• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Akú školskú tašku pre prváčika?

21. apríla 2017 
@laki zatiaľ nemám síce skúsenosť, ale čo som zisťovala, tak tieto školské tašky na kolieskach, ak majú nastaviteľnú rukoväť sú určite lepšie a aj zdravšie ako bežné školské tašky
28. okt 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Náš malý ide do školy az budúci september ale teraz v novembri bude mat 6 rokov tak ako darcek by som mu kupila tašku alebo aj ako darcek pod stromček. Poraďte čo sa ceny týka, sú lacnejšie v lete pred zaciatkom sk. roka alebo cena je rovnaká? a co sa týka cien na nete a v obchodoch? Dakujem za kazdu radu. Mne sa zatial pozdávajú tie celé sety od step by step. Sú kvalitné a praktické tieto? este ich pôjdem omrknút do obchodov.
7. nov 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_mrazkova , závisí to ale od toho, akú máte cestu do školy. Ak chodíte autobusom alebo autom a zvyšok cesty do školy sú schody, dlažba alebo rozbitý chodník, tak taška na kolieskach nie je to pravé orechové :wink:.
Staršia dcérka mala takú v 2. ročníku (darovanú) a potom sme jej radšej kúpili normálnu topgalku. Ten druhý ročník sa s ňou len trápila, vďaka "kolieskovému systému" bola tá taška o dosť ťažšia, kolieska na nerovnej dlažbe škrípali, ťažko sa ťahala, koľkokrát to po pár metroch vzdala a radšej ju nosila na chrbte (alebo som jej ju nosila ja).
Pre mňa taška s kolieskami - nikdy viac. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. nov 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nas nazor topgal :slight_smile:
8. nov 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_mrazkova - a ešte som zabudla pripomenúť to "super" ťahanie po snehu a chodníku posypanom kamienkami, čo je realita od decembra pomaly po apríl. :angry:. A keď bol niekde obrubník či menší schod, tak samozrejme taška do ruky a chrbtica "pekne" prehnutá na jeden bok.
8. nov 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve riešime darček pod stromček budúcemu prvákovi a vybrali sme si step by step značku Hama len nevieme sa rozhodnut aký typ. v živote som ich este nevidela na vlastné oči len z netu, tak mi prosím napíšte aké vzory máte a ci ste spokojní. Mna sa velmi páči formula alebo cierny pavúk. Len neviem si predstavit ci sa nebude velmi špinit. Píšte, píšte, píšte......... dakujem
24. nov 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, dcerka ide v septembri do školy a začínam sa obzerať za nejakou taškou, nejde mi o cenu, hlavne aby s nou bola spokojná, aby ju nebolel chrbát aby bola lahká no a viac neviem...su lepšie viac komorové? alebo len jedno? dvoj? troj? na čo si dať pri výbere pozor? a čo odporučate?
2. jún 2011 o 12:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renabr
Urcite nejde o ceny ani o znacky..Muzu Ti rict, ze uz jsme vyzkouseli vsechny!!!
Ja bych doporucovala na koleckach a s minimalne 2ma kapsami a vpredu jednu mensi na svacinku... :wink:
2. jún 2011 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renabr Máme takisto od septembra prváka. Čo sa týka školskej tašky, na luxus kolieska mám podobný názor ako bodka70 o pár príspevkov vyššie (sledujem deti denno denne, ozaj málo ich kolieska aj využíva, tašky väčšinou vláčia rodičia a sú aj o dosť ťažšie.) Vnútorné členenie: minimálne dva oddiely + vrecko na desiatový box zvonku + ideálne aspoň sieťkové vrecko zboku na fľašu s čajom.
Celá moja teoretická príprava je mi ale na figu, lebo tašku chcú kúpiť svokrovci a tí si aj tak kúpia, aká sa im bude páčiť, resp. "ich dieťatku." Mater do toho nemá čo hovoriť... :sweat_smile:
2. jún 2011 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám doma už dve školáčky a nedám dopustiť na školské tašky od firmy TOPGAL.....viac info: www.topgal.sk
2. jún 2011 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dakujem, kukám na tie topgal a celkom sa mi to pozdáva...
2. jún 2011 o 15:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete, ci aj tento rok sa da ziskat kod na zlavu pre tasku topgal?
3. jún 2011 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bets ahoj, áno, dá sa, my už máme tašku doma, zľava bola 10 % :slight_smile:
3. jún 2011 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anaku a ako sa da ziskat zlava, na stranke som zatial o zlave nic nenasla
6. jún 2011 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. jún 2011 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anaku dakujem
7. jún 2011 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamičky neviete,že aké su školské tašky LORIA?????
23. jún 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, ja sice este prvacika nemam :slight_smile: ale kupovala som aktovku minuly rok pre svoju krstnu dcerku.. vybrali sme EMIPO, nam sa pacili viac ako topgal a ostatne, hlavne je lahka, prakticky vnutri usporiadana a ma vsetko, co ma aktovka mat, tj. odrazka, reflexne pasiky, makky chrbat a podobne.. po roku chodenia do skoly na nej nevidno ani znamku poskodenia, nic..
23. jún 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj. Moja dcéra teraz končí 1.triedu a ja som jej kúpila klasickú aktovku.S tými topgalmi nemám skúsenosť. Ale tá aktovka, je dobrá.Bude ju mať aj do 2. triedy a možno aj do 3.-uvidíme.Je široká na celý chrbát a je na chrbáte vystužená. Je ľahučká a nebola ani drahá . Stála asi približne okolo26 eur. Prváci aj tak namajú bohviekoľko vecí, žeby im trebalo veľké tašky.Akurát sa bude s ňou trápiť. :slight_smile:
23. jún 2011 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tanulka007 kde ste kupili tu aktovku?Tu okolo Rožnavy vobec nemaju.... :cry:
24. jún 2011 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie. My bývame v Spišskej Novej Vsi. Kúpila som ju v jednej predjani obuvi. Prajem veľa šťastia pri výbere. :wink:
24. jún 2011 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanulka007 Dakujem pekne :wink:
25. jún 2011 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, my máme ružovú od Topgalu s mačkami :grinning:
25. jún 2011 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dnes kupili EMIPO. Známa predavačka nám ju odporučila. Vraj su jedny z naj. Tak uvidíme, je lahučká a ozaj vyzerá dobre.
22. júl 2011 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stála 53 eur.
22. júl 2011 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A už aj my máme tašku doma, kupovali starkí v MA, našťastie aj za asistencie toho najdôležitejšieho - budúceho nositeľa tašky. Vybral si Herlitz s motívom Hot wheels (ako inak?), ale taška je ozaj ľahká, s plastovým spodkom, vystuženým chrbátom, aj priehradiek/vrecúšok má dosť, aj reflexné prvky... tak hádam to bol dobrý výber :slight_smile: .
29. júl 2011 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dzanka25 ako ste nadalej spokojni s taskami Emipo?
mne sa tiez viac pacia ako Topgaly a ze teda vyberam tasku uz skoro rok :unamused:
no a teraz teda naostro uz treba kupit a pacia sa mi tieto dve pre moje male:
http://www.skolni-aktovky-batohy.cz/skolni-aktovky/emmi-kote-1911.html

