Aký darček pre učiteľov na koniec roka?

veronka523
28. jún 2022

Ahojte, hlavne pani učiteľky, čo vás najviac poteší na konci roka od detičiek? Aby sme nekupovali blbosti...

alienkami
28. jún 2022

Má to byť darček od jedného žiaka alebo tip na skladaný darček od triedy? Do škôlky/školy? Rozlúčka po X rokoch alebo len bežný šk. rok?

veronka523
autor
28. jún 2022

@alienkami Je to darček od jedného žiaka pre pani učiteľku do škôlky 🙂

evica17
28. jún 2022

@veronka523 kvet.pripadne ak má rada, tak kávu,caj

alienkami
28. jún 2022

Ja som to tiež zvyčajne riešila kávou alebo kvietkom v kvetináči. Ak má malý pani učiteľku rád, môže jej niečo vyrobiť. Napr. jej nakresliť portrét.
Moja mama je učiteľka. Keby sa jej niekto spýtal, čo by chcela, tak povie nič. Fakt im nejde o darčeky. Ale radosť to urobí. Stačí maličkosť. Len nie nejaké šálky, sošky a podobné pracholapače.

elizabet173
28. jún 2022

@veronka523 najma nie nejake lapace prachu - srdiecka s citatmi, hrnceky a mydlove kytice. Myslim ze kvet a kava, pripadne dezert potesi kazdu

misana84
28. jún 2022

a ja mam otazku nosi sa aj kyticka na zaciatok skolskeho roka? lebo asi nebude nejaky oficialny zaciatok skol. roka ale pride mi prirodzene, že mala donesie na zaciatok nejaku kyticku

asocial
28. jún 2022

@misana84 ano, nosi. Minimalne prvackej pani ucitelke. Starsi bude 4-ak a v prvej triede sme niesli kvety, v dalsich "tasticku" - aj pre ucitelku, aj pre vychovavatelku

alienkami
28. jún 2022

@misana84 ja som sa s tým nestretla. U nás sa nenosí. Inak pri každej príležitosti nosím.

domiklik
28. jún 2022

@veronka523 poukážky (na masáž, pedikúru...) lístky do divadla, kina, káva čaj, 10 kg marhúľ, torta... Mala som učiteľku, ktorá nechcela kvety, tak sme jej kupovali alternatívy

radacak
28. jún 2022

@misana84 my nosíme aj na začiatku a to už bude dcéra v šiestej triede...od septembra

summer23456
28. jún 2022

.

thereisabear
28. jún 2022

@veronka523 mňa potešilo hocičo, čo sa dá zjesť alebo vypiť 😊 Nepotešili má veci, na ktoré sadá prach a predmety akože na pamiatku. Na to mi stačia fotky 🙂

arriana29
28. jún 2022

Toto davamy my tento rok. Vybrala som zázvor v mede a škorica v mede mali rôzne príchute ale uz nie skladom keď som objednávala.

margaretka
17. máj 2023

@misana84 naši nosia jednu ružu alebo gerberu na privítanie jej dajú objimu ju...

margaretka
17. máj 2023

@domiklik to už sú drahšie darčeky aj veľmi osobné ...divadlo kino alebo starostlivosť o telo ..to ju musíte asi dobre poznať aj súkromne... Teraz sú v móde poukážky do IKEA ....

leniel
17. máj 2023

@veronka523 raz mi dala žiačka malú fialku v kvetináči... dodnes ju mám, už je to 6 rokov, minule mi písala, že ju zobrali na odbornú SŠ, že mi dakuje, bolo to milé poslať jej fotku toho kvietka, že ho stále mám a že na ňu myslím. Takisto som dostala hrnčeky a šálky od detí, tie mi robia radosť, pijem z nich kávičku. A osobne sladkosť ma tiež vždy poteší. Ja na rezané kvety moc nie som, rýchlo zvädnú a končia v koši

domiklik
17. máj 2023

@margaretka co je osobný darček? Poukážka alebo tých 10 kg marhúľ? 😀

margaretka
17. máj 2023

@domiklik prečítajte si môj príspevok, je tam že marhule ?