Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

bznka
27. nov 2007

evka uz s om ti poslala, tak duafm ze dojde 😉

vka
autor
27. nov 2007

bznka nič ☹ ☹ ☹ ☹

bznka
27. nov 2007

tak skusim este raz, poslalai mi dobry mail

vka
autor
27. nov 2007

napišem ešte raz

bznka
27. nov 2007

ok, poslala som najprv text ti.... a potom v dalsom pripojola fotky bo prvy mail mi strajkoval, bo som nezmenila velkost a fotky nezobralo

vka
autor
27. nov 2007

mala je zlatučka juj babulko male a števko takýá počarovný driečny 😉 😉 😉

bznka
27. nov 2007

no to je a neviem pokom 😉 ... no ma velke oci a dlhe mihalnice... uz ho musim dat ostrihat bo ma teraz dlhsie vlasky.... strihas aj deticky evi

danuska24
27. nov 2007

Evi dakujem.
no, este sme 2v1 😉
vsetko ok, o tyzden do poradne, dnes mi robil ctg, buduci tyzden uzv. stery som mala ok, takze mozme rodit prirodzene. 😉

vka
autor
27. nov 2007

ja len učesy a striham svoje deti a aj susedine ale tie len podstrihujem deti sa nevadie zmestiť do kože už ich idem davať spať pa

bznka
27. nov 2007

cau

danuska24
27. nov 2007

dobru nocku

vka
autor
28. nov 2007

Ahojte Dani tak si tu????ponocuješ 😉 po spontannom porode sa myslim ženy skor zotavia horšie je to potom s temou po 22h====== Bznka tak už presne viem a tvoju staršiu sestru poznam ona chodieva stale v nedelu do strediska na omše že? 😉

kacenka78
28. nov 2007

ahojte žienky..🙂 nas drobec soplí o dušu, teda súbežne so mnou, ake kvapky dodporucate? my sme este neboli chorííí..tak neviem, co mu dať...☹

vka
autor
28. nov 2007

ahoj kači kup nasivin 1-8r to su kvapky ale maju aj sprey nasivin ten sa mu hlbšie dostane a len fukať aby to potom nezliezlo do hrdielka či uška a skus ho aj naparovať rychlejšie to prejde tak skore uzdravenie 😉

bznka
28. nov 2007

Katka to iste co evka, a najma nech je nostek stale cisty..... ono ja pouzivam este aj sterimar, ci marimer.... to uplne vycisti nos. Ono to je fiziologicky roztok....neo neviem ci je vhodny pre take deti, mala ma Libenar.

bznka
28. nov 2007

Evka ano chodi tam.

vka
autor
28. nov 2007

😉 mi Takisto použivane mar alebo sterimar je to pre deti tušim od roka ale ked mu tečie z nosa neviem ten nasivin bznka a sestra ked bola na praxi myslim v grecku? vyplatili im všetko tak ako slubili lebo moja segra čo bola na cypre tak vraveli že im vratia 9000sk za letenku no vratili len 5000sk

kacenka78
28. nov 2007

kočky vdaka...no len je ťažku udržať Mateja niekde posediačky, takže naparovanie nehorzí, noštek čistím, dala som mu LIBENAR, ale nepozdava sa mu to, asi kupim sprey, ako vravíte, lepsie to do nosa lezie..🙂 Mar aj sterimar sme uz mali, celkom dobre to pomohlo mne..🙂

bznka
28. nov 2007

ten sterimar pouzivamne len na vycistenie uplne, a potom este pouzijeme kvapky nejake na osetrenie sliznice nech nechyti zapal a nech sa mu dobre dycha.

V Grecku sa mala fajn,aj ked su tam nejake zapory a vyplatili im vsetko.... no sak robili za minimum. Oni si letenky neplatili.

Evka musis dojst niekedy na kavu, ked budes mat cas. Potesim sa.

bznka
28. nov 2007

No dostala som MS, uz druhu od porodu tak sa tesim ako 😠 , to ja musim aj kojit aj MS mat, sak ja musim byt vynimka.....mangel dnes siel do prace na cely den, tak sa happy ☹ .... ako naschal.

kacenka78
28. nov 2007

ja som dostala po 4 mesiacoch a kojim dotera.. 😠 prave aj teraz mam a je mi zleee...