http://www.skolni-aktovky-batohy.cz/skolni-aktovky/fashion-1819.html

ale ako som pozerala,. daju sa zohnat lacnejsie...popr. kde si kupila ty? Kludne aj IP. Dakujem :wink:
3. aug 2011 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka04 ahoj, ja som kupovala pre krstniatko minuly rok cez tuto stranku http://skolske-tasky-batohy.sk/. bola som s nimi velmi spokojna, taska dosla rychlo, dokonca som nejake veci este konzultovala s pani, co to prevadzkuje a bola velmi mila :slight_smile: s taskou sme velmi spokojni. krstna dcerka je taka male utle dievcatko a taska je jej akurat, vobec nie velka na chrbatik, tak akurat.. za ten rok, co s nou chodi do skoly to na taske nie je vobec vidiet, pocitam, ze jej urcite vydrzi do 3.roc. my sme vtedy velmi nesurfovali a nehladali lacnejsie, chceli sme jej to kupit na narodky a suril nas cas, ale nelutujem an cent, co sme do toho dali.. mame konkretne tuto http://skolske-tasky-batohy.sk/skolske-tasky/magic-natur-1852.html. a tento rok nam ide dalsie krstna do skoly, tak pocitam, ze zas kupime emipo.. mozem len odporucit, urcite budete spokojni :slight_smile:
3. aug 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja by som chcela kúpiť synovi set tašiek - taška, plný peračník, peňaženka, vrecko na prezuvky a vrecko na zips značka je HAMA Step by step a cena je 94 EUR prosím nemáte ju niekto potrebovala by som vedieť či ste spokojní ďakujem :slight_smile:
8. aug 2011 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok