Strojček na mliečne zuby - Senica

erikadobiasova
27. apr 2024

Dobrý deň.ma niekto skúsenosť zo strojčekom na mliecne zuby?

lucik194
28. apr 2024

vyhodene peniaze, pretoze zuby sa posuvaju, rastu rozdielne velke (mliecne verzus trvale)

to ze dieta bude mat rovne mliecne zuby, neznamena, ze mu vyrastu trvale rovne zuby, tak to nefunguje

erikadobiasova
autor
28. apr 2024

@lucik194 mala ma už trvalé krive lenže ma niektoré ešte aj mliecne zuby.doktor povedal ze sa musí dať strojcek aj keď ma ešte pár mliečnych zubov.lebo tie trvalé sú dosť krive

lucik194
28. apr 2024

@erikadobiasova jaj takto to bolo myslene, ze mix jednych aj druhych
tak to je niečo uplne ineho

aj nasa to tak ma....mix
akuratne s tym , ze postupne sme jej tie mliecne dali vytrhat, pocas toho ako uz strojcek ma

erikadobiasova
autor
28. apr 2024

@lucik194 a prosím vás koľko vás vyšiel strojcek na takéto zuby že sú niektoré ešte aj mliecne

aknelka1232
Dnes o 05:38

@erikadobiasova mozem vediet ku komu chodite?

culienka
Dnes o 06:23

@erikadobiasova moje museli mať na mliečnych zuboch, jeden co mali stále asi 300 eur, ale závisí to aj od druhu strojčeka. Aj mali viac druhov.

erikadobiasova
autor
Dnes o 06:34

@aknelka1232 zubára mame v dojci

ajjka87
Dnes o 06:45

@erikadobiasova nášmu synovi nechce dať strojček na mliečne zuby, máme čakať, kým nevypadnú, vyťahovať nasilu nebude. Sme pod kontrolou lekárky, ale vraj ústa rastú a netreba to uponáhľať. Strojček bude mať tak či tak, už vieme o tom pár rokov.Má malé usta a veľké zuby. Nechce vyťahovať žiadne zuby ani robiť veľké zásahy na teraz. Zaskočená som,že na mliecne už váš lekár chce strojček. Jedine, že má na to dobrý dôvod.