Aké krúžky navštevujú vaše deti?

titinwe
24. sep 2011

Ahojte. Zaujímalo by ma, aké krúžky navštevujú vaše deti? Máme 5 ročnú dcérku, ktorá chodí 2-krát týždenne na gymnastiku. Budúci rok začína školu a boli by sme radi, keby aspoň počas základnej školy mala každý deň krúžok. Uvítala by som nejaké tipy, čo všetko môžu deti v dnešnej dobe robiť? Ďakujem za rady 🙂

jana_vaj
31. mar 2020

@jallka11 Joj tak to áno, to obliekanie ani mňa nebaví, hlavne keď musím obliekať aj ďalšiu osobu, vždy je niekomu teplo zatiaľ :D A nie som rada keď som to ja ale väčšinou to tak aj býva

jallka11
3. apr 2020

@jana_vaj to je údel každej mamy čo ti poviem 🙂 ach počuli ste o tom čo vraveli v telke, že deti už asi nepôjdu do júna do školy? viete si to vôbec predstaviť?

jana_vaj
7. apr 2020

@jallka11 Áno veď už to je isté, ani nemôžu nikoho nechať prepadnúť ani známkovať by nemali. Neviem, myslím, že z tohto ešte bude veľký problém v ´dalších ročníkoch, tie deti sa to nedoučia tak samé doma aj keď budú mať nejaké online vyučovanie ako keby v tej škole, hlavne keď nebudú známky nebudú mať žiadnu motiváciu k tomu si myslím. Hlavne tie staršie

jallka11
30. apr 2020

no toto som nečakala, že to takto skončí, že sa aj maturity zrušia a tak :/ nuž čo narobíme, musíme sa len tešiť a plánovať čo bude potom keď to už bude všetko zase v normálne

tncka
30. apr 2020

@titinwe nasa plava a tancuje

jana_vaj
1. máj 2020

@jallka11 Čo s tým už teraz narobíme. To si už potom musia vyriešiť tie školy a učitelia aby to s nimi nejako zvládli, inak to proste nejde. Ale teším sa, že v tých ďalších fázach sú aspoň krúžky pre deti

natassha1
2. máj 2020

teraz ale zase vypravaju nieco, ze mozno pojdu v juny do skoly normalne a este aj cez leto potiahnu. tak ja uz fakt neviem co z toho teda bude. ci sa mame na to chystat, ze sa bude dat ist aj do roboty alebo sa uz teda na to vykaslu. uz fakt nechapem

celasapremenim
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jallka11
4. máj 2020

@jana_vaj veď nič, čo môžeme s tým robiť. musíme zostať pozitívny a len čakať kedy sa tie opatrenia uvoľnia

natassha1
5. máj 2020

uz spustili tu druhu a tretiu fazu uvolnovania a su tam nejake aktivity pre deti do 10 rokov, myslite, ze sa to tyka aj kruzkov normalne?

jana_vaj
6. máj 2020

@natassha1 Zakaždým keď vydajú nejaké nové opatrenia alebo uvoľňujú tak k tomu výjde o deň alebo dva aj také dovysvetlenie, skús si to niekde nájsť tam to bude napísané čo tým myslia presne 🙂 Ak to nájdeš tak daj potom vedieť

natassha1
7. máj 2020

@jana_vaj aha to som nevedela, skusim si to najst dakujem 🙂 ak by ste to uz niektora mala tak mi sem len hodte link 🙂

jallka11
11. máj 2020

ale vyzerá to teraz dosť nádejne. každý deň pozeráme správy aby sme vedeli čo sa deje, keby náhodou povedali, že sa ide teda do školy. ale myslím, že keby 20. mája otvorili už aj nákupné centrá, kiná a divadlá a podobne, tak nemajú prečo otáľať so školami si myslím

mery333
12. máj 2020

Naša 10-ročná už viac rokov KRASOKORČUĽOVANIE k tomu patrí balet, gymnastika, atletika a hudobne sa učí hrať na gitaru v ZUŠ. Teraz v karanténnom období, keď je viac času, tak sme prišli na to, že ju baví veľmi kresliť a na svoj vek aj pekne kreslí. Mladšia chodí na spev a husle.

jana_vaj
12. máj 2020

Fúha tak to má toho dosť. Aj to všetko stíhate? By som povedala, že už len to krasokorčuľovanie musí vyžadovať veľmi veľa tréningov a k tomu ešte ďalšie tie pridružené veci. Nemá problémy so školou?

lea20
29. aug 2020

Hľadáme chlapca, ktorý by sa rád venoval spoločenským tancom, pre 9-ročné dievča. Ide o začiatočníčku, takže by išlo o učenie sa úplne od základov pod individuálnym vedením výborného tanečného učiteľa. Lokalita - Bratislava.