵

kingstonka
3. dec 2008

otvaaaaram... 🙂

dobre rano

bznka
3. dec 2008

dobre ranko...marianna dik za info....a nestras ma 😉 ..mam to prekonzultovane 2 zubarmi...a oni to beru akoze v pohode...a ze na trvale by to vplyv nemalo mat to po pade boli ine nasledky

kingstonka
3. dec 2008

...no ked sa tu spominaju zubky- moja mala ma 2 dolne (klasika v strede) a teraz jej vysli horne (ocne) a odo dna ked jej vysli nimi neskutocne skripe- hozny zvuk- stretli ste sa s tym? nemoze si ich tym nejak poskodit?

bznka
3. dec 2008

..aj nasa skripala so zubkami jedna radost potom ju to preslo....ale zase u nej je celkovo vvoj zubkov iny ako by mal byt....neskoro nam zacali rast /skoro by sme o nich prsili/..a napriklad este dolne dovjky nemame....a ci bude uvdime ked nanarastu do 2 rokov pojdeme potom na snimok

monika78
3. dec 2008

... no nam zas rastu nejak rychlo... prve ked mala 3 mesiace... mojli aj pockat...lebo ma potvorka dost hryzla..ale uz ju to nastastie preslo...

uz vazne musim zacat riesit vianocne darceky!!! chcela som cez net -ale ked ani nie som este rozhodnuta-ze co ☹ plus posta nasa slavna.... asi sa budem musiet odhodlat v sobotu do obchodov aj ked pred vianocami to neznasam... manzel je teraz 3 dni na sluzobke v BA tak ten uz vraj nieco nakupil 😠 no predbehol ma...

kingstonka
3. dec 2008

monika78 to nie novy clen nasej diskusie- to ja a moj tajny nick.... nie...len som si spomenula ze davnejsie som bola prihlasena pod tymto a dobre ze som sa prihlasila lebo som tam mala nejaku postu.... tak som sa nejak poplietla 😀 😀 😀