Je tu niekto z Mostu pri Bratislave na kočíkovanie?

lenka85
5. jún 2007

ahojte, nie ste niektora z Mostu pri Bratislave alebo okolia? V januari sa tam budeme stahovat a v decembri sa nam narodi miminko, tak by som si straaaasne rada nasla kamosku na kocikovanie a pokec. Nikoho tam nepoznam, tak dufam, ze sa niekto najde, lebo by nam asi bolo smutno...

cucovia
3. aug 2010

ahojte aj ja som z mostu a som na MD 😉 ale mamiciek sa mi zda, ze je tu az az, aspon co stretavam pri kocikovani 😉

nivejka
3. aug 2010

@cucovia ...ahoj...to máš pravdu--mamičiek je tu veľaaaa.....až na to,že ja len čakám...možno bude málo lepšie,ked už budeme na svete a budeme sa kočíkovať 🙂

cucovia
3. aug 2010

@nivejka jasne, neboj, budes kecat na kazdom kroku 😉 moj krpec uz bude trosku vecsi dovtedy, ale mozme niekedy aj spolu prevetrat kociky, ak budes chciet 😉

nivejka
3. aug 2010

ok môžme 😀 ....ja teraz musím oddychovať doma---mám rizikové a snad vydržíme aspoň do polovičky septembra 🙂

claudinka
3. aug 2010

nebyvam v tych novych rodinnych domoch oproti druzstvu 😀 ale v starych bielych bytovkach 😀 😀
Konecne v tejto teme vidim aj nejakych ludi!!! 😉 😉
Ja vidavam kocikovat tusim tak styri-pat mamiciek s vanickami..

@cucovia naco Vam isla babka do Afriky? 😕

claudinka
3. aug 2010

@nivejka preco mas rizikove? dcerka Ti kam chodi do skoly?

cucovia
3. aug 2010

@claudinka mama pracuje v afrike, je lekarka, od marca do maja aj ona brazdila ulicky mostu s kocikom, ked mi pomahala s kubkom, aby som mohla skolu dokoncit 🙂

@nivejka juuuj tak to silno drzim palce, nech to babo este pekne bavi v brusku dokym ma! 😉 kde budes rodit?

claudinka
3. aug 2010

@cucovia ja som tu kocikovala denno-denne od novembra a nikde nikdy nikoho.. tu splasli moje vsetky nadeje o spolocnost 😀 😀
to musi byt krasne, ale velmi narocne povolanie.. ako to cela rodina zvladate? na ako dlho odchadza a kolko ostava doma? byvas s rodicmi ci sama s muzikom?

cucovia
3. aug 2010

@claudinka byvame sami, rodicia nemaju blizky vztah, takze tam moc nie je čo riesit... a inac vsetci sa o nu bojime a tesime na navrat 🙂 teraz šla na necelé 4mes, no chodila na pol roka a mesiac doma...

takze nebyvas tu oproti druzstvu? ja sa vecsinou motam tu pomedzi bytovky nase, maly mi vydrzi vo vanicke len keď spi a vadi mi aj neexistujuci chodnik do dediny 😝 no so sportakom verim, že to bude o inom
a zvladneme aj prechadzky v bdelom stave v ulickach mostu, sa mi paci tam pomedzi domy, niektore sú take pekne! 😉

claudinka
3. aug 2010

ani nehovor, v zime to bola naadhera, vsetky doma svietili, no kraaasa 😵 😵

nivejka
4. aug 2010

@claudinka ......ahoj...mám veľmi nízko matrenicu a tak mi bruško tlačí dole od začiatku...aj pri dcére som mala rizikové a rodila som v 8.mesiaci--preto to musím nejako natiahnuť,čo najviac 😅 ...chodí sem do mostu...

nivejka
4. aug 2010

@cucovia ...ahoj...asi pravdepodobne v ružinove...ty si rodila kde??--ale dr.nebudem mať zaplateného...

cucovia
4. aug 2010

@nivejka v ruzinove som bola, tiez som nemala zaplateneho dr., aj ked v ten den som sa rozhodla, ze niekoho chcem, no nestihli sme poriesit 😅 nastastie som mala nakoniec som dr. a keby som ta rodila znovu, tak si zazmluvnim jeho.

