7,5-ročný syn má stále maznáčika

29. okt 2022

Dievčatá, tak sme sa s manželom zamysleli, že či to je inou dobou, alebo či to je proste povahou dieťaťa...
Ale máme 7 a pol ročného syna, ktorý stále spáva so svojimi maznáčikmi - má ich viac, nielen jedného, stále všade si ich vláči, ked ide k babke prespat, alebo ked ideme na výlet..
Ako nevidim na tom nič strašné, ale moj muž dnes podotkol, že si on nepamätá, aby v 7. rokoch vláčil takto so sebou maznáčikov, alebo s nimi spával..
Zamyslela som sa a veru ani ja o žiadnych svojich maznáčikoch neviem, so žiadnymi som nespávala. A to nie že si nepamätáme, veď školské obdobie si už človek pamätá, ale proste vieme isto, že sme žiadnych nemali.
Tak sa pýtam, ako je to u vás, či vaše deti v tomto veku majú stále nejakých, a či ste vy ako deti maznáčikov v tomto veku mali, alebo či proste je iná doba a deti su rozmaznanejšie, obskakovanejšie, alebo ja neviem, alebo je to povahou dietatka..

blontimka
1. nov 2022

Inak keď som mala 17 mi frajer dal maznáčika a mala som ho v taške v škole pre šťastie a keď som išla na brigádu som s ním zaspavala
Chalani sa ešte zasmiali že keď mi zapchali nos som spala ďalej ale keď mi skúsili zobrať maznáčika tak som sa zobudila 😂
Chvalabohu toto nikto nikdy neriešil

nnnuuunnn
1. nov 2022

Môj ma 7r, asi do 4r ho vôbec plysaky nezaujímali, a teraz má dvoch obľúbených, ktorých má v rukách celý deň a aj s nimi spi, aj cestuje.

petra735
1. nov 2022

@nnnuuunnn to je normalne 😉

petra735
1. nov 2022

@blontimka 😂 Úplne normálne som aj ja mala maznáčika... aj teraz mám😂 také srdiečko od manžela, čo som dostala na 5 výročie svadby ❤️

tamialexis
1. nov 2022

moj ma 11 a vlacime spidermana aj na dovolenky 🙂 má ho na posteli.... kazde rano ked vstane ho nezabudne prikryt perinou a spokojne odchádza do bežného dňa za povinnostami aby sa v noci zas zvítali 🙂 vobec v tom nevidím problém, vnimam to skor pozitívne a som naozaj rada, že má v sebe ešte kus hravého chlapca - dietata ...pre mna lepsie ako by hral Fornite a bojové temné hry na konzole ...

dafe3
8. dec 2022

moj syn ma 13 a stale spí s plysakom. bez neho nezaspi ani u babky ani na dovolenke. uplne v pohode to beriem. chce - ma. hadam nebude do 30tky s nim spat. a keby aj spal, neriesim pre pana jana 🙂