bznka
28. nov 2007

no a ja prvu som mala po 4 tyzdnoch 😖 , - a pri MS mi je strasne zle.... ja som pocas MS brala stale lieky na utlm bolesti bo inak by som to nezvladla no teraz nechem kvoli kojeniu, ani paralen uz doma nemam------ takze budem sa trapit 😖 ,

bznka
28. nov 2007

idem urobit nejkay akoze adventny kalandar pre maleho..... samoska cokoladkovy ma, ten nemoze chybat ale este najaky co budemalovat a lepit....a adventny veniec som uz kupila.... myslela som ze tento tok urobim nieco no ale ja som taky antitalent 😉 no na druhy rok to skusim mozno, zaklad z venca mi tentokrat ostane a tak ho uz len dozdobim podla mojej fantazie 😉

bznka
28. nov 2007

ja nejako kojit az tak dlho nechem .... tak do pol roka, a potom bud naucit ze kojenie je len dodatok k jedlu nech dieta nieje zavisle na prsniku, sak kto to bude potom oducat 😕

kacenka78
28. nov 2007

no ja som tym trpela (MS) stale, na strednej som aj na injekcie chodila...kazdy lekar odporucil, ze terba mat dieta, že sa to zlepší...tak manžel sa smial, že musíme Mateja reklamovať, lebo sa to nezlepšilo..🙂

bznka
28. nov 2007

.... ved skus a uvidis 😉 , mne sa prvym tehotenstvom upravil aspon cyklus, sice aj tak je rozharany ale uz ako tak v norme.... predtym som mala MS tak raz za 3 ci 4 mesiace.

vka
autor
28. nov 2007

Ahoj bznka niekedy sa zastavim 😉 😉 😉 čo sa tyka adventných kalendarov mužik predvčerom kupil deťom že si budu každý den vyberať po čokolade Dianka to pochopila no Tian nie on chce teraz a hotovo tak včera ich dorazil Dianka nevydržala tak začala pojedať aj ona tak u nas sa adventne kalendarovanie nekona raz som im nakupila cukriky urobila z tvrdeho papiera stromček a popripinala cukriky deti to malovali a pačilo sa im to a čo sa týka venca mam z minuleho roka ale trocha to zmenim lebo bol taký do zlata a sviečky už dožili a mam kupene take strieborne hviezdičky ja zdobenie milujem=======😉 Aj ja som mala na strednej strašne bolesti ale teraz nie citim take tlaky ale da sa

bznka
28. nov 2007

Vka nas maly tiez by najradsej zjedol tie cokoladky hned, no ale on si da niekedy povedat a teraz si da.. lebo vie ze to moze len jednu 😉

- no chcem mu urobit nejaky stromcek kte si bude prilepovat ozdoby.... samoska bude ich 24, najprv ich vymaluje alebo len nejaky kalendarik kde bude malovat do 24 a ked vsetko vymaluje budu vianoce.... nasla som par priloh na nete ......sluzi to sice len ako omalovanka ale ja si z toho urobim kalendar, hodim do programi a upravim. No ale uz by som to mohla aj zacat robit bo to nestihnem.

Ja zdobenie mam tiez rada, ked mam cas a chut 😉 , adventyn som chcela novy tak mam a potom budem uz len obmienat ozdoby na nom. A chccem do vianoc urobit par ozdob na dvere malemu a nam, mam sice tie nalepky na okna ale ked sa mi nude chciet tak urobim z tych farieb na okna. No uvidime, na nalepky mam tak to istia 🙂

- aj tak ja bytik zdobim az par dnami pred vianocami, teraz len adventny veniec a to staci 🙂

bznka
28. nov 2007

no niekomu asi praskol radiator lebo nam nehreje a pocut ako spustili vodu, dufam ze praskol ze niekto sa nerozhodol teraz zo srandy vymenit za novy. Uz mi to zblkotanie lezie na nervy dufam ze ma z toho netrafi alebo ako keby povedala evka... neklofne 🙂

vka
autor
28. nov 2007

😀 😀 😀 byt je byt ked deti po obede spaly niekto začal vrtať ked sme nemali garaž auto si nezaparkovala vlastne mala by si kde keby ohladuplný vodiči parkovali ako sa nie medzera pre pol auta mali sme naša bytovka problem s kanalom baby ten smrad až v byte za 2 mesiace s tym nebol nik schopný urobiť teraz je to ok ale,,,,,,,a ked maš domček tak maš klud ked ti niečo vypadne opraviš si ach dalo by sa tu pisať o výhodach ach jaj hadam sa nam niekedy podari ten naš sen splniť 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