@claudinka jeej tak to uz sa tesim na zimu normalne! 🙂

claudinka
4. aug 2010

ja som tiez rodila v ruzinove 😵 tiez som nemala zazmluvneho, ale rodil ma mlady MUDr. Redecha a pri druhom som rozmyslala, ze by som si jeho zazmluvnila
ako dlho tu obidve byvate?

nivejka
4. aug 2010

2roky aj niečo,ale za ten čas sa tu nič nezmenilo---ako dedina je to otras!!!
@cucovia ...myslela si koho drábeka??

cucovia
4. aug 2010

@claudinka my sme tu rok, od minuleho jula... a vy?

@nivejka chcela som napisat super dr., nejako mi slova usli 🙂 bol to dr. diveky, ak by si zvazovala zazmluvnenie, fakt odporucam! 😉 no je pravda, ze je tam viacero skvelych a milych doktorov, vlastne som sa stretla len s dvomi negativnymi skusenostami a tym by som sa uz pod ruky nechcela dostat, hlavne jednej pani doktorke, vdaka ktorej som zrejme rodila 3tyzdne skor... no nechcem strasit, ani ta znepokojovat, prepac, verim, ze ty budes mat len a len dobre skusenosti!!! 😉

claudinka
4. aug 2010

my sme tu od novembra, cize 9 mesiacov 🙂

nivejka
4. aug 2010

@cucovia ...no povedz--musím vedieť kto je tam fuj....,lebo ja si na 100%nezazmluvním dr.,lebo ja to neuznávam--a viem lepšie utratiť peniažky 😉

nivejka
4. aug 2010

kam chodia vaše detičky k obvodnej lekárke???...ja si musím pomaly rozmyslieť,ktorú doktorku si mám vybrať 😅
s dcérou chodím do senca a teraz zvažujem,čo je pre mňa najlepšie...ja tu ani dr.nepoznám 😒

cucovia
4. aug 2010

@nivejka spomeniem si na meno a napisem 😉 ja som mala ten nazor ako ty, a ved vsetci lekari si predsa musia spravit svoju robotu co najlepsie, navyse ako dieta lekarky som bola k tomuto zmyslaniu vzdy vedena, no po tejto skusenosti... 😒 inac chodime k jednej velmi milej pani dr. do biskupic, chodil ku nej este moj manzel ako dieta, je to na skok a viem, ze keby som ju potrebovala, tak ju zastihnem 😉

nivejka
4. aug 2010

@cucovia ...kde do pod.biskupíc do nemocnice?do senca to mám daleko--a ako si pamätám z novorodencom sa chodí častejšie k lekárke 😅

cucovia
4. aug 2010

@nivejka nie do nemocnice, do zdravotneho centra, oproti tescu v podstate cez cestu... prave preto, ze sa chodi castejsie a potrebujem mat doktorku po ruke, sme sa rozhodli pre tuto, navyse je fakt mila a ustretova 😉 ak by si chcela, poslem ti cislo do IP 😉

claudinka
4. aug 2010

ja chodím tiež do zdravotného centra oproti tescu 😉 k MUDr. Pokornej, ale aj ostatné, čo tam majú ambulancie, sú výborné 😉 peši je to tak na 10-15 minutiek zo zastávky spred vrakunského lesíka pri Dunaji

cucovia
4. aug 2010

@claudinka aj my k nej chodime 🙂

claudinka
4. aug 2010

😀 😀 tusim teraz niekedy ma mat dovolenku, ci uz ju mala? lebo mne svagryna isla si vybavit ju, kedze rodila nedavno a nebola tam akurat, tak sa dala k tej vedla v ordinacii 😀

nivejka
5. aug 2010

@cucovia ...oki super...už sa mm stále rozprávam,že sa musím rozhodnúť,čo bude pre mňa najlepšie...ako po pravde ma neláka predstava,že cez zimu chodím do sc,tak často--po tých naších super udržiavaných cestách!!!

cucovia
5. aug 2010

@claudinka my sme boli v pondelok, takze asi uz je po dovolenke, lebo praveze bol oznam, ze ona zastupuje nejaku inu... nooo tak @nivejka zvaaaz 😉
...inac jedna moja suseda caka v septembri a jedna v decembri 😉 budes mat partacky kocikove dalsie 😉

claudinka
5. aug 2010

a niekoho s dvojrocnym nepoznas? 😀 😀

claudinka
14. aug 2010

@nivejka dnes som sa zoznámila s Tvojou dcérkou na futbalovom ihrisku 😀 😀 má Ťa pozdravovať 😝

cucovia
14. aug 2010

@claudinka dvojrocnych je tu isto tiez kopec, u nas v bytovke 2 dievcatka 🙂 dojdi tu na sidlisku niekedy, hmyri sa to tu detmi 😉 dame kavu 😉