8 ročné gymnázium Bajkalská

tbasnak
24. jún 2020

Maminky deti, ktore navstevuju sukromne 8 rocne gymnazium na Bajkalskej, ako ste so skolou spokojne? Velmi by som uvitala recenzie, skusenosti. Dcerku prijali na dve 8r. gymnazia, jednou z nich je bajkalska a musime sa rozhodnut, na ktore nastupi. Je to tazke rozhodovanie, preto by som prijala nayorz na tuto skolu, hlavne osobne skusenosti, co je tam super a co zas hrozne, ako su spokojne vase deti, aka je uroven ucenia, cokolvek. Dakujem.

fokuska
24. jún 2020

Mesto nepises, tak sa stavim, ze je to automaticky Bratislava :D

tbasnak
autor
24. jún 2020

ano, zabudla som... Bratislava - 1.sukromne gzmnazium, Bajkalska.

lulynka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bec
24. jún 2020

@tbasnak riesili sme prave to iste, nakoniec sme sa rozhodli pre Bajkalsku

albertka1980
25. jún 2020

Soola je to super, ale je velmi, velmi narocna. Deti sa musia vela pripravovat a venovat sa vela doma uceniu.

lucik194
26. jún 2020

@tbasnak kamoske tam teraz nastupuje dcera do primy

tbasnak
autor
29. jún 2020

@bec aj my sme nakoniec vybrali Bajkalsku... tak 2.9. sa vidime 😀

bec
30. jún 2020

Presne tak, snad sme vybrali dobre😀

bec
25. aug 2020

@tbasnak dobry den, chcem sa spytat ci nieco beriete prvy den pre ucitelku?

didi35
15. máj 2021

@tbasnak
@bec
Prosím ako ste spokojne so školou? Mate nejake postrehy? Stojíme tiež pred voľbou dvoch gymnázií. Dakujem

bec
15. máj 2021

Za nas spokojnost. Uplne iny pristup, decka sa ucia same, ulohy si maju robit same, ak nieco nevedia maju riesit s ucitelom. K znamkam maju pristup deti, rodic len po spristupneni detmi, ucia sa tak samostatnosti a zodpovednosti. Aj predmety maju take ako na beznej skole nie.

didi35
16. máj 2021

@bec Tak super. Nie je skola veľmi náročná, aj časovo? Myslím hlavne na to projektové vyučovanie, či nie je veľmi presunuté na doma. A ktoré iné predmety tam majú? Dik

lucik194
16. máj 2021

na doma nie je posunute,ale nerataj ze napr dieta z primy bude doma o 14:00.... druhy jazyk nemaju v prime, anglictina 7 hodin do tyzdna,

bec
16. máj 2021

Na doma presunute nie je, ale ano teavia v skole viac casu. A napriklad maju predmet vychova umenim, nemaju samostatnu fyziku, biologiu ale maju prirodovedu - spolocny predmet - velmi zalozeny na pokusoch. Mali mat aj korculovamie ale to im skazila korona.

didi35
16. máj 2021

@bec
@lucik194
Dakujem. A angličtina je tam aká? Mám obavu, či ju syn zvládne, či sa vyrovnaju rozdiely medzi žiakmi s odlišnou úrovňou.
A kolektív? V pohode?

bec
16. máj 2021

Anglictina ok, robia hned na uvod test a na zaklade neho ich rozdelili na 2 skupiny, pokrocilejsich a menej pokrocilych. Dcera je v tej “slabsej” skupine a pekne postupila.

didi35
22. sep 2022

Ak potrebujete pomôcť s prípravou na prijímačky na 8-ročné gymnázium, môžem posunúť materiály na učenie a cenné rady. Úspešne sme zvládli dvojo prijímačiek v posledných dvoch rokoch. Viac IP.

michbel
25. jan 2023

@didi35 dobry den, rada by som poprosila o radu. A insk, este zvazujeme ci je Bajkalska najlepsi vyber pre naseho syna. Na co najviac je zamerana a aky typ dietata by do zvladlo a uzilo?
Dakujem.

didi35
25. jan 2023